Strona 84 z 85 PierwszyPierwszy ... 34747576777879808182838485 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 831 do 840 z 842
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08

Domyślnie

Cytat Napisał koskar Zobacz post
    Też lubię fajne dźwięki ale postępu technicznego nie zatrymasz
    Powiem Ci więcej - bmw robi 3-cylindry turbo

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
    Wiem , nie chce o tym myslec. Ja szacunek do BMW straciłem po E39 /38( ostatnie dobre BMW) . E60 co prawda miało jeszcze fajne jednostki ale lampy przednie z KIA Ceed a tylne nie podobne do niczego i najbrzydsza linia kombika w historii BMW i sie nie przemogłem . Nawet Clarkson stwierdził ,że to najbrzydsze BMW w historii tej marki z czym sie zgadzam w 100%.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Użytkownik Rowerzysta Avatar alfist
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    156 1.8 i GT3.2 Q2

Domyślnie

Ja póki nie kupiłem 3,2 to tez nie wiedziałem o co chodzi z ta różnicą w jeździe, nawet jeśli moce 2,0 turbo i wolnossącego dużego benzyniaka są równe, to wcale nie znaczy że ten 2,0 jest tak samo szybki.

Użytkownik Rowerzysta
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    Byłą 156 TS, GT 1.9 z wiruskiem :),jest 166 3.0 FL

Domyślnie

Cytat Napisał alfist Zobacz post
    Nie, o jazdę pytałem AdiCarriona, on wychwala turbinowe kosiarki. Silnik Busso jest lekki ze względu na aluminium użyte jako materiał a także konstrukcje.
    Jeżdziłem 2.0 TSI w Suerbie,jeżdziłem Ecoboostem w Fordzie i te silniki dają radę zarówno jeśli chodzi o przyspieszenie, jak i elastyczność.Pamiętam jak kilka lat temu wchodziły Ecobbosty i śmiechom nie było końca (niby,że wymiana silnika co 100.000)Obecnie jeżdzi mnóstwo poflotowych Fordów z przebiegami ponad 300K bez żadnych problemów.Jestem sentymentalny-naprawdę często zostaje w aucie po przejażdzce,żeby posłuchać brzmienia mojej V6, ale jednocześnie wiem,że to już przeszłość, która w tym momencie wygrywa jedynie dzwiękiem.

Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08

Domyślnie

Raczej sie śmieją/śmiali z 1,0 ecoboosta . Mysle ,że ten 2,3 nie daje powodu do śmiechu w aucie typu Focus/Mondeo. I dalej podtrzymuje zdanie ,że taki 2,0tsi czy temu podobne w "normalnych" autach rozumie. Jednak czy wyobrażasz sobie Gallardo , Porsche z silnikiem 4cyl? Takie BMW i8 nie odstaje wyglądem od exoticow i innych super sportowych aut jednak 1,5 i Zelmer szału w sprzedaży na tle konkurencji raczej nie zrobi. Jakbym miał wybór I8 albo dużo tańszego GTRa to nawet bym się nie zawahał ale to kwestia gustu. Miałem okazję jechać Nissanem i te 6cylindrów brzmi przecudownie a odpycha sie jeszcze lepiej

Mieszka w
    Lublin
    Auto
    156 1.8 i GT3.2 Q2

Domyślnie

Wychodzi na to że jestem staromodny, bo bardziej mi odpowiadają te starsze, już wycofywane silniki, starsza stylistyka Alfy też mi bardziej odpowiada.

Użytkownik Alfista Avatar omen
    Mieszka w
    Amsterdam
    Auto
    GT

Domyślnie

Kazdy wybiera co lubi..
    Dla mnie od jakiegos czasu auto to zwykla piszka ktora musi mnie przewiesc z a do b..
    Widac to na ponizszym zdjeciu..

Nie było konwenansów.. 200kg płytek do bagażnika i jechane.. kij z tym ze kola tarły o nadkole..
    To ja jestem dla auta a nie odwrotnie.. kiedyś żyłem w innym przekonaniu..
    Ja mam nadzieje stać w tym roku przy kupnie kolejnego samochodu.. poki co jakakolwiek AR jest tzw kołem ratunkowym.. po tym jak przejechałem się Georga plug inem diametralnie zmieniłem podejście do zakupu samochodu..
    Im ciszej i wygodniej tym lepiej.
    Czekam aż ściągną mi gips z kostki i wybieramy się na jazdy f30 330e.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mieszka w
    Lublin
    Auto
    156 1.8 i GT3.2 Q2

Domyślnie

Tarło bo chyba obniżony. Ale z takim podejściem już chyba rzeczywiście czas na VAG-a, albo skośnookiego-praktycznego.

Mieszka w
    Bytom
    Auto

Domyślnie

Omen tylko nie mów że te BMW jest komfortowe. Felgi jak dobrze pamietam 17-18" z oponkami o rozmiarach rowerowych. Zawias przedpotopowy nie lepszy niz w autach klasy Mini czy Grande. To jest miejskie auto dobre do miasta fakt ale gdzie tam komfort? Ja rozumie jakbyś wsiadł do jakiegoś "kanapowca" typu Mercedes czy Citroen z srednio/wyzszej półki . Chociaż tez z wiekiem zaczynam patrzeć w strone praktycznosci niz lansu i udręki w postaci gleby tak jednak skupiam sie bardziej na czyms pokroju Stelvio , Freemont/Journey gdzie jest trochę miejsca , wygody , zajedzie to nad jezioro , góry . Omen starość nas dotyka

Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar kasztelan
    Mieszka w
    stolicy
    Auto
    logiczne że alfa

Domyślnie

Cytat Napisał omen Zobacz post
    Ja mam nadzieje stać w tym roku przy kupnie kolejnego samochodu.. poki co jakakolwiek AR jest tzw kołem ratunkowym.. po tym jak przejechałem się Georga plug inem diametralnie zmieniłem podejście do zakupu samochodu..
    Im ciszej i wygodniej tym lepiej.
    Przychodzi z wiekiem Jak byłem sceptyczny wobec elektryków tak po przejażdżce e-Golfem gdyby tylko był podobny do zwykłego Golfa w kwestiach cena/zasięg/ładowanie = tankowanie (czas) to bym się nawet sekundy nie wahał - elektryk.
    Kiedyś nie lubiłem automatów a teraz? Za dwa miesiące odbieram firmówkę z automatem I jakoś nawet niespecjalnie martwi mnie że jest trochę wolniejszy względem manuala, liczy się że nie będzie trzeba wachlować.
    Jeśli auto ma być ładne, szybkie, na zajefajnej feldze, glebie itp. to tylko weekendowa zabawka, próba pogodzenia walorów użytkowych z "lanserskimi" w jednym aucie nie ma sensu.

Użytkownik Alfista Avatar omen
    Mieszka w
    Amsterdam
    Auto
    GT

Domyślnie

Cytat Napisał kasztelan Zobacz post
    Przychodzi z wiekiem Jak byłem sceptyczny wobec elektryków tak po przejażdżce e-Golfem gdyby tylko był podobny do zwykłego Golfa w kwestiach cena/zasięg/ładowanie = tankowanie (czas) to bym się nawet sekundy nie wahał - elektryk.
    Kiedyś nie lubiłem automatów a teraz? Za dwa miesiące odbieram firmówkę z automatem I jakoś nawet niespecjalnie martwi mnie że jest trochę wolniejszy względem manuala, liczy się że nie będzie trzeba wachlować.
    Jeśli auto ma być ładne, szybkie, na zajefajnej feldze, glebie itp. to tylko weekendowa zabawka, próba pogodzenia walorów użytkowych z "lanserskimi" w jednym aucie nie ma sensu.
    Golf golfem.. ale Kona robi 400km na 1 ladowaniu.. i cena nie zwala z nog.. a z kazdym nowym modelem Hyundai idzie mocno do przodu z jakoscia.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk