Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28
    Użytkownik Alfa i Omega
    Mieszka w
    Jastrzębie Zdrój
    Auto
    była AR 146 1.6 TS 99r, jest Lancia Lybra 1.8

Domyślnie

Cytat Napisał Scrat-155
    Antek widze że nosi Cię do tuningu, więc powiem Ci tyle -pamiętaj o jednej podstawowej rzeczy: tuning ma poprawiać wizerunek auta a nie go zepsuć!
    Ja osobiście uważam, że Alfa jest dziełem skończonym i nie ma potrzeby tego zmieniać. Ale to oczywiście moje zdanie...
    Podpisuje się pod tym
    Zaraziłem się wirusem alfa

RAF
    Gość

Domyślnie

nie rób leksós luk ... po co Ci taki tiunink, Chyba że załozysz LPG i za "taryfę" bedziesz robił do Manieczek ;-)
    To nie to auto zeby tam tak gmerać . Jeśli masz w sobie wirusa Quoresportivo zainwestuj w zawieszenie, przyblokuj amorki, twardsze spręzyny daj..trochę poliueretanu etc ... i jak dasz na zakręcie to nie będziesz potrzebował leksósuf .. bo nikt nie zdązy cię zobaczyc ;-)
    Fajne auto. Szkoda gmerać.

Użytkownik Alfa i Omega
    Mieszka w
    Jastrzębie Zdrój
    Auto
    była AR 146 1.6 TS 99r, jest Lancia Lybra 1.8

Domyślnie

Cytat Napisał RAF
    nie rób leksós luk ... po co Ci taki tiunink, Chyba że załozysz LPG i za "taryfę" bedziesz robił do Manieczek ;-)
    To nie to auto zeby tam tak gmerać . Jeśli masz w sobie wirusa Quoresportivo zainwestuj w zawieszenie, przyblokuj amorki, twardsze spręzyny daj..trochę poliueretanu etc ... i jak dasz na zakręcie to nie będziesz potrzebował leksósuf .. bo nikt nie zdązy cię zobaczyc ;-)
    Fajne auto. Szkoda gmerać.
    Zgadzam się z tobą|Co racja to racja....
    Zaraziłem się wirusem alfa

csscss
    Gość

Domyślnie

to co miał byś wydać na lexsus looki odłóż na alusy, i tym zajmij się w pierwszej kolejności.
    , bez alusów szkoda co kolwiek zaczynać. Potem Kierownica skórzana,może ringi na zegary, wydech itp.
    Najlepiej było bytrafić jakąś 146 junior na części i ją oskubać z bajerów,

Użytkownik Romeo Avatar Garos
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Opel Astra III 1.7CDTI Caravan

Domyślnie

Dokładnie co do tunigu Alfy to uważaj,bo spieprzyć jest łatwo ale pózniej odwrócić będzie ciężko.
    Nie wiem czy wiesz Antek ale mieszkasz niedaleko mnie i Twoją mamę zaprosiłem na forum.

... a to moja historia AR : 155 2.0 TS, 164 3.0 V6, 166 2.4 JTD

Antek
    Gość

Domyślnie

Cytat Napisał Garos
    Dokładnie co do tunigu Alfy to uważaj,bo spieprzyć jest łatwo ale pózniej odwrócić będzie ciężko.
    Nie wiem czy wiesz Antek ale mieszkasz niedaleko mnie i Twoją mamę zaprosiłem na forum.
    No właśnie mi mama mówiła ze ktoś jej polecił to stronke ale nie wiedziałem kto :mrgreen: pewnie sie poznamy lepiej na spociku najblizym mama też powinna być :mrgreen:

Antek
    Gość

Domyślnie

Po długim namyśle i dzisiejszych cenach paliw narodził się pomysł który pewnie wielu się nie spodoba. Alfa otrzymała instalację LPG :roll: Jest to sekwencja z butlą w kole. Jak narazie nie odczuwalna jest różnica między benzyną a gazem tak jak i samo przejście.

A po 2 Antek Junior czyli ja ZDAŁEM PRAWKO :!: :!: :!: :mrgreen: :mrgreen: Czyli nowy driver Alfy w rodzinie :mrgreen: :mrgreen:

ViP Romeo Avatar Lesio
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    Alfa 146 1.4 T.S '98, Seicento 1.1 '00

Domyślnie

Taka jak moja i widze ten sam problem na tylnim znaczku zlazla ta niebieska obwodka od napisu i ogolnie fajna bo taka jak moja :mrgreen:

Użytkownik Romeo Avatar Siekier
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 156 1,8TS

Domyślnie

to co miał byś wydać na lexsus looki odłóż na alusy, i tym zajmij się w pierwszej kolejności.
    Popieram - ladne felgi to podstawa!

Cytat Napisał Antek
    A po 2 Antek Junior czyli ja ZDAŁEM PRAWKO :!: :!: :!: :mrgreen: :mrgreen: Czyli nowy driver Alfy w rodzinie :mrgreen: :mrgreen:
    Cytat Napisał Antek
    o właśnie mi mama mówiła ze ktoś jej polecił to stronke ale nie wiedziałem kto :mrgreen: pewnie sie poznamy lepiej na spociku najblizym mama też powinna być :mrgreen:
    Gratuluje i do zobaczenia!

Antek
    Gość

Domyślnie

Małe przypomnienie parę nowych foteczek w deszczu

A tu motorek już z instalacją LPG:

ps. lusterko jest juz całe