Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: [Szukam] Regeneracja wtryskiwaczy - Gdańsk

  1. #1
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Alfa 147 1.9 JTD
    Postów
    562

    Domyślnie [Szukam] Regeneracja wtryskiwaczy - Gdańsk

    Moze macie namiary na jakis zaklad od regeneracji wtryskow ? Patrzalem na cennik Pezalu ale u nich regeneracja to i 600 zl kosztuje takze mnie troche cena zaskoczyla

  2. #2
    Użytkownik Romeo Avatar cuoreventi
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Alfa 156 2.0 JTS 16v
    Postów
    4,198

    Domyślnie

    Jet Clean Tronic - może samo czyszczenie załatwi sprawę.
    http://www.liqui-moly.pl/index.php?o...temid=85&id=12

  3. #3
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Alfa 147 1.9 JTD
    Postów
    562

    Domyślnie

    raczej nie pomoze bo wlasnie ten jeden wtrysk mi przelewa na probie przelewowej

  4. #4
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    Gdynia
    Auto
    156 2.5 V6 190HP 1999, 159 1.9jtdM 150KM 2006
    Postów
    1,317

    Domyślnie

    Bosch centrum na wylocie do żukowa, albo w Rumii Diesel Centrum

  5. #5
    adam1
    Gość

    Domyślnie Witam

    Może się komuś przyda, regenerowałem ostatnio komlet wtryskiwaczy w mojej alficy u Pana Pawła, zakład mieści się w Gdańsku-Świbnie przy ul. Świbnieńskiej 114. Porządnie wykonana robota, bez żadnej ściemy, faktycznie wymienione zostały podzespoły nie jak w niektórych innych firmach, stare części otrzymałem spowrotem. Co do ceny to porównywalnie z innymi przyzwoita, auto chodzi jak nowe, bardzo ładnie słucha się nogi, do tego wszystkiego mniej pali, osobiście polecam bo warto. Podaje tel. dla zainteresowanych 512 484 995

  6. #6
    BURATINO
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam1 Zobacz post
    Może się komuś przyda, regenerowałem ostatnio komlet wtryskiwaczy w mojej alficy u Pana Pawła, zakład mieści się w Gdańsku-Świbnie przy ul. Świbnieńskiej 114. Porządnie wykonana robota, bez żadnej ściemy, faktycznie wymienione zostały podzespoły nie jak w niektórych innych firmach, stare części otrzymałem spowrotem. Co do ceny to porównywalnie z innymi przyzwoita, auto chodzi jak nowe, bardzo ładnie słucha się nogi, do tego wszystkiego mniej pali, osobiście polecam bo warto. Podaje tel. dla zainteresowanych 512 484 995
    Ladny werbung

  7. #7
    Użytkownik Romeo Avatar Franek Strzelba
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Audi A6 Avant 3.0 TDI V6
    Postów
    1,183

    Domyślnie

    BURATINO, raportowałeś zły post?
    AR 147 1.9 JTD 8V (2004)
    AR 159 1.9 JTDm 16V (2007)
    Audi A6 Avant 3.0 TDI V6 (2012)

  8. #8
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    10 2012
    Auto
    Alfa Romeo 159
    Postów
    70

    Domyślnie

    Jeżeli szukacie dobrego zakładu zajmującego się naprawą wtrysków to polecam Pracownie Mieleczyk

  9. #9
    SEBA6
    Gość

    Domyślnie

    Moja historia jest dłuższa chyba niż koniec świata. W mojej Alfince zaświeciła się kontrolka wtrysku spadek mocy. Pojechałem do auto naprawa Spec Serwis Gdańsk. Po badaniu okazało się ,że mam walnięty przepływomierz ok bagatela 360 zł kupiłem.Zamontowałem przepływomierz i co ciutkę może lepiej ale dalej lipa. Dodam jeszcze , że silnik zaczął dużo gorzej tez zapalać. Komputer nie zapisuje żadnych błędów więc o co chodzi. Pojechałem do Bosch Service na kolejne badania , a tu się okazuje znowu, że skacze ciśnienie paliwa w szynie common rail. Diagnoza wtryski. Pytam o cenę nowych i tu szok 820 zł sztuka. Porażka patrząc na to że wtryskiwaczy jest cztery i nie wiadomo który padł. Nauczony doświadczeniem z przepływomierzem przekopałem fora wydzwoniłem z dwa dni do serwisów zajmujących się regeneracja wtryskiwaczy i zbaraniałem każdy coś innego mówi radzi. Znalazłem bardzo daleko Bosch service , ale teraz mogę powiedzieć ,ze nie żałuję ,że wysłałem do nich wtryski. Sprawdzili na stole do wtryskiwaczy i okazało sie na moje szczęście ,że tylko dwa lały. Mają stronkę http://www.wtryskiwacz.com i bardzo dużą pracownie i z tego co się doczytałem w necie dość dobre opnie. Kontakt w trakcie naprawy wtrysków też rewelacja wszystko mi wyjaśnili przed naprawą byłem bardzo mile zaskoczony.Tak powinny funkcjonować warsztaty. Ja jestem tak zadowolony z tego serwisu, że postanowiłem podzielić się wrażeniami co prawda tylko wysyłka wtryskiwaczy wchodzi w grę , ale czas przynajmniej krótki zrobili w dwa dni (tak obiecywali). Autko teraz śmiaga super moc całkowicie wróciła i co najważniejsze zima idzie, a autko zapala nawet bez świec żarowych. Mam pytanko czy takie wtryskiwacze po regeneracji trzeba jakoś oszczędzać czy jeździć normalnie. A może lać coś do baku co polecacie bo drugi raz naprawiać wtryskiwaczy mi się nie uśmiecha.Poz

Podobne wątki

  1. Regeneracja wtryskiwaczy
    Utworzone przez Proth w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-10-2015, 13:57
  2. Regeneracja wtryskiwaczy Łódź
    Utworzone przez largo w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 05-05-2015, 23:42
  3. Regeneracja wtryskiwaczy CR Bosch
    Utworzone przez magil w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 29-03-2015, 10:35
  4. [159] Regeneracja wtryskiwaczy
    Utworzone przez volgin87 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 10-06-2013, 15:29
  5. [146] 1.9 JTD Regeneracja wtryskiwaczy
    Utworzone przez Jajdel w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 14-11-2010, 14:05

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory