Strona 32 z 35 PierwszyPierwszy ... 2223242526272829303132333435 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 311 do 320 z 341
    epion
    Gość

Domyślnie

Kert i JackDaniels myśle że mogę wam polecic pewną 155 V6

ViP Romeo Avatar Mdx
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    156SW 2004r 1,9JTD 115KM

Domyślnie

Bardzo ładnie prezentuje się na tych filmikach, szkoda tylko że tak wolno jedzie Ciekawi mnie czy będą jakieś zmiany w wyglądzie na sezon 2011 Proponowałbym scudetto pomalować w kolor nadwozia.
    http://allegro.pl/sklep/4649894_cent...hop_id=4649894 502 127 077

Gdy nie dajesz rady, a walczysz dalej.... wtedy zaczyna się Kyokushin

mrutyś
    Gość

Domyślnie

wolno jedzie bo to był test sprzętu nagrywającego jak by szybko jechała to byś jej nie zobaczył

Kert
    Gość

Domyślnie

Cytat Napisał epion Zobacz post
    Kert i JackDaniels myśle że mogę wam polecic pewną 155 V6
    Czyżbyś chciał sprzedać to cudo, które masz w podpisie?

Niestety jeśli chodzi o mnie to najwcześniej dopiero w 2012:/

Łukasz K.
    Gość

Domyślnie

Wczoraj taki miło mi się rozmawiało z Mrutysiem że powróciły w myślach wszystkie niezrealizowane plany , marzenia i pomysły . Wracam więc do tematu i odpowiadam na pytania :
    - dywaniki Momo jak najbardziej dopasowane , stylowe dodają szyku wnętrzu belli , ale ... za drogie , zdecydowanie nie warte kilkukrotnej różnicy ceny w stosunku do tego co przeciętnie można zamówić na allegro . Jeśli tak jak ja ktoś potrzebowałby ich do uzupełnienia wyglądu pojazdu o kolejny element z firmowym logiem to jak najbardziej , jeśli natomiast kupujący oczekuje oszałamiającej jakości i żywotności od produktu "z wyższej półki" to szczerze radzę odpuścić sobie temat . Swoją drogą - ciekaw jestem jakiego zdania jest bobryt w doświadczeniach ze swoimi Sparco ...
    - felgi z czerwonym rantem są moimi ulubionymi , jednak w związku z uszkodzeniami lakieru które pojawiły się w czasie użytkowania (bazowa czerń była malowana proszkowo natomiast czerwony pasek nanoszony aerografem) zostały one przemalowane na szary a w minionym sezonie na złoty kolor (nie było mnie też w Radomiu ostatnio ale może jakiś wdzięczny naśladowca) . Jak to będzie w tym roku jeszcze nie zdecydowałem , jeśli pozwolą fundusze - na pewno coś się zmieni
    - scudetto po zakupie auta było czarne , bo mój samochód to model sprzed liftingu ale postanowiłem je zmienić na chromowane więc powrotu do wersji pierwotnej raczej nie przewiduję . Jeśli uda się jeszcze tej zimy zrobić jakieś zdjęcia AR na czarnej feldze to możemy podyskutować czy mała czarna nie byłaby strzałem w "10"
    - jeszcze raz dziękuję wszystkim za słowa uznania bo to niesamowicie dopinguje i utwierdza w przekonaniu że wszystko idzie w dobrym kierunku
    Na koniec bo bardzo lubię to zdjęcie :
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	jesień.jpg
Wyświetleń:	348
Rozmiar:	407.6 KB
ID:	22661  

Użytkownik Romeo Avatar kasztelan
    Mieszka w
    stolicy
    Auto
    logiczne że alfa

Domyślnie

Łukasz, czym malowałeś pokrywy zaworów i kolektor dolotowy?? To naturalna faktura tych elementów czy taki rodzaj farby??

epion
    Gość

Domyślnie

pisał o tym wczesniej w tym temacie ta chropowatość to taki rodzaj farby ale jaka to to nie wiem poszukaj na wczesniejszych stronach

ʇɧɹqoq Romeo Avatar bobryt
    Mieszka w
    Gorzów Wielkopolski
    Auto
    OPC

Domyślnie

. Swoją drogą - ciekaw jestem jakiego zdania jest bobryt w doświadczeniach ze swoimi Sparco ...
    ja swoje używałem co prawda tylko pół roku (wiosna - jesień) ale jak się odkurzy są jak nowe. nic się nie wyciera na razie, rzepy ładnie trzymają podłogi. no ale mówie, to tylko pół roku

Łukasz, czemu się na zloty ogólnopolskie nie wybierasz? co roku coraz mniej 155tek się pojawia
    1997 Alfa Romeo 155 2.0 16v
    2000 Subaru Forester S-Turbo

2002 Opel Zafira OPC

1999 Volvo V70

Użytkownik Romeo Avatar kasztelan
    Mieszka w
    stolicy
    Auto
    logiczne że alfa

Domyślnie

epion, wiem ale z lenistwa liczyłem na podpowiedź

epion
    Gość

Domyślnie

Cytat Napisał bobryt Zobacz post
    Łukasz, czemu się na zloty ogólnopolskie nie wybierasz? co roku coraz mniej 155tek się pojawia
    U nas z każdym zlotem przybywa 155