Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Temat: Rzeszów

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2016
    Auto
    Alfa 159 jtdm
    Postów
    4

    Domyślnie Rzeszów

    Cześć

    Czy jest tutaj ktoś z Rzeszow alub okolic kto mógłby mi jutro pomóc - zamierzam kupic alfe 159 , nie za bardzo się na tym znam i jestem z Krakowa. Możecie doradzić jakąś diagnostykę ew ktoś mógłby podjechać jutro pod komis, żeby ze mną zerknać na auto bardziej fachowym okiem (zapewniam dobrą flaszkę za pomoc!) ?

    Sylwia


  2. #2
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Dębica
    Auto
    AR 156 1,8 TS 2001; Croma 1,9 16V 2005
    Postów
    1,295

    Domyślnie

    skontkatuj sie z uzytkownikami forum weloo albo motodoktor1.
    obaj maja swoje warsztaty wiec mozesz sie umowic na ogledziny u nich.
    poza tym mozesz przeszuakc ten temat
    http://www.forum.alfaholicy.org/podk...dkarpaciu.html
    Z powodów osobistych i światopoglądowych odmawiam składania zeznań.

    PILKA NOZNA DLA KIBOLI !!!

  3. #3
    Użytkownik Romeo Avatar psylo
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Audi A5 Sportback
    Postów
    768

    Domyślnie

    Kogoś można zaprosić na wstępne, podkreślam wstępne oględziny - ale do podjęcia decyzji nie wyobrażam sobie nie zabrać samochodu na pełny przegląd przedzakupowy w ASO (ewentualnie w innym bardzo dobrym serwisie niezależnym specjalizującym się w AR). Szczególnie przy zakupie w komisie, gdzie większość samochodów naprawdę warto jednak odpuścić

    Wstaw tutaj linka do ogłoszenia, może ktoś już ten konkretny samochód oglądał i coś o nim powie.
    Były: Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 16V @175KM/374Nm tuned by weloo [galeria na Flickr] | Alfa Romeo 147 1.9 JTD 8V

  4. #4
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    159 1.9 JTDm
    Postów
    14

    Domyślnie

    Podaj namiar na auto. Może ktoś coś o nim wie na forum.
    Jeśli chodzi o oglądanie w serwisie to zdecydowanie odradzam ASO w Rudnej/Rzeszowie. Zapłacisz niemałą kwotę, a sprawdzą totalnie podstawowe rzeczy, które możesz sprawdzić u diagnosty. Historię serwisowania sprawdzisz posiadając vin i kraj pochodzenia. Wystarczy zadzwonić do dowolnego ASO.

  5. #5
    Użytkownik Romeo Avatar psylo
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Audi A5 Sportback
    Postów
    768

    Domyślnie

    Cytat Napisał hacker Zobacz post
    Podaj namiar na auto. Może ktoś coś o nim wie na forum.
    Jeśli chodzi o oglądanie w serwisie to zdecydowanie odradzam ASO w Rudnej/Rzeszowie. Zapłacisz niemałą kwotę, a sprawdzą totalnie podstawowe rzeczy, które możesz sprawdzić u diagnosty. Historię serwisowania sprawdzisz posiadając vin i kraj pochodzenia. Wystarczy zadzwonić do dowolnego ASO.
    A czy przypadkiem każde ASO nie ma dokładnie tego samego zakresu usług? Robiłem taki przegląd w ASO w Krakowie i zdecydowanie było warto wydać te ~300 zł.
    Były: Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 16V @175KM/374Nm tuned by weloo [galeria na Flickr] | Alfa Romeo 147 1.9 JTD 8V

  6. #6
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2016
    Mieszka w
    shrewsbury Anglia
    Auto
    alfa romeo 159 2.4 Ti
    Postów
    16

    Domyślnie

    Witam.
    Mam problem z alfa po remoncie silnika od kwietnia tego roku , auto kopci przy odpalaniu , raz mnie raz więcej, gdy temperatura jest między 15 a mniej więcej 0 poniżej jest trochę lepiej , dpf off, egr tez, klapy są , silnik to 2.4 210. W aucie wymieniłem już filtr paliwa, przepływomierz, czujnik temperatury cieczy, czujnik ciśnienia w kolektorze, czujnik doładowania, akumulator, świece 2x, już nie mam pomysłu co może być. Poleccie mi dobrego mechanika z okolic Rzeszów , Jarosław, Przemyśl

  7. #7
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar weloo
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    Rzeszów, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce
    Postów
    607

    Domyślnie

    Cytat Napisał silwestr1704 Zobacz post
    Witam.
    Mam problem z alfa po remoncie silnika od kwietnia tego roku , auto kopci przy odpalaniu , raz mnie raz więcej, gdy temperatura jest między 15 a mniej więcej 0 poniżej jest trochę lepiej , dpf off, egr tez, klapy są , silnik to 2.4 210. W aucie wymieniłem już filtr paliwa, przepływomierz, czujnik temperatury cieczy, czujnik ciśnienia w kolektorze, czujnik doładowania, akumulator, świece 2x, już nie mam pomysłu co może być. Poleccie mi dobrego mechanika z okolic Rzeszów , Jarosław, Przemyśl
    Biały dym? Odlacz na chwile czujnik temp na termostacie i zobacz czy dalej tak bedzie
    Diagnostyka i modyfikacje softów; CHIPTUNING DPF EGR VSA TVA SCR info @ marcin [ małpa ] firma.xin.pl

  8. #8
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2016
    Mieszka w
    shrewsbury Anglia
    Auto
    alfa romeo 159 2.4 Ti
    Postów
    16

    Domyślnie

    Odpiolem dzisiaj czujnik przy 7 ° i odpalił normalnie swiece grzaly przez 2 - sekundy dymu brak i obroty wysoko poszły, brak również telepania i falowania obrotów jakby nie palił na wszystkie gary. Czyli czujnik do wymiany? A jak już to jakiej firmy, Czy coś innego? Ten czujnik jest Delphi. Muszę wykazywać błąd engine check czy sam zniknie. Dzięki Weloo za podpowiedź
    Ostatnio edytowane przez silwestr1704 ; 19-11-2016 o 15:42

  9. #9
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar weloo
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    Rzeszów, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce
    Postów
    607

    Domyślnie

    A gdzie napisalem ze czujnik? Chcialem tylko rozeznac sie jak duzy problem jest, wyszlo ze bez tragedii, komplet na prawde dobrych swiec odpowiedniej dlugosci powinien rozwiazac problem, masz po prostu niedogrzana komore spalania i ten bialy tym to niespalone paliwo, przyczyn oczywiscie moze byc wiele, zaczynajac od swiec a konczac na pierscieniach

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
    Diagnostyka i modyfikacje softów; CHIPTUNING DPF EGR VSA TVA SCR info @ marcin [ małpa ] firma.xin.pl

  10. #10
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2016
    Mieszka w
    shrewsbury Anglia
    Auto
    alfa romeo 159 2.4 Ti
    Postów
    16

    Domyślnie

    To jakie mam te swiece kupić wcześniej kupiłem bosch teraz ngk

Podobne wątki

  1. AR 159 Rzeszów
    Utworzone przez piotrek_inf w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 05-02-2014, 20:38
  2. 166 2.4 jtd rzeszów
    Utworzone przez konrad251 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 15-12-2012, 09:14
  3. gaz rzeszów
    Utworzone przez alfaromeo93 w dziale LPG Zone
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 28-12-2011, 16:55
  4. 166 2.4 JTD Rzeszów
    Utworzone przez joe w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 15-03-2010, 12:23
  5. Rzeszów
    Utworzone przez krzysiek5555 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 03-05-2008, 15:28

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory