Strona 3 z 16 PierwszyPierwszy 12345678910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 155

Temat: Warsztaty w Opolu i okolicach

  1. #21
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar OO__V__OO
    Dołączył
    09 2007
    Mieszka w
    Krapkowice/Opole
    Auto
    307 CC
    Postów
    296

    Domyślnie

    Cytat Napisał huragan Zobacz post
    Wydaje mi sie ze to indywidualnie cena zalezy przedewszystkim czy jest sie tam pierwszy czy kolejny raz i czy czesci kupuje sie u nich.Ja np przy wymianie oleju i filtra oleju sie potargowalem i za wymianke zaplacilem 8 zeta+ 30 za oryginalny filtr oleju.
    Olej Selenia WR cena jak wszedzie.Na necie taniej pewnie ale trzeba doliczyc koszty wysylki i robocizne wyjdzie na to samo albo drozej.
    Filtr Powietrza- 70.00
    Filtr paliwa -122,00
    Czujnik wody w filtrze paliwa-60,00
    paraflu 1l koncentrat -33,00
    W sumie 2 filtry + czujnik+paraflu+zaroweczka przy rejestracji wyszlo mi 460 zeta.Najwazniejsze, ze wymieniaja to co trzeba i jestem spokojny ze bedzie szybko i dobrze.Nie mam czasu na szukanie czesci ani na zostawianie auta na dluzej jak poltorej godziny Wszystkie czesci nowe i oryginalne.Dla mnie to jest najwazniejsze.Niedawno zostawilem samochod w innym warsztacie w Opolu ze swiecami zarowymi do wymiany i chcieli mnie naciagnac na 3 tys.(Ukrecili gwint)I pare innych rzeczy,mowili ktore wyszly z czasem ze nei mieli racji.Wole troszke doplacic i miec swiety spokuj.Wczesniej mialem filtry z Filtrona nie byly zle.Ale po zalozeniu oryginalnych filtrow auta nie poznalem.Szczegolnie teraz jak jest mroz .Pozdro
    no prosze!!! ja byłem wymienic przewody wn czesci + robocizna niecale 1000 zl ale po wszelkich negocjacjach bo powiedziałem ze tyle nie zaplace zeszli do niecalych 500 a i pan stwierdzil ze jest do wymiany uszczelka pod pokrywa zaworow ale jest ryzyko ze sie zerwa sruby i bedzie trzeba cala nowa obudowe wymienic!!! jak dla mnie to masakra nie polecam tych partaczy nikomu, raz ze potwornie drogo to jeszcze komplenie nie profesjonalnie

    a tak swoja droga to jak do tej pory to kazdy serwis u mnie za liczyl jakas wtope, np ostatni wymieniajac linke hamulca recznego przeprowadzil ja przez sprezyne od zawieszenia rozbawilo mnie to do lez
    Ostatnio edytowane przez OO__V__OO ; 10-12-2010 o 21:17

  2. #22
    huragan
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał alfa147ts Zobacz post
    dziwne nikt nie pisze tutaj o serwisie SILESIA na bodajże oleskiej...
    Skoro dziwne to napisze, że wiecej tam samochodu mojego nie zobaczą.

    Alfka stoi teraz po stłuczce w ASO u Janeczki. Dodatkowe Malowanie juz prywatnie wyniesie mnie mniej niż w nieautoryziowanym serwisie. Zawsze u nich zostawiam Alfe, a jeżdziłem juz po paru mechanikach w Opolu.

  3. #23
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar OO__V__OO
    Dołączył
    09 2007
    Mieszka w
    Krapkowice/Opole
    Auto
    307 CC
    Postów
    296

    Domyślnie

    mam pytanie.czy orjentujecie się gdzie w Opolu lub okolicy odnawiają felgi aluminiowe?

  4. #24
    Husar
    Gość

    Domyślnie

    Nie mam pojęcia, ale jak znajdziesz to daj znać, też mi się przyda.

  5. #25
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar kobielczak
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Zabrze
    Auto
    GT 2.0 JTS
    Postów
    785

    Domyślnie

    To ja też się przyczepie do tematu.
    Okolice Zabrza/Katowic, jakis zaufany i warty odwiedzenia "serwis" ktory podejmie sie wymiany rozrzadu, olejów (czyli rzeczy do zrobienia po zakupie auta)?
    Pozdrawiam

  6. #26
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar OO__V__OO
    Dołączył
    09 2007
    Mieszka w
    Krapkowice/Opole
    Auto
    307 CC
    Postów
    296

    Domyślnie

    Cytat Napisał Husar Zobacz post
    Nie mam pojęcia, ale jak znajdziesz to daj znać, też mi się przyda.
    znalazlem w brzegu za 15 cali chcą 140 pln/szt !

  7. #27
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar loco145
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Czarna 159 16Virs 07r
    Postów
    781

    Domyślnie

    a ja mam pytanie jako że ja do opola dojeżdżam na studia i nie wiem gdzie sa jakieś pochowane jeszcze sklepy pytanie do tubylców gdzie w opolu dorobie kluczyk z immo ????

  8. #28
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar OO__V__OO
    Dołączył
    09 2007
    Mieszka w
    Krapkowice/Opole
    Auto
    307 CC
    Postów
    296

    Domyślnie

    słyszłem ze na krapkowickiej koło niskiego, waskiego wiaduktu. w budynku wolno stojacym (reklamy widoczne z drogi)
    ale wydaje mi sie ze tanio nie dorobisz klucza

  9. #29
    Administrator weteran Romeo Avatar ozzy
    Dołączył
    12 2007
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Ford Mondeo MK3 2.0 DuraTec Ghia Kombi
    Postów
    915

    Domyślnie

    Ja po raz drugi polecam gorąco serwis "Auto-Service" Henryk Lukoszek, Opole, ul. Mehla 26 A
    dorobili się strony internetowej: http://www.fiatlukoszek.pl/

    Po już chyba 2 latach bezproblemowej jazdy pojawił się u mnie problem, Alfa gasła przy podjeżdżaniu
    do skrzyżowania. Czasami, nie zawsze, z klimą włączoną częściej. Problem okazał się nietrywialny,
    brak dziur w dolocie, przepustnica ze zintegrowanym krokowcem działa bez zarzutu, parametry ok
    a gaśnie chłopcy 1.5 tygodnia walczyli i znaleźli zaworek na odmie Do czego zmierzam,
    problem był trudny, komp nic nie pokazywał, wymienianie części nie pomagało ale się nie
    poddali, nie boją się trudnych sytuacji. Czy dany serwis jest dobry rozpoznaje się po tym,
    jak się zachowują pracownicy jak są problemy, a nie jak się olej czy opony wymienia.
    Oni walczyli długo, inny serwis chciałby się mnie pozbyć jak najszybciej. Polecam.

    Tylko warto jest z kierownikiem, ze Staszkiem rozmawiać, tam jest jeszcze jeden Pan
    do obsługi klientów, szkoda na niego nerwów... postkomunistyczny relikt czasów petentów a nie klientów...
    Jest: Outlander II, 2.0MIVEC, CVT, 2WD, Lift
    Były: Mitsubishi Lancer Sportback CYxA 1.8; Ford Mondeo MK3 2.0 DuraTec Ghia; Alfa Romeo 156 2.0 T.S. Selespeed; Alfa Romeo 166 3.0 V6 SporTronic; Honda Civic 1.4i EJ9; Fiat 126p 650.

  10. #30
    Darek_S
    Gość

    Domyślnie

    o ile wiem p. Lukoszek zostal "pozbawiony" autoryzacji Alfy. ja osobiscie rowniez mam niemile wrazenia z wizyty u nich. podobnie z silesia na oleskiej, wczesniej byli na ozimskiej.
    teraz w ASO u p. janeczki robili mi rozrzad w 156 2.5 V6, robili 3 dni, w sumie bylem zly ze tak dlugo ale zrobili dobrze, w kilku opolskich serwisach nikt nie chcial sie tego podjac, wymowki byly rozne..

    kol. OO__V__OO: felgi alu regeneruja w latexie, za sztuke biora 120zl, ale kolo ZUS (ul wroclawska i skret w prawo zaraz za przystankiem pks) biora polowe z tego.

    do zobaczenia na drodze

Podobne wątki

  1. Zachodniopomorskie WARSZTATY
    Utworzone przez bobryt w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 374
    Ostatni post / autor: 10-04-2024, 08:23
  2. Opole: dobry mechanik/warsztat w Opolu lub okolicach
    Utworzone przez ozzy w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 21-04-2017, 09:03
  3. Nielegalne wyścigi w Opolu
    Utworzone przez .Andrzej. w dziale Opolskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 06-05-2015, 22:22
  4. usuwanie egr w opolu
    Utworzone przez Hesus88 w dziale Opolskie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-02-2015, 10:37
  5. Wymiana rozrządu w Opolu !!!
    Utworzone przez bursztyn 147 w dziale 147
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 18-04-2011, 07:37

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory