Strona 45 z 51 PierwszyPierwszy ... 3536373839404142434445464748495051 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 441 do 450 z 509

Temat: Białystok spotkanie

  1. #441
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar MaRcCo
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    Białystok
    Auto
    Alfa Romeo 166 2,4 JTD
    Postów
    272

    Domyślnie

    nasze forum już działa od kilku dobrych lat tylko teraz coś się dzieje że ono nie działa. Jak uda się nam rozwiązać problem to zapraszam www.forum.pkar.pl
    Trzy Magiczne Cyfry
    Była - 156 2,0 TS
    Jest - 166 2,4 JTD

  2. #442
    Użytkownik Znawca Avatar kylo1986
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Auto
    166 2.4 20v Fl x2, 159 1.9 8v
    Postów
    1,990

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aster156 Zobacz post
    A czemu to koledzy i koleżanki z Białego nie mają swojego forum.? Teren spory, alfistów nie mało. Można zrobić reklamę , pozyskać kilku dobrych/pewnych dostawców części i startować. Utworzenie forum jest proste (np kuenena), a opłaty za domenę i serwer, to też nie wielkie pieniądza. Gdyby w Łomży jeździło więcej AR to pewnie forum już by było.
    Dobra a jakie tu masz dobre sklepy z częściami do Alfy, albo warsztaty. Wczoraj rozwaliła mi się Alfa w Białymstoku- awaria wyglądała tak
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAG0218.jpg
Wyświetleń:	56
Rozmiar:	91.6 KB
ID:	88120Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAG0220.jpg
Wyświetleń:	52
Rozmiar:	33.8 KB
ID:	88121Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAG0221.jpg
Wyświetleń:	52
Rozmiar:	124.0 KB
ID:	88122Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAG0222.jpg
Wyświetleń:	59
Rozmiar:	123.3 KB
ID:	88123
    Jak widać strzeliła poducha na skrzyżowaniu 1- Armi Wojska Polskiego z Tysiąclecia to co widać to pikuś i konsekwencja przedniej poduchy, silnik pracował ale darło pasek klinowy od razu telefon do Pabla i laweta od nich, za 5 godzin samochód w Pablo Garage dziś odbiór, ponieważ nie próbowałem jechać nic poza tymi dwoma poduchami nie poszło do piachu, poza tym wymienione amortyzatory z tyłu, tarcze i klocki z przodu (te dwie części na mnie czekały, żeby takiej sielanki nie było i że robię od ręki, stało tam jakieś 15 Alfa do roboty dziś, w porównaniu z wczoraj to kilka ubyło, ale więcej przybyło), wywalony katalizator. Wstawiłem na plac wczoraj o 16 odebrałem dziś o 16 jedyny minus to poducha która walnęła, nigdzie jej nie ma od ręki to wstawili używkę z GTV-ki do czasu aż nie dojdzie nowa. Gdybym to chciał zrobić w Białymstoku musiałbym oddać samochód na tydzień najmarniej, a zaśpiewali by mi co najmniej 50% więcej, jak miało to miejsce gdy szukałem elastycznego łącznika układu chłodzenia, ogólnie ciężko dostępna część, która jakimś cudem by się znalazła jakbym u nich rozrząd robił- że cena była kosmiczna wspominać nie muszę i pytałem się już po wymianie tak z ciekawości, czy łącznik na prawdę jest tak trudno zdobyć
    MaRcCo a czy ty właśnie nie przejeżdżałeś tamtędy zaraz po tym BI 84..N????????
    Ostatnio edytowane przez kylo1986 ; 06-03-2013 o 21:28

  3. #443
    Użytkownik Romeo Avatar Aster156
    Dołączył
    08 2011
    Auto
    Ford Ka MKII, Citroen C3 II
    Postów
    838

    Domyślnie

    Kylo1986 nie odbierz mnie źle, ale osobiście nie rozumiem jak można wieźć auto na lawecie ponad 100-ileś tam kilometrów z powodu awarii poduszki... Co do dobrych sklepów, to w dzisiejszych czasach nie musimy opierać się na sklepach stacjonarnych. W Łomży mogę wskazać co najmniej trzy miejsca, w których zamówione części (równie do AR) odebrać można w ciągu kilku, max kilkunastu godzin. W 2006 roku na nowe części do skrzyni biegów Transita czekałem ponad miesiąc

    - - - Updated - - -

    MaRcCo Dziękuję, zajrzę do Was na pewno.

    Jest 156 2,0 TS, miała być GTV V6 2,0 TB, a jest ... kolejna 156 V6

  4. #444
    Użytkownik Rowerzysta Avatar CinQss
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Białystok
    Auto
    Alfa 166 2,4jtd
    Postów
    95

    Domyślnie

    Na przykład w piątek o 19 pod Carrefourem, przy torze gokardowym

  5. #445
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Monia
    Dołączył
    10 2011
    Mieszka w
    Warszawa (Białystok)
    Auto
    Alfa Romeo 147 FL - 2005r - 1.9 jtd
    Postów
    81

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aster156 Zobacz post
    A czemu to koledzy i koleżanki z Białego nie mają swojego forum.? Teren spory, alfistów nie mało. Można zrobić reklamę , pozyskać kilku dobrych/pewnych dostawców części i startować. Utworzenie forum jest proste (np kuenena), a opłaty za domenę i serwer, to też nie wielkie pieniądza. Gdyby w Łomży jeździło więcej AR to pewnie forum już by było.
    tj wspomniał MarcCo forum cały czas istnieje i to już od dawna, aktualnie mamy problemy (od 2 tyg.) ale w piątek podejmiemy "radykalne" działania żeby już nigdy więcej taka sytuacja się nie powtórzyła.

  6. #446
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar SzlendaX
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Kolno
    Auto
    156 Sport Wagon 1.9 JTD + Chip Madeno Citroen C5 X7 Tourer 2.0 16v
    Postów
    305

    Domyślnie

    No ja w lomzy mam sklep ze prawie wszystko dostane do swojej belli i to w cenach prawie z allegro
    No teraz Panie i Panowie mamy fajne miejsce na spoty w lomzy.
    Nowiutki parking w galerii Veneda
    Może cos zorganizujemy????

  7. #447
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Monia
    Dołączył
    10 2011
    Mieszka w
    Warszawa (Białystok)
    Auto
    Alfa Romeo 147 FL - 2005r - 1.9 jtd
    Postów
    81

    Domyślnie

    Cytat Napisał SzlendaX Zobacz post
    No ja w lomzy mam sklep ze prawie wszystko dostane do swojej belli i to w cenach prawie z allegro
    No teraz Panie i Panowie mamy fajne miejsce na spoty w lomzy.
    Nowiutki parking w galerii Veneda
    Może cos zorganizujemy????
    w Bstoku też znajdzie się pare fajnych parkingów

  8. #448
    Użytkownik Embrion Avatar igor128
    Dołączył
    03 2012
    Mieszka w
    Białystok
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD FL
    Postów
    20

    Domyślnie

    Ojj chyba przegapiłem jakiś spocik? ;/
    No może innym razem, jak nie będę pracował do nocy

  9. #449
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar MaRcCo
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    Białystok
    Auto
    Alfa Romeo 166 2,4 JTD
    Postów
    272

    Domyślnie

    zapraszamy spoty organizowane są co dwa tygodnie w piątki godzina 19
    Trzy Magiczne Cyfry
    Była - 156 2,0 TS
    Jest - 166 2,4 JTD

  10. #450
    Użytkownik Znawca Avatar kylo1986
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Auto
    166 2.4 20v Fl x2, 159 1.9 8v
    Postów
    1,990

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aster156 Zobacz post
    Kylo1986 nie odbierz mnie źle, ale osobiście nie rozumiem jak można wieźć auto na lawecie ponad 100-ileś tam kilometrów z powodu awarii poduszki... Co do dobrych sklepów, to w dzisiejszych czasach nie musimy opierać się na sklepach stacjonarnych. W Łomży mogę wskazać co najmniej trzy miejsca, w których zamówione części (równie do AR) odebrać można w ciągu kilku, max kilkunastu godzin. W 2006 roku na nowe części do skrzyni biegów Transita czekałem ponad miesiąc
    Akurat co do tej poduszki, to są na stanach w sklepach, ale stan magazynowy to zero wszędzie- mogę podać jej numerek to sam zobaczysz i poza serwisem który by to z Włoch ściągał, jest raczej tylko jeden koleś w PL który by to w miarę szybko ściągnął- czyli ile samochód by stał w KONRYSIE- 2-3 tygodnie (znając ich to najpierw by nie ta doszła), a mi samochód był potrzebny na czwartek rano. A co wartości awarii, jeżeli dla ciebie sytuacja w której silnik przed "wypadnięciem" powstrzymała tylko chłodnica, a raczej metalowa osłona pod silnikiem, na której łapa się zatrzymała to nie jest awaria, to pewnie i miałem dalej jechać ?????
    Co do lawety, to wole zapłacić za lawetę niż żeby ktoś się zawodu na moim samochodzie uczył, poza tym każdemu daleko, a jak się coś rozwali to nie tylko mi odległość nie przeszkadza- było 174 kilometry, z domu mam bliżej do Pawła niż do Białegostoku
    Ostatnio edytowane przez kylo1986 ; 09-03-2013 o 10:46

Podobne wątki

  1. Białystok wita
    Utworzone przez trojan6 w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 30-08-2014, 09:03
  2. 147 1.6 Białystok
    Utworzone przez Aon w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 07-11-2013, 19:17
  3. 147 1,6 TS Białystok
    Utworzone przez LukasVanElvis w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 07-08-2012, 21:37
  4. 156 1.9 jtd Białystok- czy warto
    Utworzone przez mistermech w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 23-12-2010, 12:51
  5. AR 156 Białystok ?
    Utworzone przez czarek122 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 09-02-2010, 20:50

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory