Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 51
    csscss
    Gość

Domyślnie

Za niedługo wszyscy się tu zagryzą. Moge podrzucić wam pare dodatkowych zapalnych tematów . Tylko po co?

Wołek
    Gość

Domyślnie

CSSCSS: Ja się z nikim nie sprzeczam, to mnie poprostu bawi, jak np niektórzy potrafią zepsuć samochód lub jaką wiedzą na temat marki emanują :mrgreen: Najgorsze jest to, że moderator nie reaguje na tematy, na które reagować powinien. Na przykładzie tej alfy zastanawiam się nad jednym: to jest forum miłośników marki czy forum dla ludzi oszpecających swoje samochody :?: W szanujących się klubach nie ma samochodów takie jak te ponieważ marka ALFA ROMEO zobowiązuje do trzymania się pewnych kanonów jeśli chodzi o wygląd i przeróbki samochodów i nie rozumiem chwalenie wszystkiego co tylko nazywa się alfa. To auto mogło by być na stronie tuning.pl, a nie na forum miłośników marki (ale nawet tam nie wróżę mu powodzenia). Tyle w głupich tematach.....

Korczu
    Gość

Domyślnie

Cytat Napisał Wołek
    Uważasz, że moje auto jest podobne do dużego fiata :
    wcale nie uwazam ze twoje auto jest podobne do duzego fiata,bylo wiele giuliet w roznym wydaniu a jakis czas temu by temat ktorejs z nich poswiecony i ktos zapodal zdjecie kilku giulliet w rzedzie,a zdjecie bylo zrobione z boku auta ujmujac tylko blotnik i swiatla i tak mi sie skojazrylo.czy to jest grzech??

a co do wiedzy to ucze sie ucze

Korczu
    Gość

Domyślnie

Cytat Napisał marcins737
    Cytat Napisał Korczu

Pietereq a ty jestes jakims disainerem?
    Alfiście nie musi się podobać "dzieło" cytuję "ALFA 156 to niezwykła Alfa!!! style by Mariusz"...

...
    ale oczywiscie ze nie musi mu sie podobac,kazdemu sie podoba co innego i wlasnie o to chodzi bo przynajmniej nie jest nudno na naszych szarych drogach.

Użytkownik Ogier Avatar BartekL
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie

Cytat Napisał Korczu
    Cytat Napisał Wołek
    Uważasz, że moje auto jest podobne do dużego fiata :
    wcale nie uwazam ze twoje auto jest podobne do duzego fiata,bylo wiele giuliet w roznym wydaniu a jakis czas temu by temat ktorejs z nich poswiecony i ktos zapodal zdjecie kilku giulliet w rzedzie,a zdjecie bylo zrobione z boku auta ujmujac tylko blotnik i swiatla i tak mi sie skojazrylo.czy to jest grzech??

a co do wiedzy to ucze sie ucze
    Grzechem nie jest, ale mogłoby się wydawać ze skoro ktoś pisze na forum Alfy to znaczy że jest jej fanem i posiada jakąś elementarną wiedzę. Więc widząc błotnik i swiatła każdy Alfista powinien odrazu skojarzyć sobie jaki to model i mieć w głowie jego zarys ogólny :wink: Polecam na początku tą lekturę http://www.cuoresportivo.pl najlepiej przeczytać od deski do deski

perver
    Gość

Domyślnie

Wow co za dyskusja!
    Nie bede nowatorski jesli stwierdze,ze Alfa to marka ktora POWINNA byc tuningowana ze smakiem,a tu niestety tego smaku TROCHE zabraklo moim zdaniem.
    Checi duze,ale wykonanie mizerne. Ogolnie jestem tu nowy i ta przebudowa troche burzy moje wyobrazenie o tuningu alfy.
    Mimo to kazdy ma swoja wizje,ale to nie znaczy,ze skoro ma Alfe to mamy sie gryzc w jezyk! Projekt jest zepsuty i tyle!!!! Przykro troche,ale stary kaszana na maxa!!! :cry:
    Takie akcje to by sie sprawdzily na forum Calibry. Przykro troche... Pozdrawiam wlasciciela i zycze wiecej smaku w kolejnym projekcie :roll:

ps. Bardzo gryzlem sie w jezyk jak to pisalem :?

csscss
    Gość

Domyślnie

Jeśli chodzi o autko przeważa opinia na nie, Tylko że zaczyna się tutaj kotłować od innych tematów. to że jakaś alfa przypomina 125, to że 75 była ostatnią prawdzią alfą, zaraz ktoś powie że 147 to kobiece auto, itd. itd.

Wołek
    Gość

Domyślnie

Dlatego powinien wkroczyć :!: MODERATOR :!: i zamknąć temat, ponieważ zmierza on w innych kierunku niż powinien, rozmowa nie jest na temat, pełno tu niepotrzebnych opinii. NIE kasować posty bo to bez sensu.

Użytkownik Romeo
    Mieszka w
    Skawina/obok wsi Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 145, 1.4T.S 1997r.

Domyślnie

Wezcie sie zgnujcie jak ktos zrobi sobie tuning silnika i chipa wczepi...

Użytkownik Romeo
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Torowa GTV6

Domyślnie

Wiem sorr że OT ale nie mogłem...

Jak dwie krople wody.
    Odnośnie koneksji fiata i alfy parę osób się wypowiedziało. Zachęcam do zapoznania się z historią marki bo trochę to wgląda na ignoranctwo a nie alfaholizm alfizm czy jak zwał tak zwał