Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar DaniioDTB
    Mieszka w
    WZY
    Auto
    33 boxer dell'orto carbs

Domyślnie Przypomnienie starszej Alfy:)

Witam ponownie wkrótce postaram się uaktualnić w naszych bellach opis naszej 33 i wstawię więcej aktualnych fotek a póki co pod adresem www.daniiodtb.fotosik.pl umieściłem fotki zrobione w 2006 roku jak auto wyglądało przed zmianami( jedynie tylko tłumik to inwencja własna jednakże wówczas on nie miał szans nawet się odpowiednio przepalić). Pozdrawiam i zapraszam wkrótce do odwiedzenia naszej belli w tym dziale

jackolus
    Gość

Domyślnie

piękne auto ( mała 75tka )
    świetne felgi, 14' na granicy przyzwoitości
    trzymam kciuki żeby rudy nie wyszedł spod farby
    strasznie miło patrzy się na tak zadbane auta - wszystko z klasą, zero buractwa

P.S.
    jak się sprawują sprężyny ?

Mieszka w
    WZY
    Auto
    33 boxer dell'orto carbs

Domyślnie

Sprężyny są czerwone i firmy Jamex a moje zdanie o nich jest podzielone:
    -przednie są takie jakie powinny czyli dosyć twarde i każda dziura w drodze jest odbierana w sposób dosadni
    -tylne niestety się nie sprawdzają: są miękkie i to zapewne nie winna danej sztuki gdyż jest to mój drugi komplet na tył gdyż pierwszy oddałem na reklamacji i zostały wymienione, winna też nie może leżeć po stronie amorków bo już dwa komplety sprawdziłem zarówno na olejowych daco(delphi) jak i aktualnie na gazowych Boge tył jest dosyć miękki więc przy zmniejszonym prześwicie to jest wada gdy się troszkę auto załaduje bo potrafi dobijać.

Mieszka w
    WZY
    Auto
    33 boxer dell'orto carbs

Domyślnie

W albumie na FOTOSIKu dodałem kilka nowych fotek na których jest aktualny wygląd auta.
    Jest nowy przód jednakże nie jest to wersja finalna : brak maski od serii 3 która czeka w piwnicy( fajny metalik lakier aż szkoda malować ją pod kolor auta) jak i reszta elementów widocznych na fotkach do malowania( listewki są w kolorze jednakże jedna jest do wymiany bo jest za krótka ale taką już kupiłem z lampami).

Pojawiły się też nowe filtry EMPI (po jednej puszcze na gaźnik FOTO PONIŻEJ) jednakże w tej chwili jest standardowy filtr ,a przez zimę trzeba pomyśleć jak na przyszły sezon doprowadzić świeże powietrze pod maske bo jak robiło się za gorąco to silnik słabł( ale to było przed wymianą pierścieni co też mogło mieć wpływ na to jak silnik zachowywał się na tych filtrach). Jednakże boxer+sportowy wydech+filtry sportowe daje rewelacyjny dźwięk
    Pozdrawiam

marcinchorzów
    Gość

Domyślnie

super wyglada