Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37

Temat: Podsumowanie

  1. #31
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar edhel
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    Syców/Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo 155 1.8 8v
    Postów
    375

    Domyślnie

    Cytat Napisał fiveseven Zobacz post
    Wielkie podziękowania dla wszystkich organizatorów zlotu oraz dla tych co przy nim chociaż trochę pomagali.

    Ostatnia niedziela na długo utkwi mi w głowie, z powodu zarówno wyników jak i katastrofy silnika. W poniedziałek z miski wyciągaliśmy kawałki tłoka. Szykuje się kapitalka.

    Dzięki za słowa otuchy
    Szybkiego powrotu do zdrowia Przywiązałam sie!
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD 105 KM - była
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 115 KM - była
    Alfa Romeo 156 2.5 V6 192 KM - była
    Alfa Romeo 145 1.4 TS 103 KM - była
    Alfa Romeo 155 2.0 TS 150 KM - była
    Alfa Romeo 155 1.8 8v - jest


  2. #32
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    No to czarna niedziela... współczucia. Mam nadzieję, że chociaż blisko domu.

  3. #33
    Moderator Fachowiec Avatar Lukasz A.
    Dołączył
    03 2007
    Mieszka w
    Koszalin/Szczecin
    Auto
    155 2.5 V6
    Postów
    2,690

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tuti Zobacz post
    Dodaliśmy wszystkich uczestników do grupy zlot 2015, założyliśmy dział widoczny tylko dla członków grupy, po to, żebyśmy mogli dzielić się zdjęciami w gronie osób, które uczestniczyły w zlocie.
    No to fajnie.Nie mogąc przybyć na zlot,myślałem,że chociaż zobaczę niektórych facjaty i jak się bawili,ale skoro tak to wygląda to powstrzymam się od dalszego komentarza.
    Alfa Romeo 155 1.8 T.S. 1992-pozostały piękne wspomnienia 03.09.2017
    Alfa Romeo 155 2.5 V6 1992
    Alfa Romeo 155 2.0 Q4 1992

    I wszystkie są czerwone

  4. #34
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    Ja nie mogę odpowiadać w imieniu wszystkich... róbta co chceta, ja nie mam zdjęć to skarżyć mnie nie będą (pół żartem, pół serio) Jeden ze zlotowiczów poprosił o dział to założyłem. Moje zdjęcia kiedy w ręcach nic nie trzymam możecie wrzucać
    Ostatnio edytowane przez Tuti ; 03-09-2015 o 21:24

  5. #35
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    Lepiej ręce w górę kto chce drugiej edycji rajdu turystycznego i toru wyrazów Bo ponoć nie tylko ja jestem chętny...

  6. #36
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB MultiAir 170 KM Distinctive
    Postów
    11

    Domyślnie

    A ja dopiero doszłam do siebie po całym tygodniu ciężkiej pracy.
    Agata jesteś małą wielką kobietą duży szacunek dla ciebie kochana za organizację zlotu. Brak mi klawiszy na klawiaturze aby opisać w słowach jak zajebiście było.
    Autex wcale nie był głośny po prostu radio w Julce się zacięło i nie można było go wyłączyć
    Filip - bardzo się cieszę że mogłam poznać słynnego Filipa mam nadzieję że wbrew zasadzie "robię i znikam" będziecie razem z Agata uczestniczyć w kolejnych zlotach.
    Atmosfera na zlocie jak zwykle była na najwyższym poziomie. Bardzo się cieszę, że mogłam być z wami a w tym roku na prawdę nie było mi łatwo przybyć.

  7. #37
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    06 2013
    Auto
    AR 159 1.9JTDm TI
    Postów
    5

    Domyślnie

    W końcu zajrzałem na forum, chociaż jak zwykle w pracy, czas na pielęgnowanie pasji zawsze się znajdzie.
    Przede wszystkim podziękowania kieruję do organizatorów w szczególności p. Agaty, żony nie zastąpionego pomocnika maszynisty ...ale do tego wrócę później
    Oczywiście klimat, który panował na tegorocznym zlocie, jest zasługą wszystkich obecnych osób. Jako grupa miłośników właśnie tej konkretnej marki, można było stworzyć niesamowity klimat i atmosferę, za którym wielu z nas będzie wracać myślami przez co takie wydarzenia nie są zapomniane, tym samym poznani ludzie, z którymi spędziłem zajebiście pozytywne chwile. W szczególności(i nie można tego pominąć) podziękowania dla Merbau1 i Merbau1 Junior, oczywiście ekipa z Łodzi nie zastąpiona, a o jeździe "ciufcią" z Tobą Tuti nie ma co mówić...to trzeba przeżyć Dziękuję wam za serdeczność i cierpliwość(bo pewnie zdarzało mi się być męczącym dla otoczenia), to klimat i atmosfera zasługuje na wyróżnienie. Mam nadzieję że za rok(a może nawet wcześniej), spotkamy się wszyscy w nie umniejszonym składzie. Dziękuję wszystkim i pozdrawiam

Podobne wątki

  1. [155] Rozrząd, luzy, płytki - podsumowanie
    Utworzone przez LUCID LINES w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 10-09-2014, 22:13
  2. Podsumowanie półrocza i 15kkm na lpg w v6
    Utworzone przez Marcin_M w dziale LPG Zone
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 08-10-2013, 21:09

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory