Strona 3 z 191 PierwszyPierwszy 1234567891011121353103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 1904

Temat: alfaholicy słupsk

  1. #21
    Użytkownik Embrion Avatar dzidek
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Bytów, Poland
    Auto
    Alfa Romeo 156
    Postów
    8

    Domyślnie

    Fajnie było by jak byście się w Słupsku zorganizowali, to i może bym wpadł na jakieś spotkanie. W Bytowie widziałem kilka Alf ale wątpię by się u nas dało coś wykombinować.

  2. #22
    Użytkownik Romeo Avatar motofan
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Słupsk
    Auto
    Było Alfa Romeo 156 2.0 T.SPARK 16V 1999r jest Renault Laguna II 1.8 Dynamic
    Postów
    1,257

    Domyślnie

    no to pomalutku lista rośnie
    spalanie 7.8l/100km
    ====================================
    pomoc w diagnostyce komputerowej Alf

  3. #23
    mayka.88
    Gość

    Domyślnie

    Dobry mechanik w Słupsku?
    Ostatnio edytowane przez mayka.88 ; 11-12-2010 o 21:48 Powód: brak powodu

  4. #24
    MaestroDelux
    Gość

    Domyślnie

    no to może dzis ? piatek jest spoko ,mozna sie spotkac na placu pod ratuszem

    ---------- Post dodany o godzinie 02:29 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 00:44 ----------

    a tak przy okazji skoro grono ze słupska to gdzie mozna alfe do serwisu oddac bo cos mi stuka i juz porobilem dolne wachacze i jeden górny .mechanik który robił to a raczej niebył laikiem powiedział ze reszta jest w porzadku i na dłużej juz niema co w przednim zawieszeniu robic a dalej cos stuka sam juz ogladał na kanale i tez nic nie wyczaiłem -moze znacie kogos kto juz troche alf zrobił.bardzo prosze o jakies adresy albo tel.

  5. #25
    Użytkownik Romeo Avatar motofan
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Słupsk
    Auto
    Było Alfa Romeo 156 2.0 T.SPARK 16V 1999r jest Renault Laguna II 1.8 Dynamic
    Postów
    1,257

    Domyślnie

    Ja jeżdze na Bukowa 4 w Słupsku- 598428878, wymieniałem rozrząd, termostat, podwieszenie linek ręcznego, podłączenie pod komputer, sprawdzenie świec, sprawdzenie sondy- robocizna 450zł, części moje, to chyba nie dużo. Ale jest "Ale" bo po odebraniu auta od mechanika coś stracił na mocy, niby rozrząd ustawiał na blokadach, a auto nie może osiągnąć 40km/h, dusi się podczas dodania gazu, praktycznie nie reaguje na pedał gazu. Obawiam się czy aby czegoś nie zepsuł przy rozrządzie albo jakiegoś czujnika. Mówił żeby wymienić świece, wymienię i zobaczę czy to były świece czy jednak wina mechanika.
    spalanie 7.8l/100km
    ====================================
    pomoc w diagnostyce komputerowej Alf

  6. #26
    MaestroDelux
    Gość

    Domyślnie

    dzieki na namiary jeszcze dzis tam podjade moze cos madrego wymysli.a z tym spadkiem mocy to chyba nie swiece tylko rozrzad zle poskładany.nie chce krakac .ale w czesniej przed wizytą u mechanika latała normalnie prawda?

  7. #27
    MaestroDelux
    Gość

    Domyślnie

    bylem u tego goscia odesłał mie na mirosławskiego i juz wszystko wiem .przetrzepali mi przód i okazalo sie ze to stabilizator.a raczej chyba gumy . a na forum alfa pomorze ktos opisał jak wymienic łatwo gumy no może nie łatwo ale sie czaje do tego podobno robił to sam.na kanale tez mam kanał i chyba dzis zobacze do tego z ojcem

  8. #28
    lukasztm
    Gość

    Domyślnie

    mam gościa co wymienia tulejiki wachaczy- wyeliminował stuki w alfie 156 za 200 zł. polecam. Ustawcie spotkanie,mały zjazd to pogadamy i wymienimy sie wiedzą.

    ---------- Post dodany o godzinie 16:17 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 16:10 ----------

    a i jeszcze jedno co oznacza kontrolka w 156 na końcu obrotomierza? zaraz za cyfrą 8. to jakiś błąd wtrysku czy co, tak mi sie kojarzy ale nie moge znależć opisu. zna ktoś taki przypadek?

    ---------- Post dodany o godzinie 16:24 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 16:17 ----------

    spotkanie alf proponuje niedziele wieczór o 20 godz pod ratuszem, kto sie pisze?? to piszcie na forum- a jak nie to też piszcie.

  9. #29
    Użytkownik Romeo Avatar motofan
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Słupsk
    Auto
    Było Alfa Romeo 156 2.0 T.SPARK 16V 1999r jest Renault Laguna II 1.8 Dynamic
    Postów
    1,257

    Domyślnie

    jeżeli pali się kontrolka od wtrysku to może być MAF

    MaestroDelux przed rozrządem nie miał takich problemów, nie dusił się, reagował rano na zimnym i ciepłym bez problemu na pedał gazu. Teraz kaszle jak dodam mu gazu na zimnym i ciepłym jest tak samo, no może z lekkim wyjątkiem troszke lepiej chodzi na ciepłym. Bardzo mocno szarpie na dwójce i trójce i ma nierówne obroty na jałowym. Wiem że spala mi 23 litry na 100km więc na pewno może być sonda. W poniedziałek wymieniam świece i przepływkę i się zobaczy czy to to jak zapewniał mechanik. Strasznie mam problem rozbujać auto, że elki nie mogę wyprzedzić. Od 3000 obrotów dostaje dopiero mocy.
    Ostatnio edytowane przez motofan ; 20-11-2010 o 18:38
    spalanie 7.8l/100km
    ====================================
    pomoc w diagnostyce komputerowej Alf

  10. #30
    Użytkownik Romeo Avatar motofan
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Słupsk
    Auto
    Było Alfa Romeo 156 2.0 T.SPARK 16V 1999r jest Renault Laguna II 1.8 Dynamic
    Postów
    1,257

    Domyślnie

    Kurcze mnie dziś nie będzie, auto mi ledwo pali po tej robocie rozrządu. W poniedziałek jadę na serwis więc sorki za mój brak obecności dziś.
    spalanie 7.8l/100km
    ====================================
    pomoc w diagnostyce komputerowej Alf

Podobne wątki

  1. AR 2.0 Twin Spark SŁUPSK, Witam
    Utworzone przez Spiky w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-08-2014, 15:05
  2. podłączenie alfy do komputera Słupsk
    Utworzone przez mila2811 w dziale 166
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 24-08-2014, 09:31
  3. Słupsk Tour
    Utworzone przez Drabinem w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-01-2013, 21:05
  4. Diagnosta, mechanik - Słupsk ???
    Utworzone przez beatslave w dziale Pomorskie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 29-10-2011, 12:54
  5. Alfa Romeo 156 - Słupsk, Niepolomice, Zamość
    Utworzone przez maly_777 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 05-10-2011, 21:00

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory