Strona 24 z 35 PierwszyPierwszy ... 141516171819202122232425262728293031323334 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 341
    marcinchorzów
    Gość

Domyślnie gratuluje

Gratuluje super kobiety cie otaczają . Pozdrawiam

mrutyś
    Gość

Domyślnie

Cytat Napisał Garos Zobacz post
    Bella po wyjściu z fabryki nie wyglądała tak cudownie jak dzisiaj.Jest jak cukiereczek.
    tylko ona od kiedy jest w rękach Łukasza zawsze wygląda tak samo...
    możecie uwierzyć że nie była ona szczególnie myta na ten dzień

Łukasz K.
    Gość

Domyślnie

Witam !
    Minęło trochę czasu od wakacyjnych wojaży , jesień - a nawet zima - zagościła w naszym kraju na dobre , najlepszy to zatem czas aby podzielić się z Wami ciepłymi urlopowymi wspominkami ...
    A więc do rzeczy ! Alfa pokonała bez najmniejszego zająknięcia 5350 km przy zachowniu spalania na akceptowalnym poziomie - poniżej 9L/100km . Trasa podróży wiodła przez Słowację , Austrię , Słowenię do Chorwacji i Czarnogóry aby w końcu zakreślić koło i skierować nas na piękną ziemię włoską , gdzie AR czuła się jak ryba w wodzie .
    Kilka poniższych uwag jest wynikiem moich subiektywnych odczuć :
    - po pierwsze odnotowałem upadek (a przynajmniej zachwianie w mojej świadomości) mitu idealnych dróg chorwackich . Jakkolwiek z pewnością jest lepiej niż w PL to jednak niektóre odcinki dróg rozczarowały mnie bardzo . Jedynie ich autostrady nadal trzymają wysoki standard .
    - po drugie niesamowite jest jak w tym ciepłym klimacie rozszerza się plastik z którego zrobiony jest bak paliwa ... Panu na czarnogórskiej (!) stacji benzynowej udało się wlać do niego 65.5 L pomimo tego że wskazówka nie osiągnęła jeszcze najniższego możliwego poziomu (właściele 155tek będą wiedzieć o co chodzi ) . Tak więc - uważać wszyscy wybierający się do Montenegro !
    - po trzecie chwile grozy , jakże mogłoby ich zabraknąć , były a jakże były , nie związane z kłopotami z autem ale z miejscami gdzie byliśmy . Najciekawiej było chyba wtedy gdy spieszyliśmy się na prom do Dubrownika a drogę zatarasowały nam spadające skały , ale nic to - był objazd , którego ... nie życzyłbym najgorszemu wrogowi . W 25 minut pokonałem może 1 km po drodze szerokiej na póltora mojego auta ciągle cofając się i przepuszczając pełzających z naprzeciwka jadąc wzdłuż kilkudziesięciometrowego urwiska i przycierając lakier samochodu o rosnące krzewy . Uff ...
    - po czwarte drogo . Naprawdę drogo . Przynajmniej porównując do cen z minionego lata . Absurdalnie Chorwacja okazała się droższa niż Włochy co zaskoczyło mnie całkowicie . Ale najważniejsze że miesiąc miodowy się udał w 101%ach
    - po piąte nadal kuszą mnie takie wyprawy i nie zamieniłbym ich na bezczynne dwutygodniowe leżakowanie na plaży . Już mam plany na kolejną , mam nadzieję wraz z moją Alfeczką ...
    Poniżej kilka zdjęć z urlopu :
    Istrię postanowiłem pokonać jadąc wzdłuż brzegu -

udało się nam podjechać pod same mury twierdzy Senj -

moje ulubione zdjęcie ! na drugi brzeg jeden skok -

w poszukiwaniu noclegu dla moich ślicznotek -

chwila zadumy -

nad pięknem Dubrownika -

a potem już tylko Durmitor -

piękny i dziki -

przed nocnym rejsem przez Adriatyk -

zachodnie wybrzeże Włoch -

Florencja :-)

nocne gry w Wenecji -

i pożegnanie z urlopem w Dolomitach -

Kończąc pragnę bardzo podziękować kolegom - bianco i mrutyna za szereg cennych informacji , które pomogły uczynić nasz urlop - idealnym !
    Jeśli o kimś zapomniałem kto mi podpowiadał przed wyjazdem - serdecznie przepraszam ...

Krzysiek723
    Gość

Domyślnie

She is so beautiful...

Użytkownik Dwusuwowiec
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    VW Polo 1.2 12v '04

Domyślnie

piękna, doskonale utrzymana 155.. pogratulować

Użytkownik Pirat drogowy Avatar Varrels
    Mieszka w
    Rybnik
    Auto
    [156] silnik 2,4 JTD rok produkcji 99

Domyślnie

Łukasz wiem ze to grzech ale ZAZDROSZCZĘ TOBIE Alfy jest przepiękna.

Łukasz K.
    Gość

Domyślnie

Pomóżcie odnależć jej blask
    Oto co spotkało nas w weekend w Gdańsku -

wandalizm nie zna granic !!!
    pierwszy raz w życiu nie zaparkowałem w obcym mieście w nocy na parkingu strzeżonym i rano zamiast delektować się zabytkami "perły północy" konieczne było spotkanie z panami policjantami i odwiedziny Norauto ...
    Jakby ktoś miał namiary na takie lusterko - szczególy w dziale bazar -
    http://www.forum.alfaholicy.org/czes...meo_155_a.html
    to będę ogromnie wdzięczny za pomoc
    Pozdrawiam !

mrutyś
    Gość

Domyślnie

Cytat Napisał Łukasz K. Zobacz post
    Oto co spotkało nas w weekend w Gdańsku -

wandalizm nie zna granic !!!
    o kur.... ;(

Kayrol
    Gość

Domyślnie

Wracały łby najeba...ne z imprezy za dużo emocji i kopną w lusterko ... ehhh. Nie znam odpowiedniej kary za takie coś. Piękna Alfa !!

Nie dalej jak miesiąc temu w Kielcach pod hotelem zostawiłem swoją Alfe pod latarnią obok Rovera 75. Gdy wróciłem po samochod rano Rover miał zrobione z lusterkiem to samo co Ty, a jeszcze puźną nocą wychodziłem do sklepu i lusterko było na miejscu.
    Aż swoją obeszłem 2 razy dla pewności czy nic ją nie boli ...

Powiesić za jajca takich.

Łukasz K.
    Gość

Domyślnie

Cytat Napisał Kayrol Zobacz post
    a jeszcze późną nocą wychodziłem do sklepu i lusterko było na miejscu.
    Aż swoją obeszłem 2 razy dla pewności czy nic ją nie boli ...
    dokładnie dokładnie ... jeszcze przed północą wszystko było ok