Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 90

Temat: Oszuści!!! - ostrzega bezwypadkowe.net

  1. #61
    Bartek_P
    Gość

    Domyślnie

    Problem rozbitków istniał i będzie istniał , dopóki nie będzie uregulowań prawnych. Gdyby auto po szkodzie całkowitej nie miało prawa rejestracji problem złomów znacznie by się zmniejszył i w wielu przypadkach był by nieopłacalny.

  2. #62
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    a niby czemu auto poszkodzie całkowitej miałoby nie mieć prawa do rej ?
    przecież w wielu przypadkach uszkodzenia są powierzchowne bez wpływu na konstrukcję auta ale po prostu koszt naprawy przekracza wartość przed szkodą i dla tego robią całkowitą

    np masz autko warte 2.000zł - robią ci szkody na lakierze i lekkie wgniotki na 10 elementach ( 4x drzwi , 4x błotniki , maska , klapa )
    i już koszt roboty przewyższa wartość pojazdu :-) czy takie autko w pełni sprawne technicznie nie powinno mieć prawa rej. ??
    Ostatnio edytowane przez bocian ; 11-02-2013 o 10:31








  3. #63
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar mar0s
    Dołączył
    09 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 159 SW 2.0 JTDm
    Postów
    366

    Domyślnie

    Umówimy się - to jest wpisane w ryzyko dalekich wypraw po samochód (niestety).

    Ja osobiście dziwię się, że ludzie po auta (jakby nie było) pospolite, jeżdżą po całym kraju, a potem jest płacz i zgrzytanie zębów. Niestety handlarze są jacy są i wielu rzeczy można się spodziewać. Mam znajomego, który po Forda Focusa (!!!!) potrafił wyjeździć paliwa za ok 2000 zł, jeżdżąc parę razy po 500, 600, nawet 1000 km, aby pokopać w koło, nasłuchać się bajerów handlarza i wrócić z niczym.

    Ja osobiście jestem zwolennikiem cierpliwości i aktywnego szukania w swoich rejonach, można wówczas spokojnie przejrzeć i dokładnie sprawdzić więcej egzemplarzy.


    Pozdrawiam
    202 KM / 410 Nm powered by CINSOFT

  4. #64
    Użytkownik Znawca Avatar Tytanowy
    Dołączył
    11 2012
    Mieszka w
    Iława
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 8V
    Postów
    1,437

    Domyślnie

    Chyba każdy doskonale wie, jak wygląda sprawa kupowania samochodu od handlarzy i z czym to się je.. Egzemplarz auta który jest powiedzmy tańszy o 3-4 tyś. a my doskonale wiemy w jakich granicach cenowych oscyluje dany model i w aukcji nie ma sensownego albo żadnego uzasadnienia, co do tej ceny, to chyba każdemu rozsądnemu kupującemu, przychodzi do głowy, że coś może być nie tak z autem i powinniśmy być przygotowani na to. Nie oczekujcie, że taki sprzedający (handlarz) wyśpiewa Wam wszystko od góry do dołu, co auto przeżyło w przeszłości, bo tacy ludzie po prostu szukają naiwniaków (bez urazy), mniej znających się na motoryzacji, dla których zaniżona cena auta jest okazją. A potem niestety, ale po głębszych oględzinach auta albo po prostu podczas użytkowania wychodzi na jaw co jest nie tak i zaczyna się płacz.. "baaaa, myślałem że to okazja a tu korozja zjada podłożę, czemu ten cholerny sprzedawca nie powiedział mi o tym"
    A co do nazywania polaczków biedakami, to jest to głupi stereotyp. Fakt, może Polacy to nie jakiś super bogaty naród, ale każdy kupuje auto takie, na jakie Go stać.. Niestety mentalność niektórych, jest taka że chcą dobre auto i szukają właśnie takich śmiesznych "okazji" a potem wypłakują się na forach, że handlarz zrobił ich krótko mówiąc w "balona". Ale niestety, uroki kupowania takich aut.
    Pozdrawiam.

  5. #65
    Bartek_P
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał mar0s Zobacz post
    Umówimy się - to jest wpisane w ryzyko dalekich wypraw po samochód (niestety).

    Ja osobiście dziwię się, że ludzie po auta (jakby nie było) pospolite, jeżdżą po całym kraju, a potem jest płacz i zgrzytanie zębów. Niestety handlarze są jacy są i wielu rzeczy można się spodziewać. Mam znajomego, który po Forda Focusa (!!!!) potrafił wyjeździć paliwa za ok 2000 zł, jeżdżąc parę razy po 500, 600, nawet 1000 km, aby pokopać w koło, nasłuchać się bajerów handlarza i wrócić z niczym.

    Ja osobiście jestem zwolennikiem cierpliwości i aktywnego szukania w swoich rejonach, można wówczas spokojnie przejrzeć i dokładnie sprawdzić więcej egzemplarzy.


    Pozdrawiam
    Robią szkodę całkowitą bo taka jest polityka firm ubezpieczeniowych. Powinni rozstrzygać przy szkodzie czy auto nadaje się do dalszej eksploatacji czy nie. A nie , że wiara kupuje przystanki autobusowe i robi z tego samochody.

  6. #66
    adrian1977adria
    Gość

    Domyślnie

    U mnie też bezwypadkowe.net nie działa. racja jengo - powypadkowa

  7. #67
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    09 2013
    Auto
    calkiem inny :)
    Postów
    4

    Domyślnie

    Witam z ekipy bezwypadkowy.net dziekujemy za mile slowa ale mam pewna uwage. Nazwa tematu moze wskazywac ze bezwypadkowy.net to oszusci heh czy mozna to jakos zmodyfikowac?

  8. #68
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar drift-r
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001
    Postów
    6,807

    Domyślnie

    Ostatnio właśnie to samo przeszło mi przez myśl i miałem tu pisać.

  9. #69
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2010
    Mieszka w
    Olsztyn
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.5 V6 01'
    Postów
    97

    Domyślnie

    Cytat Napisał abc1234xx Zobacz post
    Witam z ekipy bezwypadkowy.net dziekujemy za mile slowa ale mam pewna uwage. Nazwa tematu moze wskazywac ze bezwypadkowy.net to oszusci heh czy mozna to jakos zmodyfikowac?
    A co wam do tego tematu?
    Temat jest o starym forum bezwypadkowe.net które teraz działa pod nazwą bez-wypadkowe.net

  10. #70
    Użytkownik Fachowiec
    Dołączył
    10 2011
    Mieszka w
    lubelszczyzna
    Auto
    155 1.8 16v T.Spark 103 kW 1996r.
    Postów
    2,684

    Domyślnie

    Cytat Napisał mietkienogi Zobacz post
    a co wam do tego tematu?
    ogarnij się!!

Podobne wątki

  1. Oszuści
    Utworzone przez CARENZO w dziale Części
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 12-07-2017, 17:24
  2. Oszuści
    Utworzone przez CARENZO w dziale Pozostałe
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 25-03-2013, 21:02

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory