Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Zlot morsko pilneeeeee!!!!!!!!!

  1. #1
    Organizator zlotu 2015 Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2015
    Auto
    156 Sportwagon
    Postów
    29

    Exclamation Zlot morsko pilneeeeee!!!!!!!!!

    Bardzo proszę o określenie do jutra i jak najszybsze wpłaty co do uczestnictwa w torze, rajdzie turystycznym i uczestnictwa w imprezach integracyjnych. Kwota od osoby za integrację i co się w niej zawiera wyszczególnione na forum w dziale Ogólnopolski zlot 2015. W razie pytań, Tel: 607 182 170 Pozdrawiam, Agata Grela

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Butch
    Dołączył
    09 2014
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 159 SW 1.75 tbi, AR MiTo 1.4 TB 155 KM
    Postów
    734

    Domyślnie

    nie o trochę przesadzacie. Wpierw cisza i brak informacji a teraz 3 dni na wpłaty. Jestem na urlopie za granicą, internet tu działa jakby chciał a nie mógł, dopiero przed chwilą przeczytałem tematy w których jest tyle możliwości że już się pogubiłem ile i za co mam wpłacić.
    Proszę o wydłużenie terminów wpłaty, zwłaszcza że zapłaciłem zaliczkę za hotel i 40 zł kolejnej zaliczki (sam już nie wiem za co, chyba za tor)!!!!!!!!!!
    i jak nie wpłacę reszty (nie wiem za co) to nic nie będę miał i w niczym nie będę uczestniczył???

  3. #3
    Organizator zlotu 2015 Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2015
    Auto
    156 Sportwagon
    Postów
    29

    Domyślnie

    Drogi Panie. reasumujac prosze podjac decyzje czy bierze Pan udział w integracji (2 dni+pakiet startowy/os=80zł)oraz w rajdzie (nieodpłatnym) JUŻ TERAZ. A po powrocie prosze za całość przelać pieniążki. Bardziej chodzi o deklaracje. Wpłaty najpóźniej do 31 lipca. A najlepiej jak najwczesniej. Pozdr


    Cytat Napisał Butch Zobacz post
    nie o trochę przesadzacie. Wpierw cisza i brak informacji a teraz 3 dni na wpłaty. Jestem na urlopie za granicą, internet tu działa jakby chciał a nie mógł, dopiero przed chwilą przeczytałem tematy w których jest tyle możliwości że już się pogubiłem ile i za co mam wpłacić.
    Proszę o wydłużenie terminów wpłaty, zwłaszcza że zapłaciłem zaliczkę za hotel i 40 zł kolejnej zaliczki (sam już nie wiem za co, chyba za tor)!!!!!!!!!!
    i jak nie wpłacę reszty (nie wiem za co) to nic nie będę miał i w niczym nie będę uczestniczył???

  4. #4
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    09 2011
    Auto
    AR 33 1.7 8V 92',AR 166 3.2 V6 24v 2003 FL Distnctive
    Postów
    86

    Domyślnie

    Dzwoniłem niestety dodzwonić się nie idzie więc proszę tutaj o info. O co chodzi z rajdem turystycznym bo pierwszy raz o nim czytam. Nie przelewałem żadnych zaliczek tylko odrazu całą kwotę zarówno za nocleg jak i za tą imprezę integracyjną ( za 2 osoby ) i prosiłbym o zweryfikowanie czy Wam się wszystko zgadza i mam temat z głowy.

  5. #5
    Organizator zlotu 2015 Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2015
    Auto
    156 Sportwagon
    Postów
    29

    Domyślnie

    Jeżeli dzwonił Pan dziś to oddzwaniałam ale nikt nie odebrał. Przelał Pan tylko kwotę całościową 260zł za noclegi za dwie osoby. Integracja to osobny temat. Składkowe na dwudniowa integrację z pakietem startowym to 80 zł/os. Rozumiem, że albo Pan przelał za integracje w piątek i dlatego jeszcze nie mam zaksiegowanego przelewu albo Pan myślał że w koszcie noclegow jest wszystko?Rajd turystyczny odbędzie się w sobotę i jest oczywiście nieodpłatny. Osoba, która się zajmuje tym tematem chce po prostu wiedzieć ile załóg będzie w nim uczestniczyć. Nie określił też Pan czy będzie uczestniczyć w piątkowym torze. Koszt to 100zł/auto. Proszę o kontakt i deklaracje uczestnictwa oraz wpłatę na konto. W przelewie proszę podać za co Pan wpłaca i nick z forum. Pozdrawiam
    Cytat Napisał rivt Zobacz post
    Dzwoniłem niestety dodzwoa, któnić się nie idzie więc proszę tutaj o info. O co chodzi z rajdem tw piąycznym bo pierwszy raz o nim czytam. Nie przelewałem żadnych zaliczek tylko odrazu całą kwotę zarówno za nocleg jak i za tą imprezę integracyjną ( za 2 osoby ) i prosiłbym o zweryfikowanie czy Wam się wszystko zgadza i mam temat z głowy.

  6. #6
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    09 2011
    Auto
    AR 33 1.7 8V 92',AR 166 3.2 V6 24v 2003 FL Distnctive
    Postów
    86

    Domyślnie

    Cytat Napisał aga024 Zobacz post
    Jeżeli dzwonił Pan dziś to oddzwaniałam ale nikt nie odebrał. Przelał Pan tylko kwotę całościową 260zł za noclegi za dwie osoby. Integracja to osobny temat. Składkowe na dwudniowa integrację z pakietem startowym to 80 zł/os. Rozumiem, że albo Pan przelał za integracje w piątek i dlatego jeszcze nie mam zaksiegowanego przelewu albo Pan myślał że w koszcie noclegow jest wszystko?Rajd turystyczny odbędzie się w sobotę i jest oczywiście nieodpłatny. Osoba, która się zajmuje tym tematem chce po prostu wiedzieć ile załóg będzie w nim uczestniczyć. Nie określił też Pan czy będzie uczestniczyć w piątkowym torze. Koszt to 100zł/auto. Proszę o kontakt i deklaracje uczestnictwa oraz wpłatę na konto. W przelewie proszę podać za co Pan wpłaca i nick z forum. Pozdrawiam
    No to przesyłam:
    Rajd + nocleg w domku + integracja czyli wszystko bez toru. Co do wpłat to zrobiłem dwie jedna 260 druga 160 ( za dwie osoby ).

  7. #7
    Organizator zlotu 2015 Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2015
    Auto
    156 Sportwagon
    Postów
    29

    Domyślnie

    Cytat Napisał rivt Zobacz post
    No to przesyłam:
    Rajd + nocleg w domku + integracja czyli wszystko bez toru. Co do wpłat to zrobiłem dwie jedna 260 druga 160 ( za dwie osoby ).
    Kiedy dokonał Pan drugiego przelewu za integracje? Nie mam od Pana zaksięgowanego takiego przelewu.

  8. #8
    Organizator zlotu 2015 Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2015
    Auto
    156 Sportwagon
    Postów
    29

    Domyślnie

    Cytat Napisał rivt Zobacz post
    No to przesyłam:
    Rajd + nocleg w domku + integracja czyli wszystko bez toru. Co do wpłat to zrobiłem dwie jedna 260 druga 160 ( za dwie osoby ).
    Przelew juz zaksiegowany, Pozdr

  9. #9
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar sobieski156
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Knurów
    Auto
    .alfa 147 .bylo alfa 156 2.0 ts , bylo 2,5 v6 24v
    Postów
    149

    Domyślnie

    przelew poszedl dzisiaj

Podobne wątki

  1. inf. dot zlotu morsko
    Utworzone przez aga024 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 04-09-2015, 13:15
  2. [Zapowiedź] Zlot Morsko 2015 - 10. urodziny ALFAHOLICY.ORG - ZAPISY
    Utworzone przez Tuti w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 18-08-2015, 12:02
  3. Morsko?! Ktoś coś ?
    Utworzone przez Maupa w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 16-07-2015, 20:43
  4. [Zapowiedź] VI Ogólnopolski Zlot Miłośników Marki Lancia Morsko 2009 - 18-20.09.2009
    Utworzone przez fiergloo w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 17-09-2009, 13:24

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory