Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Temat: Białystok pilnie potrzebny mechanik Pomocy

  1. #11
    Użytkownik Romeo Avatar dejon
    Dołączył
    03 2012
    Mieszka w
    Warszawa/Bielsk Podlaski
    Auto
    Była Alfa Romeo 156 2,4JTD...wkoncu jest 159 SW 1,9JTD 16V 150KM
    Postów
    1,102

    Domyślnie

    Tak jak ci mówiłem przez tel...u mnie koszt byl 2500 z wymiana rozrządua za wymianę klocków fakt ta końcówka czyli 80zlnic nie chce mowic ale duzo za dużochyba ze wszystko miałeś rozje..ane w silniku i ci kapitalny remont robili..hmmm jeszcze bym sie targowal na wypier... dpfu i egr +wyłączenie programowe wszystkiego.nawet podniesienie mocy

    Wystukano na Commodore c64

  2. #12
    Użytkownik Znawca Avatar kylo1986
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Auto
    166 2.4 20v Fl x2, 159 1.9 8v
    Postów
    1,990

    Domyślnie

    Cytat Napisał dejon Zobacz post
    Tak jak ci mówiłem przez tel...u mnie koszt byl 2500 z wymiana rozrządua za wymianę klocków fakt ta końcówka czyli 80zlnic nie chce mowic ale duzo za dużo
    Ja też nie chcę nic mówić, ale wcześniej pisałeś 2500 +1000 robota to za ... nie wychodzi 2500, albo ja jakąś koślawą ekonomię skończyłem.
    Co do EGRu, jak pisałem wcześniej wywalenie go w przypadku jazdy miejskiej to strzał w swoje kolano- ja latam po trasach, wiec mam wywalony.
    Co do podniesienia mocy to tak z ciekawości wiesz ile to kosztuje???????????
    edmund22 odbierałem po tobie Alfę i się pytałem, to rozpierducha była porządna w silniku, teraz chyba masz go na dotarciu??????

  3. #13
    Użytkownik Romeo Avatar dejon
    Dołączył
    03 2012
    Mieszka w
    Warszawa/Bielsk Podlaski
    Auto
    Była Alfa Romeo 156 2,4JTD...wkoncu jest 159 SW 1,9JTD 16V 150KM
    Postów
    1,102

    Domyślnie

    Tak Kylo pisalem 2500 wszystko a nie + 1000 ..robota tyle kosztowała.jest napisane wyraźnie...a zaslepienie i wyłączenie egru nawet jak sie jezdzi po mieście to w niczym nie przeszkadza....chyba ze zima małe odcinki..wtedy jedyny minus to słabiej sie rozgrzewa silnik..i tak z ciekawości wiem ile kosztuje chip w wawie i bede robic na wiosnę i nie u jakiegos henia w stodole tylko znana osobe z forum który sie bardzo dobrze zna...i cena jest bardzo atrakcyjnafakt dpf jest troszkę kosztowny aby wywalic i wyłączyć...i oczywiście aby nie było ze coś mam do Pablo...bo jest naprawdę dobrym znawca alfy i mechaniki..tylko proponowalem edmundowi jak jest ode mnie ze mial by taniej.

    Wystukano na Commodore c64

  4. #14
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2013
    Auto
    brak
    Postów
    18

    Domyślnie

    A u PAbla zrobiłem głowice 2 tłoki cylindra pierścienie uszczelki pasek rozrządu olej filtr końcówkę wtryskiwacza no i klocki. Teraz musze ją docierać ok 2000 km. Co do cen na podniesienie mocy się nie orientuje.

  5. #15
    Użytkownik Znawca Avatar kylo1986
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Auto
    166 2.4 20v Fl x2, 159 1.9 8v
    Postów
    1,990

    Domyślnie

    Cytat Napisał dejon Zobacz post
    i tak z ciekawości wiem ile kosztuje chip w wawie i bede robic na wiosnę i nie u jakiegos henia w stodole tylko znana osobe z forum który sie bardzo dobrze zna...i cena jest bardzo atrakcyjnafakt dpf jest troszkę kosztowny aby wywalic i wyłączyć...i oczywiście aby nie było ze coś mam do Pablo...bo jest naprawdę dobrym znawca alfy i mechaniki..tylko proponowalem edmundowi jak jest ode mnie ze mial by taniej.

    Wystukano na Commodore c64
    Wiesz to robi program u Pabla??????????
    A co do osoby do której się wybierasz, to się domyślam i jego program w mojej jest niebo lepszy od Cinsoftowego, tak więc jego cenę znam
    edmund według mnie znając tutejszych mechaników taniej tego byś nigdzie nie zrobił, nawet u dejonowego kolegi- bo to jego kolega a nie twój
    Ostatnio edytowane przez kylo1986 ; 04-01-2015 o 11:28

  6. #16
    Użytkownik Romeo Avatar dejon
    Dołączył
    03 2012
    Mieszka w
    Warszawa/Bielsk Podlaski
    Auto
    Była Alfa Romeo 156 2,4JTD...wkoncu jest 159 SW 1,9JTD 16V 150KM
    Postów
    1,102

    Domyślnie

    Wiec tak kylo jakis od samego początku jestes negatywnie nastawiony do tego co pisze kub do mnie...nie mam pojęcia czemu...pisząc na tym forum staramy sie pomagać innym użytkownikom alfin a nie na nich zerowac....wiem czym jest remont silnika tuż po zakupie kiedy zostalo trochę kasy na inne rzeczy aby zrobić pakiet podstawowy lub coś innego...a to ze mechanik to moj kolega to nic nie zmienia ...koniec tematu najważniejsze jest ze Edmund zadowolny jezdzi alfina i cieszy sie 159bo to fajne autko.

    Wystukano na Commodore c64

Podobne wątki

  1. Pilnie potrzebny Dobry Mechanik !!
    Utworzone przez STalone83 w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 17-01-2015, 11:19
  2. Dobry mechanik (serwis) Łomża-Białystok-Ostrołęka
    Utworzone przez pawelt89 w dziale Podlaskie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 22-11-2014, 13:46
  3. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-07-2013, 08:29
  4. Pomocy - alfa 156 sw z ŁAPY / Białystok
    Utworzone przez p4y w dziale Podlaskie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 26-02-2013, 16:40
  5. Pomocy! Potrzebny mechanik do skrzyni selespeed w Krakowie
    Utworzone przez adanow w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 29-07-2008, 18:48

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory