Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 90

Temat: Oszuści!!! - ostrzega bezwypadkowe.net

  1. #71
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2010
    Mieszka w
    Olsztyn
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.5 V6 01'
    Postów
    97

    Domyślnie

    Cytat Napisał omron8 Zobacz post
    ogarnij się!!
    rozwiń się może troszkę

  2. #72
    ViP Maniak resoraków Avatar maciekk
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    brzesko
    Auto
    156 2.5V6 i 147 1.6 Ts
    Postów
    733

    Domyślnie

    Cytat Napisał mietkienogi Zobacz post
    rozwiń się może troszkę
    tutaj nic nie trzeba rozwijac dobrze ci napisał bo niby dlaczego "nic im do tego tematu"??
    o co k'mon???

  3. #73
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2010
    Mieszka w
    Olsztyn
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.5 V6 01'
    Postów
    97

    Domyślnie

    A czytałeś może moderatorze cały wątek?

    Temat został założony 4 lata temu o forum BEZWYPADKOWE.NET. W pewnym momencie było ono bardzo popularne. Różnymi kolejami losu forum niestety padło, co także zostało tu odnotowane. Po jakimś czasie ludzie związani ze starym forum odbudowali je i ruszyli z kontynuacją pod adresem BEZ-WYPADKOWE.NET. W międzyczasie powstało kilka serwisów o podobnej tematyce, jeden z bardzo podobną nazwą :/. Jednak oryginał pozostał jeden.

    Więc kiedy ktoś z forum bezwypadkowY.NET dziękuje w tym wątku za miłe słowa i prosi o zmianę nazwy tematu to uważam, że coś jest nie w porządku.

  4. #74
    ViP Maniak resoraków Avatar maciekk
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    brzesko
    Auto
    156 2.5V6 i 147 1.6 Ts
    Postów
    733

    Domyślnie

    Cytat Napisał mietkienogi Zobacz post

    Więc kiedy ktoś z forum bezwypadkowY.NET dziękuje w tym wątku za miłe słowa i prosi o zmianę nazwy tematu to uważam, że coś jest nie w porządku.
    A ty po nicku poznajesz kto jest z którego forum? Czy to z "oryginalnego" czy tez nie?
    o co k'mon???

  5. #75
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2010
    Mieszka w
    Olsztyn
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.5 V6 01'
    Postów
    97

    Domyślnie

    Cytat Napisał abc1234xx Zobacz post
    Witam z ekipy bezwypadkowy.net dziekujemy za mile slowa ale mam pewna uwage. Nazwa tematu moze wskazywac ze bezwypadkowy.net to oszusci heh czy mozna to jakos zmodyfikowac?
    Nie muszę widzieć nicka, wystarczy przeczytać co napisano. Diabeł jak to mówią zawsze jest w szczególe. Tylko o ten jeden post mi chodzi.

  6. #76
    Użytkownik Fachowiec
    Dołączył
    10 2011
    Mieszka w
    lubelszczyzna
    Auto
    155 1.8 16v T.Spark 103 kW 1996r.
    Postów
    2,684

    Domyślnie

    Pierwotnie tytuł brzmiał tak, jakby przy tworzeniu tamtego forum pracowali oszuści...

  7. #77
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    02 2014
    Auto
    Alfa Romeo
    Postów
    8

    Domyślnie

    Prawda jest taka, że trudno znaleźć wiarygodną stronę w necie, na której można dostać namiary na dobre auta i tyle. Na każdej takiej witrynie ktoś chce zarobic i to niestety często kosztem osób, które szukają auta

  8. #78
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2011
    Auto
    BMW ;)
    Postów
    7

    Domyślnie

    Ja z kolei witam szanownych alfisti z bez-wypadkowe.net
    Panowie i Panie - temat tanich zakupów jest jak papier toaletowy...
    Prawda jest jedna i nieśmiertelna - HANDLARZE NIE MAJĄ OKAZJI. Wbijcie sobie to do głowy poszukiwacze tej jedynej igiełki
    I osoby piszące żale w watku o Alfie za 27 tys zł gdzie normalny egzemplarz kosztuje w ok. 35-40 tys zł same powinny wyciągnąć wnioski.
    Okazji nie znajdziesz u handlarza, to człowiek z istoty rzeczy chce zarobić jak najwięcej.
    Więc jeśli wystawia te auto 30% PONIŻEJ CENY rynkowej, to trzeba się SIEBIE zapytać najpierw - cholera, za ile on to kupił ?!?
    A gdzie jego koszty, marża, opłaty, zarobek?
    Dobrze jest porównywać oferty z kraju importu - czyli jeśli patrzymy na Alfę w REWELACYJNEJ cenie z Niemiec - wbijamy mobile.eu i szukamy w Niemczech podobnej sztuki.
    Potem możemy rozszerzyć nawet na całą Europę, aby zobaczyć jakie sa ceny.
    To może nam dać obraz tego w jakim stanie te auto było ściągnięte bądź z jakim przebiegiem.

    Ostatnio ktoś pisał na innym forum o Alfie MiTo za 23 tys zł - piękna sztuka itd.
    Czy to dobry handlarz, który ma takie same sztuki.
    Bo wg niego - człowiek musi być dobry, ma niezłe chody widać u innych handlarzy w Niemczech, a ceny na mobile.de są kosmiczne bo podbijają je Ruscy i Turki w Niemczech...
    I nie ma opcji by mu przetłumaczyć, że najtańsza CAŁA MiTo tylko z podobnym silnikiem (nie pisze już o konfiguracji czy wyposażeniu) to koszt 6200-6400 EUR, a gdzie opłaty, koszty, marże, zarobek...
    Ta Alfa jest NAJTAŃSZĄ SZTUKĄ z całej Europy.
    Ale człowiek wie swoje, My się nie znamy...

    Dopóki kazdy będzie chciał być mądrzejszy od drugiego i będzie chciał drugiego wydymać to takich kupujących/sprzedających będzie masa
    Bo ludzie sami się do tych handlarzy garną (rewelacyjne ceny), a faktyczni uczciwi sprzedawcy nie są w stanie z nimi konkurować

  9. #79
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Pomorze - Żuławy
    Auto
    w planach 156SW FL, obecnie Toledo II
    Postów
    32

    Domyślnie

    Obecnie handlarze po auta jeżdżą do Włoch, bo rynek niemiecki jest drogi i przeczesany. Pomijając koszty dojazdu Italia jest odpowiednim miejscem na poszukiwania wymarzonej Alfy ze względu na ilość aut. W mojej okolicy pewien autokomis wynajmuje naczepe gdzie wchodzi 5 aut i przywozi, tyle ze ludzie szukają okazji to żadne auto u niego w zakupie nie było droższe niż 2000 euro..
    Szwagierka szukała grande punto wiec byłem na placu dzień po dostawie, wiec nie zdążył kuracji odmladzajacej zrobić. Fiacik w fajnym wyposażeniu, ale strasznie brudny, lekkie przycierki zderzaków, silnik benzyna nierówno pracował, musiał trochę stać bo tarcze rdzą zaszły i nadawały sie do wymiany. Chciał za niego 14 tys. cena atrakcyjna tyle ze 5 tys. trzeba włożyć, a za 18 tys. znalazłem krajowego z niedużym przebiegiem od dziadka do końca serwisowanego ze słabszym wyposażeniem, ale poza nowym akumulatorem i pakietem startowym w 20 tys. udało się zamknąć.
    Podsumowując jeździłem w kilka dni po pracy kilka okolicznych komisów, przejrzałem ponad tysiąc aut, z czego do szczegółowych oględzin z trudem znalazłem 6 sztuk, po których wszystkie odrzuciłem, bo za dużo niedomagań miały...
    Okazji nie znajdziecie w komisie, sporadycznie w prywatnych ogłoszeniach coś idzie wyszukać, ale cena będzie trochę większa.



    Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

  10. #80
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Butch
    Dołączył
    09 2014
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 159 SW 1.75 tbi, AR MiTo 1.4 TB 155 KM
    Postów
    734

    Domyślnie

    no tak ale z drugiej strony jak nie ma autka od osoby prywatnej (nie wnikając w koszty) to gdzie indziej kupić autko? Czekać rok-dwa aż się znajdzie - porąbane to wszystko.
    Ale ja już niebawem się sam o tym przekonam, bo mam zamiar podjechać w weekend do komisu w Zduńskiej Woli obejrzeć AR159

Podobne wątki

  1. Oszuści
    Utworzone przez CARENZO w dziale Części
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 12-07-2017, 17:24
  2. Oszuści
    Utworzone przez CARENZO w dziale Pozostałe
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 25-03-2013, 21:02

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory