Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
    Scoozi
    Gość

Domyślnie A może AIRBRUSH na Alfunie...??

Hello
    Poza faktem że jestem szczęśliwym posiadaczem Alfy, również mam fioła na punkcie lakiernictwa artystycznego, miałam motorki to je przemalowywałem... zastanawiam się czy nie dorwać się do mojej 146..??
    Może ktoś z was mógłby pomóc w wizualizacji zmian, przy użyciu programu komputerowego?? Może macie jakieś pomysły..?? myśle również o konkretnej zabudowie Audio w bagażniku, zmianie boczków...
    Pozdrawiam i czekam na pomysły

Użytkownik Romeo Avatar Stefan116
    Mieszka w
    Puławy
    Auto
    GT 1600 Junior 72r.

Domyślnie

pomysł fajny ja kiedyś widziałem w Lublinie Toyote Yaris która od szyby w duł na drzwiach miałą naklejke że nuby nie ma drzwi były tam nogi piękenj pani w mini pedały kiera i siedzenie dawało to efekt jakby drzwi były przexroczyste hehe
    A jaki kolor bazowy masz auta? MOżna by machnąć coś w stylu cuoresportivo czyli po bokach na całej długości węże ze znaczka Alfy niewiem czy Ci sie to spodoba ja możliwe zę zdecyduje sie na taki zabieg w swoim aucie

ANGEL
    Gość

Domyślnie

polercam Scooziego chlopak ma leb na karku i nie pirdzieli roboty ktorej sie podejmuje...

Scoozi
    Gość

Domyślnie

Dzięki Angel, za rekomendacje, wiesz doskonale że jesteś osobą którą szanuje i licze się z Twoim zdaniem...
    Jeśli chodzi o wzór..?? wydaje mi się że znaczek na boku troche się przejadł, kolor bazowy jest złotawy, ale kolorek nie ściana , da się zmienić...
    muślałem raczej zrobić alfe w stylu DUB, baza mat, małe tribale, szprychowe felgi....

KUBAS
    Gość

Domyślnie

mat plus tribale...niewiem czy to sie zgrywa...co do felg szprychowych dlamnie moga byc..ale mojej dziewczynie znów by sie np.niepodobały..sam miałem zamiar takie sobie zapodac to powiedziała stanowcze nie...
    tutaj masz stronke na której jest mnustwo autek po tuningu jak i po rużnych zmianachstylistycznych..są i auta bardzo rużnorodnie pomalowane..moze coś ci sie spodoba i załapiesz jakiegos pomysła na pomalowanie swojej alfuni;

http://www.tuningfever.fr/index.php?&lang=french
    całkiem ciekawa 147; http://www.tuningfever.fr/index.php?...=240196&cat=10

pozdro

Administrator ds. serwera Romeo
    Mieszka w
    Zawiercie
    Auto
    156 SW 1.9 JTDm

Domyślnie

http://www.cuoresportivo.ch/e107_plu...2FP1020351.jpg

takie cos na pupie bym se moze i dal zrobic... ale malowac cale auto w ufo ludki to juz nie

Wołek
    Gość

Domyślnie

No to mi się podoba . Na tyle ładnie by wyglądało 8)

Scoozi
    Gość

Domyślnie

He He , dobrze, że humor was nie opuszcza.... ja mówie serio o airbrushu....

Wołek
    Gość

Domyślnie

Musiał by to być jakiś motyw konkretnie związany z marką, sądzę, że ciekawym pomysłem było by coś w stylu rozdartej blachy na masce, a pod spodem silnika 3.2 gta :mrgreen: . Widziałem taki motyw na yarisie. Rozdarta mała maseczka i pod maską 3.5 HARTGE .

Scoozi
    Gość

Domyślnie

to byłoby ciekawe, nie powiem nie, i w wykonaniu nie trudne, tydzień i po kłopocie... tyle że ja myślałem o motywie na cały samochodzik.....