Strona 6 z 14 PierwszyPierwszy 1234567891011121314 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 136

Temat: Warsztat gdansk

  1. #51
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar tomasz_
    Dołączył
    05 2013
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    AR 156 Sportwagon 1.9 150 KM "GQ"
    Postów
    244

    Domyślnie

    Jeszcze sobie nie poradzilem bo nie mam innego

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  2. #52
    Użytkownik Świeżak Avatar Backdoor
    Dołączył
    03 2015
    Mieszka w
    Pruszcz Gdański
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 8V 160KM/357,5NM TuneUp
    Postów
    173

    Domyślnie

    Właśnie wróciłem z warsztatu obok TuneUP, no już nie wiem co myśleć, chyba czas samemu zacząć wszystko robić. Diagnoza była postawiona częściowo przez Roberta, reszta sprawdzona przez mechanika. Odbieram samochód płacę 350 zł. A efekt ..żaden, jak oddałem tak odbieram. Podczas rozmowy dostaje informację że muszę przyjechać najlepiej jeszcze raz bo tak długo czekali na czujnik że nic innego nie sprawdzili..LOL a co robili jak czekali na niego..masakra. Od dzisiaj sam sobie naprawiam samochód choćbym miał zbudować warsztat w garażu..xD

  3. #53
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar tomasz_
    Dołączył
    05 2013
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    AR 156 Sportwagon 1.9 150 KM "GQ"
    Postów
    244

    Domyślnie

    A wiesz za co zaplaciles? Co mieli zrobic?

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  4. #54
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar tomasz_
    Dołączył
    05 2013
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    AR 156 Sportwagon 1.9 150 KM "GQ"
    Postów
    244

    Domyślnie

    Btw jak masz jakies pierdoly do zrobienia to zapraszam, mam sporo miejsca za blokiem i zabe hydrauliczna plus kobyłki malo aut cisza i spokoj

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  5. #55
    Użytkownik Świeżak Avatar Tysler
    Dołączył
    07 2017
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Alfa Romeo GT
    Postów
    194

    Domyślnie

    Ja dzisiaj odwiedzilem chlopaka poleconego od kumpla dobrego. Pierwsze wrazenie świetne , gosc ogarnięty, robi w hali za swoim domem, jak ma cos zrobić w okreslony czas to zarwie cala noc , aby zrobic. A procz tego naprawia autobusy w komunikacji gdańskiej zobaczymy ,na 25 umowilismy sie na kupe rzeczy do wymiany do dnia lub poltorej ma sie wyrobic. Jak sie spisze to z calego serca wam go polece , ceny za robote x2 nizsze.

  6. #56
    Użytkownik Świeżak Avatar Backdoor
    Dołączył
    03 2015
    Mieszka w
    Pruszcz Gdański
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 8V 160KM/357,5NM TuneUp
    Postów
    173

    Domyślnie

    Wiem za co zapłaciłem, ale to rzecz która miała być zrobiona na samym końcu po sprawdzeniu wszystkiego innego. A zrobili to w pierwszej kolejności nie sprawdzając nic innego. Dlatego skutek taki że problem nie rozwiązany. Podjechałem tam bo mam do nich blisko no i umówiony wcześniej z Robertem uwierzyłem że będzie dobrze.. no cóż ..jak nie zrobisz sam to ..wiadomo loteria... Bez kanału też wiadomo cięzko coś zrobić dlatego właśnie zamawiam podjazdy i sam sobie wszystko posprawdzam..

  7. #57
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2015
    Auto
    Lancia Kappa
    Postów
    62

    Domyślnie

    Zna ktoś kumatego mechanika z Trójmiasta który ogarnie wymianę uszczelek pod głowicą ?
    Blokady rozrządu mam oryginalne także z tym nie ma problemu.

  8. #58
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Pruszcz Gd.
    Auto
    Alfa Romeo GT 3.2
    Postów
    2

    Domyślnie

    Widziałem, że w tym temacie przewijały się już warsztaty Le-Car z Rotmanki i Fiat Club z Pruszcza i nie ukrywam, że do nich miałbym najbardziej po drodze. Moje pytanie brzmi czy mógłbym, w którymś z dwóch wspomnianych, z czystym sumieniem dać do wymiany rozrząd w Busso, czy bezpieczniej poszukać gdzieś indziej (Gdańsk/Gdynia)? Ma ktoś jakieś świeże doświadczenia z tych warsztatów?

  9. #59
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar vlad
    Dołączył
    06 2017
    Mieszka w
    Pruszcz Gdański
    Auto
    Giulia Estrema Q4 280KM // Mazda 6 GJ 2.0
    Postów
    20

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pan_O Zobacz post
    Widziałem, że w tym temacie przewijały się już warsztaty Le-Car z Rotmanki i Fiat Club z Pruszcza i nie ukrywam, że do nich miałbym najbardziej po drodze. Moje pytanie brzmi czy mógłbym, w którymś z dwóch wspomnianych, z czystym sumieniem dać do wymiany rozrząd w Busso, czy bezpieczniej poszukać gdzieś indziej (Gdańsk/Gdynia)? Ma ktoś jakieś świeże doświadczenia z tych warsztatów?
    Druga GT 3.2 V6 w Pruszczu? Nie widziałem Cię nigdzie na drodze. Którędy zazwyczaj jeździsz?


    odnośnie mechaników:
    Ja w styczniu bylem w Gdańsku Wrzeszczu u Derwisza (10min z buta od Galerii Baltyckiej), robiłem u niego rozrząd i kilka innych pierdol i jestem zadowolony. (jak znajdziesz go na FB to zobaczysz, ze ogarnia masę bardzo ciekawych aut. Z tego co pamiętam, to do 3.2 Busso ma oryginalne blokady)
    Le-car: bylem u nich raz w sytuacji awaryjnej - musiałem szybko wymienić linkę od drążka skrzyni biegów. Wydaje mi się, że zapłaciłem dużo. No i źle dokręcili mi obejmę dolotu powietrza i w trakcie jazdy mi zeskoczyła. Nie chce ich jeszcze przekreślać, ale pierwsze wrażenie pozostało średnie.
    Fiat Club: nie znam

  10. #60
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Pruszcz Gd.
    Auto
    Alfa Romeo GT 3.2
    Postów
    2

    Domyślnie

    Dzięki, za info! To świeży nabytek, więc faktycznie mogliśmy się nie widzieć, teraz też będę wypatrywał bliźniaka

Podobne wątki

  1. Warsztat
    Utworzone przez tajskii w dziale Pomorskie
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 24-05-2017, 21:52
  2. parking gdansk
    Utworzone przez tomasz switala w dziale Pomorskie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 21-06-2013, 16:45
  3. Warsztat
    Utworzone przez Annet04 w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 01-07-2012, 14:25
  4. Warsztat Kuj-Pom
    Utworzone przez Crissu w dziale Kujawsko-pomorskie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 07-08-2009, 20:50

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory