Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 90

Temat: Oszuści!!! - ostrzega bezwypadkowe.net

  1. #31
    Użytkownik Romeo Avatar Greciu
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Jarocin
    Auto
    Maserati Quattroporte
    Postów
    659

    Domyślnie

    Cytat Napisał syfon Zobacz post
    No rozmawiał z gosciem i ten na 100% potwierdzał to co jest w ogłoszeniu. To uważasz że nic się nie stało, że mozna rżnąć ludzi bo wiadomo czego się mogą spodziewać?!
    Kolego bez urazy ale nie jeden samochód w Polsce i zagranicą kupiłem i sprzedałem. Każdy handlarz zawsze zapewnia że jego egzemplarz jest "och i "ach" a jeżeli cena "realna " jest zaniżona to nie można spodziewać się cudów.

    Jeżeli ktoś sprowadza samochody 2-3 letnie z niskim przebiegiem to kupił go jako mocno uszkodzony lub jako topielec. Nic nie ma za darmo (popatrz na zagraniczne aukcje) i odpowiedź wyjdzie sama.

    Pozdrawiam i życzę zakupu dobrego egzemplarza.
    Jest:
    Maserati Quattroporte V

    Były:
    AR Spider 916 / Maserati Quattroporte V / Maserati 3200 GTA / AR 159 SW JTDm / AR 156 GTA / AR 159 SW 1,9 JTDm / AR GTV 3,0 V6 24V / AR 147 1,6 TS / AR 166 2,4 JTD / AR 156 SW 1,9 JTD / Lancia Lybra SW 1,9 JTD

  2. #32
    ViP Maniak resoraków Avatar maciekk
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    brzesko
    Auto
    156 2.5V6 i 147 1.6 Ts
    Postów
    733

    Domyślnie

    Cytat Napisał Greciu Zobacz post
    Kolego bez urazy ale nie jeden samochód w Polsce i zagranicą kupiłem i sprzedałem. Każdy handlarz zawsze zapewnia że jego egzemplarz jest "och i "ach" a jeżeli cena "realna " jest zaniżona to nie można spodziewać się cudów.

    kolego bez urazy ale jezeli ty sprzedajesz samochod to tez wciskasz ludziom bubla ze nie bity i tak dalej? jezeli tak to naprawde jestes uczciwym sprzedawcą od takich ludzi to tylko kupowac!!! jezeli cena realna jest zanizona i kliient pyta czemu taka cena to co mu odpowiadasz? ze chcesz szybko sprzedac pomimo tego ze to perełka jakich mało a tobie sie własnie rodzina powieksza?
    o co k'mon???

  3. #33
    syfon
    Gość

    Domyślnie

    Dokładnie. Niestety i na naszym forum widac że pobłażanie dla cwaniactwa jest coraz większe.
    No bo sam był sobie winien, że uwierzył w słowa sprzedawcy.

  4. #34
    Użytkownik Romeo Avatar Greciu
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Jarocin
    Auto
    Maserati Quattroporte
    Postów
    659

    Domyślnie

    Cytat Napisał maciekk Zobacz post
    kolego bez urazy ale jezeli ty sprzedajesz samochod to tez wciskasz ludziom bubla ze nie bity i tak dalej? jezeli tak to naprawde jestes uczciwym sprzedawcą od takich ludzi to tylko kupowac!!! jezeli cena realna jest zanizona i kliient pyta czemu taka cena to co mu odpowiadasz? ze chcesz szybko sprzedac pomimo tego ze to perełka jakich mało a tobie sie własnie rodzina powieksza?
    Z całym szaczunkiem - Człowieku najpierw przeczytaj co napisałem a później wypisuj głupoty !!! Okej. Czy ja napisałem że jestem handlarzem i tylko z tego żyję ?? Pisałem o samochodach 2-3 letnich. Poczytaj moje tematy i zobacz jakie samochody i po jakich cenach sprzedawałem.

    Napisałem że kupuje i sprzedaję samochody (różne) i jeżeli były uszkodzone to wszystkie zdjęcia są do wglądu przed i po naprawie. Nigdy nie bawię się w ćwiartki i tym podobne kwiatki.
    Wielu ludziom również maluję/robię samochody i widze co handlarze wciskają ludziom, ludzie chcą wierzyć w takie ceny a później pretensje i nic więcej z mojej strony.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał syfon Zobacz post
    Dokładnie. Niestety i na naszym forum widac że pobłażanie dla cwaniactwa jest coraz większe.
    No bo sam był sobie winien, że uwierzył w słowa sprzedawcy.
    Nie mogłeś kogoś z forum poprosić aby podjechał obejrzeć ??

    p.s. sprawdziłem sobie, że wybrałeś najtańszą opcję na Allegro i otomoto (przy opcji, 2009,diesel, nieuszkodzony) gdzie cena rynkowa nie uszkodzonej mito waha się granicach ok. 35tys.zł z takim wyposażeniem.
    Ostatnio edytowane przez Greciu ; 21-01-2013 o 15:24 Powód: poprawki
    Jest:
    Maserati Quattroporte V

    Były:
    AR Spider 916 / Maserati Quattroporte V / Maserati 3200 GTA / AR 159 SW JTDm / AR 156 GTA / AR 159 SW 1,9 JTDm / AR GTV 3,0 V6 24V / AR 147 1,6 TS / AR 166 2,4 JTD / AR 156 SW 1,9 JTD / Lancia Lybra SW 1,9 JTD

  5. #35
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar drift-r
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001
    Postów
    6,807

    Domyślnie

    Cytat Napisał Greciu Zobacz post
    Czy ja napisałem że jestem handlarzem i tylko z tego żyję ??
    A czy Maciek tak napisał?

    Cytat Napisał maciekk Zobacz post
    jezeli ty sprzedajesz samochod to tez wciskasz ludziom bubla ze nie bity i tak dalej?
    Zapytał czy robisz tak jak ten nieuczciwy sprzedawca. Nie można po cenie spodziewać się, że ktoś chce kogoś oszukać bo są różne sytuacje. Zwłaszcza gdy ktoś dzwoni i pyta o auto bo ma spory kawał do przejechanie a przecież przejazd darmowy nie jest. Jeśli sprzedawca jest nieuczciwy w taki sposób to nadaje się do tego tematu bez potrzeby dalszego komentowania sytuacji.

    Zwłaszcza komentarze w stylu:

    Cytat Napisał Greciu Zobacz post
    Sorki ale przy takiej cenie to czego się spodziewał ???
    ... w niczym nie pomagają.
    Ostatnio edytowane przez drift-r ; 21-01-2013 o 15:21

  6. #36
    Użytkownik Romeo Avatar Greciu
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Jarocin
    Auto
    Maserati Quattroporte
    Postów
    659

    Domyślnie

    Drift-r nie będę komentował bo nie ma po co, chodzi mi o fakt że nie ma nic za darmo i niech to ludzie zrozumieją.
    Ostatnio edytowane przez Greciu ; 21-01-2013 o 15:29
    Jest:
    Maserati Quattroporte V

    Były:
    AR Spider 916 / Maserati Quattroporte V / Maserati 3200 GTA / AR 159 SW JTDm / AR 156 GTA / AR 159 SW 1,9 JTDm / AR GTV 3,0 V6 24V / AR 147 1,6 TS / AR 166 2,4 JTD / AR 156 SW 1,9 JTD / Lancia Lybra SW 1,9 JTD

  7. #37
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar grzesk
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    Wodzisław Śląski
    Auto
    było Mito 1.4TB ,Brera 2.4/jest 147 GTA
    Postów
    388

    Domyślnie

    Takie czasy,jak ktoś dba o samochód i chce za niego dobre pieniądze to nie sprzeda bo "panie na allegro chodzą po tyle a tyle",jak dasz za nisko to na pewno bity szrot z historią i nieważne ,że dziecko w drodze czy żona w potrzebie czy chłopięcy kaprys na cos i potrzebujesz kasy-jesteś podejrzany.Chyba dla jaj wystawie swoją za cene adekwatną do stanu i rzeczy włożonych i ciekawe ile razy sie telefon odezwie
    Q2,K&N,BREMBO ORO,TAROX 114 CORSA,OZ ULTRALEGGERA 18',BRIDGESTONE POTENZA ADRENALIN,GOODRIDGE,SEBRING,BILSTEIN B14 PSS,MILLERS CFS

  8. #38
    Użytkownik Romeo Avatar michałsnk
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    w Sanoku
    Auto
    W domu : Terenówka, Alfa Romeo 156 JTD 105 ps 255Nm,Berlingo 1.9D (XUD) wolnossące.
    Postów
    515

    Domyślnie

    Czasem auto jest naprawione niedbale po małej kolizji to zostaje opisane jak ostatni złom to się przydaje,ale trzeba zachować rozsądek odróżnić złoma od kolizji kolizji od wypadku. Bo to nie to samo zależy jak auto dostało,jak zostało naprawione. Dobrze jest też skonsultować to z blacharzem.

  9. #39
    syfon
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Greciu Zobacz post

    - - - Updated - - -



    Nie mogłeś kogoś z forum poprosić aby podjechał obejrzeć ??

    p.s. sprawdziłem sobie, że wybrałeś najtańszą opcję na Allegro i otomoto (przy opcji, 2009,diesel, nieuszkodzony) gdzie cena rynkowa nie uszkodzonej mito waha się granicach ok. 35tys.zł z takim wyposażeniem.
    Nie ja kupowałem. Nie ja wybierałem. Mnie tam nie było.
    Dostałem tylko relację potencjalnego szwagra jaką Alfę oglądał i jak to się skończyło.

  10. #40
    KarolinaS
    Gość

    Domyślnie

    Dobrze wiedzieć, zastanawiałam się czy nie jechać jej obejrzeć...(500km w obie strony)

Podobne wątki

  1. Oszuści
    Utworzone przez CARENZO w dziale Części
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 12-07-2017, 17:24
  2. Oszuści
    Utworzone przez CARENZO w dziale Pozostałe
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 25-03-2013, 21:02

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory