Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy 12345678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 91

Temat: ODRADZAM - Paweł-CAR BEZPOŚREDNI IMPORT SAMOCHODÓW Z OSTRZESZOWA

  1. #81
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Opel
    Postów
    9

    Domyślnie

    No wiesz - inna kwestia to co oznacza, że auto w porządku. Auto ma to do siebie, że wymaga napraw, wymiany części. Mam kolegę, który narzekał na komis bo musiał wymieniać amortyzator i stabilizatory po roku korzystania z samochodu. U mnie też był do wymiany stabilizator, ale poza tym od momentu zakupu nie pojawiła się żadna naprawa tym bardziej jakaś poważniejsza.

  2. #82
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    PL
    Auto
    156
    Postów
    29

    Domyślnie

    Przecież samochody są różne. Mam kumpla, który miał Honde Civic z salonu i w pierwszym roku jazdy auto więcej spędziło czasu w serwisie niż na drogach. Kupujesz samochód - licz się z awariami. Sprawdzisz dokładnie auto to przynajmniej wiesz na czym stoisz na starcie, ale kto sprawdza auta z salonu? ;-)

  3. #83
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Opel
    Postów
    9

    Domyślnie

    Też mamy wśród znajomych taki przypadek. Kiedyś np. planowaliśmy zakup samochodu z salonu, ale doszło do mnie, że roczne auto kosztuje o jakieś 30 tysięcy mniej. Niby przy nowym aucie masz gwarancję, ale co ci po tej gwarancji, jeśli auto się psuje? Tyle, że kasy nie dokładasz, a przecież głównie chodzi o to, żeby kupić sobie niezawodny samochód.

  4. #84
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    PL
    Auto
    156
    Postów
    29

    Domyślnie

    Normalka. U mnie kolejna zmiana auta najwcześniej za rok, dwa. Wcześniej nie ma sens. Pewnie wtedy też komis. Zresztą jak patrzę niektóre marki to mam wrażenie, że nie da się ich inaczej kupić niż właśnie z komisu. Alf do kupienia bezpośrednio bardzo mało. Nie psują się ludziom?

  5. #85
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar daniel1318
    Dołączył
    07 2017
    Mieszka w
    Żytniów
    Auto
    AR159 , Giulia Q4
    Postów
    7

    Domyślnie Pomoc w oględzinach

    Witam naczytałem się trochę na temat tego komisu dosyć wnikliwie z tego watku, mam jednak pytanie czy jest ktoś w stanie odwiedzić ten komis i obejrzeć (sprawdzić) stojące tam aktualnie Alfy. Najbardziej interesuje mnie konkretnie sedan z 2008r za 22 499 pln. Jestem świeży na forum więc nie mogę udostępnić linka.

    Jeśli jest ktoś w stanie mi pomóc góry wielkie dzięki.

  6. #86
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Seba998
    Dołączył
    10 2017
    Mieszka w
    mazowieckie
    Auto
    Alfa
    Postów
    78

    Domyślnie

    Witam, byłem tam oglądać stojące aktualnie alfy, szczególnie ciekawiła mnie ta czerwona "[notranslate]Alfa[/notranslate] Romeo 159 ##Bose## Nagłośnienie 1.9JTD Climatronic Sprawna Jasna Skóra" za 15900zł. Na zdjęciach wygląda bardzo ładnie, na żywo niestety... zaniedbana, skóra w środku poniszczona i okropnie pachnie także odrzuca od razu po otwarciu drzwi, lakier pomierzony - nie znalazłem nieprawidłowości. Z mechaniki z tego co zapamiętałem -silnik wymyty wyplakowany,ewidentnie odkręcany niedawno pas przedni, prawa lampa zamiennik. Ogólnie stan techniczny wskazywał że deklarowany przebieg 190 kkm należy pomnożyć x2 albo nawet x3. Poza tym jakaś pokręcona historia - samochód niby z francji, a tak naprawdę z holandii. Z raportu auto DNA wynika że miał już 10 właścicieli (daje do myślenia). Ogólnie jeśli ktoś zamierza sie wybrać a ma daleko - raczej bym odpuścił. Przy okazji obejrzałem inne auta na placu i prawie wszystkie mają ten sam problem - wnętrza zjechane wskazujące na przebiegi rzędu 300-400 tys. km i więcej. Jeśli ktoś jest zainteresowany akurat tym autem które opisałem (bo widzę że ciągle stoi) mogę podesłać na maila raport po nr.VIN - zaoszczędzi kilka dyszek.

  7. #87
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2018
    Auto
    AR GT 1.9 JTD
    Postów
    14

    Domyślnie

    Byłem tam ostatnio, oglądałem 2 AR GT jedna za 15, a druga za 17k zł. Ta tańsza walona w przód - nawet się z tym nie kryli (zaślepka od poduszki była luźna) i miała dużo niesprawnych pierdółek (szybka kierowcy, mechanizm składania fotela kierowcy, mocno gwiżdżące turbo). Druga z kolei wypadła lepiej, ale nadal mocno przeciętnie.
    Ale właściciel bardzo spoko.

  8. #88
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2018
    Auto
    Alfa Romeo
    Postów
    30

    Domyślnie Polecam !!!!

    Witam zakupiłem własnie w PAWEŁ CAR, Alfa Rome159.
    Przez telefon zapewniano mnie ze auto godne i wszystko udokumentowane, tak też było jak przyjechalem po autko.
    Odrazu drugi dzien po kupnie robilem trase na holandie i autko bez problemu dojechalo.
    Przebieg potwierdzony.
    Wielki profesionalizm obsługi klienta.
    Polecam 100%.

  9. #89
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    Byłą 156 TS, GT 1.9 z wiruskiem :),jest 166 3.0 FL
    Postów
    806

    Domyślnie

    Cytat Napisał Grzwgorzz Zobacz post
    Witam zakupiłem własnie w PAWEŁ CAR, Alfa Rome159.
    Przez telefon zapewniano mnie ze auto godne i wszystko udokumentowane, tak też było jak przyjechalem po autko.
    Odrazu drugi dzien po kupnie robilem trase na holandie i autko bez problemu dojechalo.
    Przebieg potwierdzony.
    Wielki profesionalizm obsługi klienta.
    Polecam 100%.
    Dziękujemy za opinię przedstwicielu firmy PAWEL CAR.
    O,boże, naprawdę jeszcze ktoś w 2018 w taki sposób uprawia marketing?

  10. #90
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2018
    Auto
    Alfa Romeo
    Postów
    30

    Domyślnie

    Kolego marketing to może ty robisz pod Tesco jeśli chcesz aktualnie od 4lat jestem za granicą poczytaj moje posty się dowiesz a nie oceniasz odrazy ok.

Podobne wątki

  1. Alfa 147 z Ostrzeszowa
    Utworzone przez Frugo w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 11-02-2015, 23:10
  2. Czarna 159 z Ostrzeszowa - szybka akcja
    Utworzone przez SEBEK w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 30-07-2013, 09:46
  3. Witam, Paweł z Warszawy.
    Utworzone przez pwr79 w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 29-05-2012, 17:38

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory