Mam na oku AR 147 1.9 JTD 100km 2001r cena po negocjaciji 7300. Ogólnie auto fajnie się prezentuje, na ten moment widnieje na liczniku 160 tys. Auto pochodzi z holandii, obecny właściciel kupił go od handlarza 4 lata temu z przebiegiem 120 tys. Auto ma fajne wyposarzenie tempomat, automatyczna klima, ASR i pare innych bajerów. Jedyny mankament w środku to lekkie przetarcie na fotelu kierowcy. Niby wszytko
fajnie ale jest kilka znaków zapytania:
1. świeci kontrolka poduszki (obecny właściciel twierdzi, że świeci od momentu zakupu czytałem, że może to być wina kostki lub zwarcia w instalacji)
2. błąd left side light failure (pewnie chodzi o jakąś żarówkę)
3. błąd error glow plug (błąd świec pewnie jakaś padła i jest do wymiany albo przekaźnik padnięty)
No i jedna bardzo ważna rzecz, która zwróciła moją uwagę to dym pojawiający się w komorze silnika (dymienie nie jest intensywne pojawia się przy zapalaniu ciepłego silnika i czasami przy dodaniu gazu komora silnika kolo akumulatora jest pokryta lekkim nalotem jakby sadzą według mnie jest to dziwne ale
może to być jakaś pierdola w postaci lekkiej nieszczelnośc albo koniec silnika) z wydechu nie ma jakiś dziwnych dymów czasami lekko zakopci jak każdy diesel. Ogólnie auto fajnie sie zbiera,
na bagnecie ful oleju, olej wymieniany przy 150 tys więc raczej oleju nie bierze. Na korku od wlewu oleju tez nie ma jakiś nalotów. Co myślicie o takim aucie warto się jeszcze nad nim zastanowić czy będzie to skarbonka bez dna ?