Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 90

Temat: Oszuści!!! - ostrzega bezwypadkowe.net

  1. #41
    ViP Maniak resoraków Avatar maciekk
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    brzesko
    Auto
    156 2.5V6 i 147 1.6 Ts
    Postów
    733

    Domyślnie

    Cytat Napisał KarolinaS Zobacz post
    Dobrze wiedzieć, zastanawiałam się czy nie jechać jej obejrzeć...(500km w obie strony)

    prosze i juz dziewczyna zaoszczedziła sporo paliwa i czasu a tak byłoby tylko rozczarowanie...bo sprzedawca nie uczciwy

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Greciu Zobacz post
    Kolego bez urazy ale nie jeden samochód w Polsce i zagranicą kupiłem i sprzedałem. Każdy handlarz zawsze zapewnia że jego egzemplarz jest "och i "ach" a jeżeli cena "realna " jest zaniżona to nie można spodziewać się cudów.

    Jeżeli ktoś sprowadza samochody 2-3 letnie z niskim przebiegiem to kupił go jako mocno uszkodzony lub jako topielec. Nic nie ma za darmo (popatrz na zagraniczne aukcje) i odpowiedź wyjdzie sama.

    Pozdrawiam i życzę zakupu dobrego egzemplarza.
    greciu jak mniemam tez jestes handlarzem wiec nie wiem o co bijesz piane skoro sam piszesz ze "Każdy handlarz zawsze zapewnia że jego egzemplarz jest "och i "ach" a jeżeli cena "realna " jest zaniżona to nie można spodziewać się cudów." i ciekawe czy jak sprzedajesz samochod ktory był w jakikolwiek sposob trzasniety to do klienta lecisz odrazu ze zdjeciami przed i po nie chce mi sie wierzyc
    o co k'mon???

  2. #42
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar tradelux
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Brera
    Postów
    217

    Domyślnie

    Cytat Napisał grzesk Zobacz post
    Takie czasy,jak ktoś dba o samochód i chce za niego dobre pieniądze to nie sprzeda bo "panie na allegro chodzą po tyle a tyle",jak dasz za nisko to na pewno bity szrot z historią i nieważne ,że dziecko w drodze czy żona w potrzebie czy chłopięcy kaprys na cos i potrzebujesz kasy-jesteś podejrzany.Chyba dla jaj wystawie swoją za cene adekwatną do stanu i rzeczy włożonych i ciekawe ile razy sie telefon odezwie
    Raczej się nie odezwie Ja mam na sprzedaż swoje prywatne auto. Robione wszystko na czas, a nawet ponad stan (jak np. kolektor dolotowy, bo był już mocno zawalony nagarem, a mogłem go w sumie wyczyścić i wepchać znowu). Doinwestowane auto. Jak się pojawił klient to chciał rwać z ceny 6tys zł! Pojechał kupił trochę taniej, za to auto z aukcji leasingowej bez podatku VAT, na fakturę VAT-marża, bo kupił taniej o 2tys zł, niż u mnie
    Ludzie w Polsce chcą dobre auta w cenie szrotu...
    ---
    Bezwypadkowe auta na zamówienie. | Ogłoszenia: trade-lux.otomoto.pl
    Części eksploatacyjne do grupy FIAT/PSA

  3. #43
    Użytkownik Romeo Avatar Greciu
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Jarocin
    Auto
    Maserati Quattroporte
    Postów
    659

    Domyślnie

    Cytat Napisał maciekk Zobacz post
    greciu jak mniemam tez jestes handlarzem wiec nie wiem o co bijesz piane skoro sam piszesz ze "Każdy handlarz zawsze zapewnia że jego egzemplarz jest "och i "ach" a jeżeli cena "realna " jest zaniżona to nie można spodziewać się cudów." i ciekawe czy jak sprzedajesz samochod ktory był w jakikolwiek sposob trzasniety to do klienta lecisz odrazu ze zdjeciami przed i po nie chce mi sie wierzyc
    Niestety ale Cię zawiodę, nie jestem handlarzem miałem już kilka Alf (prywatnie) i nie tylko, ale skoro nie chcesz wierzyć to nie musisz ja Cię przekonywac nie będę.
    Kilku osobom z forum już malowałem AR jak i innym osobą, więc mam kontakt z handlarzami, sprzedającymi i kupującymi osobami prywatnym.
    Widze co się dzieje na rynku samochodowym.

    Pozdrawiam
    Jest:
    Maserati Quattroporte V

    Były:
    AR Spider 916 / Maserati Quattroporte V / Maserati 3200 GTA / AR 159 SW JTDm / AR 156 GTA / AR 159 SW 1,9 JTDm / AR GTV 3,0 V6 24V / AR 147 1,6 TS / AR 166 2,4 JTD / AR 156 SW 1,9 JTD / Lancia Lybra SW 1,9 JTD

  4. #44
    Użytkownik Romeo Avatar mattom
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    dolnoslaskie DZL-> PO
    Auto
    Fiat CROMA 1.9 150ps
    Postów
    2,727

    Domyślnie

    Cytat Napisał maciekk Zobacz post
    ciekawe czy jak sprzedajesz samochod ktory był w jakikolwiek sposob trzasniety to do klienta lecisz odrazu ze zdjeciami przed i po nie chce mi sie wierzyc
    U ciekawych ludzi kupujesz auta.
    Kupowąłem co prawda nie alfe a ibize, ale człowiek od razu wyszedł do mnie z laptopem i pokazał co było uszkodzone, zanim poszliśmy oglądnąć auto - bo on nie chce mieć nieprzyjemności i bicia piany ze jest cos walniete. Pokazał gdzie jak co i ile było zrobione + faktury za naprawe lakierowanie i czesci i dopiero auto oglądaliśmy.
    Przy 147 - w trakcie rozmowy o bezwypadkowość gosciu poszedł do auta, wyciągnął laptopa i pokazał wszystkie foty szkody i napraw
    147 powodów do zadowolenia

  5. #45
    ViP Maniak resoraków Avatar maciekk
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    brzesko
    Auto
    156 2.5V6 i 147 1.6 Ts
    Postów
    733

    Domyślnie

    Cytat Napisał mattom Zobacz post
    U ciekawych ludzi kupujesz auta.
    Kupowąłem co prawda nie alfe a ibize, ale człowiek od razu wyszedł do mnie z laptopem i pokazał co było uszkodzone, zanim poszliśmy oglądnąć auto - bo on nie chce mieć nieprzyjemności i bicia piany ze jest cos walniete. Pokazał gdzie jak co i ile było zrobione + faktury za naprawe lakierowanie i czesci i dopiero auto oglądaliśmy.
    Przy 147 - w trakcie rozmowy o bezwypadkowość gosciu poszedł do auta, wyciągnął laptopa i pokazał wszystkie foty szkody i napraw

    ilu jest takich sprzedajacych??? pewnie nie wielu niestety...
    o co k'mon???

  6. #46
    syfon
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał KarolinaS Zobacz post
    Dobrze wiedzieć, zastanawiałam się czy nie jechać jej obejrzeć...(500km w obie strony)
    No to już wiesz:-)

  7. #47
    Użytkownik Embrion Avatar hauer
    Dołączył
    01 2013
    Auto
    Alfa Romeo 156 1.9MJTD 150KM
    Postów
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał tradelux Zobacz post
    Ludzie w Polsce chcą dobre auta w cenie szrotu...
    Bo nie mają kasy. Jak kogoś byłoby stać to by sobie nowe kupił, a jak bieda w kraju, to każdy chce jak najmniej wydać. Ja to rozumiem.

  8. #48
    Użytkownik Znawca Avatar KHOT
    Dołączył
    11 2012
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Panzergrau
    Postów
    1,309

    Domyślnie

    Cytat Napisał hauer Zobacz post
    Bo nie mają kasy. Jak kogoś byłoby stać to by sobie nowe kupił, a jak bieda w kraju, to każdy chce jak najmniej wydać. Ja to rozumiem.
    Nie. Jakby mieli kasę na nowego kompakta, to dalej chcieliby kupić roczną S-klasę za cenę złomu - taka mentalność dużej części rodaków, tego nie przeskoczysz. Przypomina mi się szukanie z koleżanką samochodu - nie dość, że rocznik i przebieg to świętość, choćby miał mieć dziurę w podłodze jak samochód Flinstonów, to jeszcze argumentem który sprawił że się poddałem i zrezygnowałem z pomocy było "kolor mi nie odpowiada" (w przypadku faceta wstaw tutaj cokolwiek z wyposażenia na czym ten konkretny osobnik będzie miał akurat fiksację).

  9. #49
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    AR 166 busso / AR 166 jtdm / AR 166 jtd / AR 156 jtdm / AR 156 jtd / AR 147 jtdm
    Postów
    1,823

    Domyślnie

    jak dla kogoś jest zatrudne żeby otworzyć stronę w necie z kraju z którego handlarz przytachał auto i zobaczyc za ile są te roczniki z takim wyposażeniem ,przebiegiem i silnikiem nie uszkodzone to potem pojawiają się pretensje że handlarz wali scieme bo ludek wierzy w igiełke z 2009 prawie bez przebiegu za 27 tysiecy gdzie inne sa parę tysięcy droższe.No ale przecież powiedzial przez tel to napewno mówi prawdę ,a za granica ktoś oddał super auto za pó, darmo żeby biedne polaczki mogły jeździć fajnym autem i żeby jeszcze handlarz biedny coś zarobił.
    ps. Greciu ty handlarzu jeden

  10. #50
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar drift-r
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001
    Postów
    6,807

    Domyślnie

    Cytat Napisał jarek1986 Zobacz post
    żeby biedne polaczki
    Z góry przepraszam za OT ale jak widzę jak ktoś rodaków nazywa w ten sposób to się we mnie gotuje. Co to w ogóle ma być?... zwłaszcza w takiej sytuacji gdy ktoś chciał kupującego oszukać.

Podobne wątki

  1. Oszuści
    Utworzone przez CARENZO w dziale Części
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 12-07-2017, 17:24
  2. Oszuści
    Utworzone przez CARENZO w dziale Pozostałe
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 25-03-2013, 21:02

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory