Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Temat: Warsztat

  1. #11
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2016
    Mieszka w
    Pomorskie
    Auto
    Giulietta Quadrifoglio Verde
    Postów
    97

    Domyślnie

    mam pytanko, czy wiecie może czy ten Michał lub jakiś inny warsztat w Trójmieście lub w okolicach robi rozrząd 3.2 V6 Busso?
    Wiadomo z uwagi na specyfikę silnika chciałbym wiedzieć czy jest jakiś specjalista, która już ich parę zrobił, bo z Gdyni do Warszawy w razie co to trochę słabo jechać na rozrząd do Kuby bodajże

  2. #12
    jersey
    Gość

    Domyślnie

    Michał z tego co wiem to z Alf nie podejmuje się tylko rozrządu w wolnossących dwunastozaworówkach i w V6 od GM chociaż może coś się zmieniło. 24v powienien bez problemu, chyba nawet 1 czy 2 166 24v serwisuje. Zadzwoń, zapytaj. Jak nie będzie miał narzędzi, chęci, umiejętności to Ci o tym powie.

  3. #13
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2016
    Mieszka w
    Pomorskie
    Auto
    Giulietta Quadrifoglio Verde
    Postów
    97

    Domyślnie

    Cytat Napisał jersey Zobacz post
    Michał z tego co wiem to z Alf nie podejmuje się tylko rozrządu w wolnossących dwunastozaworówkach i w V6 od GM chociaż może coś się zmieniło. 24v powienien bez problemu, chyba nawet 1 czy 2 166 24v serwisuje. Zadzwoń, zapytaj. Jak nie będzie miał narzędzi, chęci, umiejętności to Ci o tym powie.
    Dzięki wielkie bo po prostu już tak mega się szykuje z zamiarem kupienia GT 3.2 V6 no i kurcze chciałbym wiedzieć czy uda mi się tutaj zrobić rozrząd, bo myślę, że to pierwsze co powinienem zrobić po przerejestrowaniu

  4. #14
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2015
    Auto
    Alfa Romeo 166 '03 3.0 V6
    Postów
    58

    Domyślnie

    Ja u Michała serwisuję 166 3.0 V6 i rozrządy przynajmniej w 3.0 robi . Miałem podejrzenie złego ustawienia rozrządu (po wizycie w innym warsztacie) i Michał miał to ogarnąć jednak po tym jak dokładnie sprawdził okazało się, że nie ma takiej konieczności.

  5. #15
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar FastDrake
    Dołączył
    06 2014
    Mieszka w
    Gdynia
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.5 V6
    Postów
    17

    Domyślnie

    Hej. Jestem za Gdyni ale jak wcześniej mieszkałem niedaleko Pucka to jeden chłopak robił mi rozrząd w mojej 2.5 V6 - jakiś znajomy mechanik, znajomej mojej żony... jak się okazało... chłopak pasjonata (ma niezłą Audi S2 w Coupe z lat 89-93), dojazd do niego to bita droga, że tak powiem na zadupiszcze... ale chłopak tak zrobił rozrząd, że teraz śmiga jak szalona, w międzyczasie zmieniłem standardowy filtr na stożek ale tylko filtr, żeby momentu nie ruszać póki co. Rozrząd zrobił świetnie... i tanio, bo chyba ok. 300zł zapłaciłem albo 250zł.

Podobne wątki

  1. Warsztat
    Utworzone przez Annet04 w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 01-07-2012, 14:25
  2. Warsztat Kuj-Pom
    Utworzone przez Crissu w dziale Kujawsko-pomorskie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 07-08-2009, 20:50
  3. Warsztat w Białymstoku??
    Utworzone przez Khalad w dziale 156
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 01-03-2009, 16:29

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory