Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 37

Temat: Podsumowanie

  1. #11
    Moderator Znawca Avatar Teddy84
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Legnica
    Auto
    156 2.0 Turbo/Giulietta 1.4TCT MY'16
    Postów
    1,284

    Domyślnie

    Wielkie dziieki dla Agi było naprawdę ciekawie przy okazji było miło poznać osobiście prowodyra tego całego zamieszania jakie tu się odbywa już 10 rok a i dzięki Tuti za nocne wożenie pijaków. My również dojechaliśmy chociaż najpierw odstrzeliliśmy pare paciorków na Jasnej Górze w intencji nowej pompy. Co do fotek no nie wiem nie wiem moje milczenie kosztuje. Moje przypałowe można udostępniać . Dzięki ekipie domku 13 i Izie z Autexu za przypilnowanie mojego dobytku w chwili niedyspozycji. Dzięki również wszystkim z którymi miałem okazje spotkać się ponownie tym których widziałem 1 raz. Klimatu nocnych rozmów nic nie przebije. !!

  2. #12
    Administrator ds. moderatorów Quadrifoglio Verde Avatar 75andrew155
    Dołączył
    05 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    155 V6 1996 .r 155V6 1995r 3.0 12V
    Postów
    11,237

    Domyślnie

    Aga jesteś wielka choć na taką nie wyglądasz, odpocznij po tej harówce. Dzięki wszystkim za wspólnie spędzony czas, było jak zawsze super

    Alfa Romeo 75 Turbo 1987
    alfa Romeo 75 Turbo America 1990
    Alfa Romeo Giulietta 1.6 1983
    Alfa Romeo 145 1.4 boxer 1997
    Alfa Romeo 155 V6 1996
    Alfa Romeo 155 V6 1993 3.0 12V przekładka do 1.8 8v 1995

  3. #13
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar sobieski156
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Knurów
    Auto
    .alfa 147 .bylo alfa 156 2.0 ts , bylo 2,5 v6 24v
    Postów
    149

    Domyślnie

    ja tez bardzo dziekuje wszystkim za niespodzianke jaka mi w tym roku wszyscy sprawiliscie jestescie wielcy i widzimy sie za rok dyplom wisi juz na honorowym miejscu

  4. #14
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Butch
    Dołączył
    09 2014
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 159 SW 1.75 tbi, AR MiTo 1.4 TB 155 KM
    Postów
    734

    Domyślnie

    było przekonkretnie, super organizacja, aczkolwiek szkoda że tak mało uczestników było na torze i rajdzie, ale pewnie na wcześniejszych edycjach sobie już pojeździliście. Dla mnie był to pierwszy raz i zwłaszcza na torze bawiłem się wyśmienicie, mimo iż raczej zamykałem stawkę. Mam nadzieję, że zobaczymy się w przyszłym roku!!!!

  5. #15
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    06 2015
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa Romeo GT
    Postów
    63

    Domyślnie

    My również bardzo dziękujemy organizatorom - było super, rajd turystyczny wspaniała inicjatywa(aż się chce już wrócić w te rejony), na torze wspaniała zabawa, wieczorem również wspaniała zabawa. Dziękujemy również wszystkim, których udało się poznać. Alfę mamy dopiero dwa miesiące, tym bardziej cieszę się że załapaliśmy się na ten wspaniały zlot i już nie możemy doczekać się następnego!

  6. #16
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    159 SportWagon 2.4 JTDm 200KM
    Postów
    5

    Domyślnie

    Cześć wszystkim;

    W końcu mi net zaczął działać, to takie korzyści mieszkania na peryferiach, więc tez mogę teraz dotłoczyć się do podziękować. Dla osób ze słabymi nerawmi od razu mowie, krótko nie będzie, z uwagi, że był to mój pierwszy zlot AR.
    Aga, zbyt dużo skromności z Twojej strony i zarazem obaw, czy aby się udało. Udało się i to zajebiście, za co podziękowania należą się Tobie, osobą które Ci pomagały, jak również uczestnikom tego zlotu. Jak już pisałem na wstępie, był to mój pierwszy zlot AR, poznałem super ludzi, bez objaw agresji i uprzedzeń, bawiłem się przednie i tylko szkoda, ze tak szybko się skończył. Teraz trzeba leczyć z tego powodu zmęczoną psyche i czekać cały rok z nadzieją na kolejny taki zlot, a to kupa czasu. Piotr9001,Bajon i Bajonek, zajebiści z was ludzie. Dzięki takim jak Wy i spędzonym z Wami czasem łatwiej przetrwać trud życia codziennego. Serdecznie wszystkim dziękuję/bez wyjątku/, pozdrawiam serdecznie i mam nadzieje, że jak Bóg i Partia pozwoli, to spotkamy się znowu za rok, a może wcześniej. Merbau1

    - - - Updated - - -

    A zapomniałem dopisać. Jutro wkleję link na serwer, na którym zamieszczę ok. 500 zdjęć ze zlotu. większość się tam znajdzie. pzd.

  7. #17
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Bajon
    Dołączył
    06 2012
    Mieszka w
    Łódź - Teofilów
    Auto
    Alfa Romeo Brera 2,4 JTDm Sky View, wcześniej Alfa Romeo 156 SW 1,9 JTD M-jet
    Postów
    594

    Domyślnie

    Organizacja naprawdę super. A poznani ludzie jeszcze lepsi! (np. patrz post wyżej) Bawiłem się naprawdę super. Rajd turystyczny był naprawdę kozacki. Na jego trasie było tak ładnie i ciekawie, że nawet nie miałem zamiaru walczyć o wynik - zbyt dużo bym stracił Zjazd na linie zapewnił mi spoooro wrażeń A na torze mi się spodobało szczególnie

  8. #18
    Użytkownik Embrion Avatar stoliczek6-2012
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Sieradz
    Auto
    AR 156 1.9,JTD
    Postów
    1

    Domyślnie

    Ja też bardzo duże dzięki za super ekstra odlotowy Zlot było super pogoda dopisała ludzie też organizacja git tylko jedna wada -szkoda że tak szybko to zleciało już nie mogę się doczekać następnego spota jak naprawię moją Bellę he he pozdrowionka dla Agi i Tutiego i wszystkich Alfaholików było super

    - - - Updated - - -

    tak dzięki za fajny zlot a domek nr 2 nie był głośny to domek nr 1 przebijał wszystkich he he pozdrowionka dla Auexu

  9. #19
    Użytkownik Znawca Avatar duke75
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Kłaj/Kraków
    Auto
    AR Giulia Super; AR Tonale PHEV; Spider 916 3.0 V6, GTV 3.2 V6 "La Regina"
    Postów
    1,403

    Domyślnie

    My przyjechaliśmy pierwszy raz i na samiuśki koniec czyli w sobotę popołudniu więc nie sposób wszystkich było poznać czy zamienić słowo ale jestem bardzo zadowolony z tego co zobaczyłem. Dzięki Agacie za dopisanie nas do listy uczestników. Duży respekt za organizację i logistykę. Sam organizowałem tego typu zloty więc wiem,że jest to duuuży wysiłek.
    Pozdrowienia dla PawłaOlszewskiego, Slavola, FiveSeven i innych, których nicków nie spamietałem a z którymi miło pogadałem. Jesteście mega temaciarze i świry pozytywnie zakręceni. Dzięki!!!
    Ostatnio edytowane przez duke75 ; 01-09-2015 o 15:57

  10. #20
    Administrator ds. zlotu Romeo Avatar fr33
    Dołączył
    08 2006
    Mieszka w
    Czestochowa, Poland
    Auto
    164 Super TS
    Postów
    1,618

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bajon Zobacz post
    ..... Rajd turystyczny był naprawdę kozacki. Na jego trasie było tak ładnie i ciekawie, że nawet nie miałem zamiaru walczyć o wynik - zbyt dużo bym stracił Zjazd na linie zapewnił mi spoooro wrażeń A na torze mi się spodobało szczególnie
    Cieszę się bardzo, że Ci się podobało rajd to zasługa w szczególności mojej żony za dobre pomysły i Speleoklubu Częstochowskiego za ogarnięcie lin na Towarnej Tor jaki jest każdy widział, nie miałem na niego wpływu... oby tylko po puszczeniu nad nim autostrady nic mu się nie stało i oby pomysł na rewitalizację Toru Wyrazów przetrwał.
    Jurajski Klub Alfa Romeo
    www.jkar.org

    Warsztat samochodów włoskich
    www.flar-ital.pl

    Dorabianie części, elementów itp na zamówienie - kontakt PW

Podobne wątki

  1. [155] Rozrząd, luzy, płytki - podsumowanie
    Utworzone przez LUCID LINES w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 10-09-2014, 22:13
  2. Podsumowanie półrocza i 15kkm na lpg w v6
    Utworzone przez Marcin_M w dziale LPG Zone
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 08-10-2013, 21:09

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory