Strona 4 z 191 PierwszyPierwszy 123456789101112131454104 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 1904

Temat: alfaholicy słupsk

  1. #31
    lukasztm
    Gość

    Domyślnie

    jak będzie mało ludzi to luzujemy

  2. #32
    MaestroDelux
    Gość

    Domyślnie

    do motofan .tak myslalem.kiedys na tvn turbo jeden z prezenterow opowiadal o rajdzie i wspomniał ze kiedys sam jechał i ktos zle rozrzad poskładał i mieli tylko 40KM i mieli tesame objawy co ty. tak sobie mysle o tym i wydaje mi sie ze swiece i sonda by tak od stania w warsztacie nie siadły. swoja droga masz tam turbine bo niepamietam dokladnie jak ten silnik wyglada. bo mi odczepil sie kiedys waz od turbiny do intercolera i tez strasznie siadł i kopcił przy dodawaniu gazu

    ---------- Post dodany o godzinie 01:11 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 01:03 ----------

    a odnosnie zawieszenia tez juz zrobilem i cisza totalna przy okazji obczilem sobie zawieszenie dobrze i powiem wam ze mechanikom przestaje powoli ufac. mi w twarz powiedzieli ze opuszczali ławe i go ogladali jak robili wachacze i wszystko tam jest super .ja sam zmienilem lewa gume od stab bez opuszczania ławy i jak pisalem to cisza jesli ktos by potrzebował wskazówek to niema problemu moge nawet sie spotkac

    ---------- Post dodany o godzinie 01:24 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 01:11 ----------

    wracajac do tematu to jak ze spotkaniem . ja jeszcze jestem ale nie dlugo bo robota czeka i dopiero za 4 miechy bede i chetnie bym sie spotakł z milosnikami naszej marki

  3. #33
    Użytkownik Romeo Avatar motofan
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Słupsk
    Auto
    Było Alfa Romeo 156 2.0 T.SPARK 16V 1999r jest Renault Laguna II 1.8 Dynamic
    Postów
    1,257

    Domyślnie

    Witam, MaestroDelux wczoraj naprawiłem problem z autem. Powodem były świece które już były na wyczerpaniu. Wymieniłem profilaktycznie także przepływomierz. Po wstawieniu nowych świec NGK platynowych auto zaczęło wkręcać się na obroty w pełnym zakresie, żadnego mulenia, gaszenia, dławienia itp.

    Co do zawieszenia u mnie to z tyłu puka a z przodu piszczy Generalnie wymiana gum czy wahaczy nie jest trudna ale trzeba mieć zaplecze. Ja ubolewam nad brakiem własnego garażu. Więc kogo i gdzie możesz polecić na wymianę zawieszenia?
    spalanie 7.8l/100km
    ====================================
    pomoc w diagnostyce komputerowej Alf

  4. #34
    lukasztm
    Gość

    Domyślnie

    wymiana zawieszenia... na szczecińskiej koło stacji paliw PKS-u (wjazd naprzeciwko ul grodgera) tam gość ma zakład SZYBY SAMOCHODOWE. Przypadkiem rozmawiałem z n im o alfach, sam rozebrał całe zawieszenie w swojej i uczył sie go. Bez problemu bierze sie za to- tanio. Jedz tam z nim pogadaj

    ---------- Post dodany o godzinie 15:26 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 15:23 ----------

    słupscy mechanic nie mają pojęcia o alfach a gość od SZYB konkretne!! JAJA normalnie.

    ---------- Post dodany o godzinie 15:29 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 15:26 ----------

    mojemu ojcu w jego alfie (też 156 tylko kombi) wymienił tuleki i coś tam jeszcze pogrzebał... wyeliminował stukania i wziął za to 200 zł. To chyba nie jest wysoka cena za cisze i spokój w aucie.

  5. #35
    Użytkownik Romeo Avatar motofan
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Słupsk
    Auto
    Było Alfa Romeo 156 2.0 T.SPARK 16V 1999r jest Renault Laguna II 1.8 Dynamic
    Postów
    1,257

    Domyślnie

    Bulwersujące jest to jak w Słupsku szukałem zakładu na rozrząd i wielu mechaników po zapytaniu się do jakiego auta, robili gest machnięciem ręki i mówili że "czegoś takiego nie robią" - dosłownie.
    spalanie 7.8l/100km
    ====================================
    pomoc w diagnostyce komputerowej Alf

  6. #36
    MaestroDelux
    Gość

    Domyślnie

    ja osobiscie nauczylem sie ze lepiej jest samemu robic na spokojnie z ojcem albo koleszka co sie tez troche zna .poza tym na innych forach takich jak alfa pomoze itp. jest mnostwo opisów co i jak zrobic wiec robie sam. a wahacze robil mi mechanik ktory duzo sciemniał i wziął 150 bo podobno miał trudnosci . na poznanskiej po lewej stronie jakies 100 metrów przed rondem tez jest wporzo mechanik i nie drogi a wycene robi od reki razem z czesciami . mozna utargowac troche na czesciach . obczaj sobie tego kolo pks jesli sie zna to szybko wylapie co i gdzie ci stuka .bo to banał

  7. #37
    Użytkownik Romeo Avatar motofan
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Słupsk
    Auto
    Było Alfa Romeo 156 2.0 T.SPARK 16V 1999r jest Renault Laguna II 1.8 Dynamic
    Postów
    1,257

    Domyślnie

    Dzięki za namiary i mam pytanie. Czy po robieniu zawieszenia trzeba jeszcze raz ustawiać zbieżność?
    spalanie 7.8l/100km
    ====================================
    pomoc w diagnostyce komputerowej Alf

  8. #38
    lukasztm
    Gość

    Domyślnie

    zależy co będzie robił- jeśli tulejki na wachaczach to prawdopodobnie nie, a to najczęstrza przyczyna wszelkich chałasów

  9. #39
    dmax
    Gość

    Domyślnie

    To kiedy spotkanie alfaholików ze Słupska i okolic?
    Ostatnio edytowane przez dmax ; 26-11-2010 o 23:33

  10. #40
    Użytkownik Romeo Avatar motofan
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Słupsk
    Auto
    Było Alfa Romeo 156 2.0 T.SPARK 16V 1999r jest Renault Laguna II 1.8 Dynamic
    Postów
    1,257

    Domyślnie

    Ja myślę że umawianie się na spotkanie z dnia na dzień albo dzień przed jest mało efektywny bo nie każdy zdąży czas zarezerwować i przeczytać o spotkaniu. Trzeba zapodać jakiś termin z wyprzedzeniem najlepiej 1.5-2 tygodniowym, wtedy więcej nas będzie. Zbliża się koniec listopada to i tak już nie zdążymy w listopadzie. Pozostaje wybrać grudzień na termin spotkania. Może 2 grudnia czwartek albo 7 grudnia wtorek 19.00 plac zwycięstwa przed ratuszem? Piszcie swoje propozycje.
    spalanie 7.8l/100km
    ====================================
    pomoc w diagnostyce komputerowej Alf

Podobne wątki

  1. AR 2.0 Twin Spark SŁUPSK, Witam
    Utworzone przez Spiky w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-08-2014, 15:05
  2. podłączenie alfy do komputera Słupsk
    Utworzone przez mila2811 w dziale 166
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 24-08-2014, 09:31
  3. Słupsk Tour
    Utworzone przez Drabinem w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-01-2013, 21:05
  4. Diagnosta, mechanik - Słupsk ???
    Utworzone przez beatslave w dziale Pomorskie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 29-10-2011, 12:54
  5. Alfa Romeo 156 - Słupsk, Niepolomice, Zamość
    Utworzone przez maly_777 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 05-10-2011, 21:00

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory