Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234567891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 105

Temat: Ciemna strona SuperAlfa Częstochowa

  1. #11
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar CARENZO
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    SBE
    Auto
    88147
    Postów
    142

    Domyślnie

    Cytat Napisał cuoreventi Zobacz post
    Jeśli olejesz dochodzenie swojej kasy, będziesz tylko kolejnym elementem układanki który utwierdzi Roberta w przekonaniu, że takie postępowanie się opłaca.
    Mogę Cię zapewnić, że tego nie oleję.

  2. #12
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    ciekawe czy tym razem do admin forum poleci pismo od papugi żeby usunąć wpisy ... ?








  3. #13
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał bocian Zobacz post
    ciekawe czy tym razem do admin forum poleci pismo od papugi żeby usunąć wpisy ... ?
    Czekałem na jegomościa i się nie zawiodłem

    Wtedy chodziło o coś innego. Sprawa była moim zdaniem innego kalibru i bardziej zagmatwana. Tym razem chodzi o podstawowy brak zasad. Skoro widzę części i nie mam do nich zastrzeżeń, to płacę i po sprawie. W momencie gdy wychodzą problemy/wady (czasem może się okazać dopiero przy montażu, że coś nie działa) dzwonię i argumentując odpowiednio zwracam towar. Z Majersco mam do czynienia dłuższy czas i złego słowa nie powiem. Żeby się dalej wypowiadać i oceniać całą sprawę, trzeba by poczekać na kontrargumenty a te pewnie się za jakiś czas pojawią

  4. #14
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar CARENZO
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    SBE
    Auto
    88147
    Postów
    142

    Domyślnie

    Cytat Napisał Belfer Zobacz post
    Czekałem na jegomościa i się nie zawiodłem

    Wtedy chodziło o coś innego. Sprawa była moim zdaniem innego kalibru i bardziej zagmatwana. Tym razem chodzi o podstawowy brak zasad. Skoro widzę części i nie mam do nich zastrzeżeń, to płacę i po sprawie. W momencie gdy wychodzą problemy/wady (czasem może się okazać dopiero przy montażu, że coś nie działa) dzwonię i argumentując odpowiednio zwracam towar. Z Majersco mam do czynienia dłuższy czas i złego słowa nie powiem. Żeby się dalej wypowiadać i oceniać całą sprawę, trzeba by poczekać na kontrargumenty a te pewnie się za jakiś czas pojawią
    Otóż to- nawet jak wychodzą wady to się o tym rozmawia jak człowiek z człowiekiem, a nie cwaniakuje. On nie miał co wymyślić to strzelił głupotę po miesiącu, że coś, nie tyle nawet, że jest zepsute tylko MOŻLIWE, że jest zepsute. Do dzisiaj nie mam od niego informacji, że coś było uszkodzone. Chodziło o zgarnięcie za free tysiaka, a jakiś tani kicz zawsze można było zmyślić.

    Ponadto jeśli chodzi o kontrargumenty to nawet jak będą i nieważne jakie to w taki sposób w biznesie się nie postępuje. Chyba, że chodzi o "biznes jednorazowy" i mowa o jednej stronie wygranej a drugiej przegranej, ale przecież ktoś tu miał być profesjonalistą...
    Ostatnio edytowane przez CARENZO ; 24-10-2014 o 11:41

  5. #15
    Administrator ds. moderatorów Quadrifoglio Verde Avatar 75andrew155
    Dołączył
    05 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    155 V6 1996 .r 155V6 1995r 3.0 12V
    Postów
    11,237

    Domyślnie

    Posty usunięte z tamtego tematu o SA w roli głównej były na wyrażną prośbę ich autora, moderacja nie ma nic z tym wspólnego. Tak czytając o tej
    "profesjonalnej" firmie to aż zastanawia jak to jeszcze istnieje na rynku aut używanych

    Alfa Romeo 75 Turbo 1987
    alfa Romeo 75 Turbo America 1990
    Alfa Romeo Giulietta 1.6 1983
    Alfa Romeo 145 1.4 boxer 1997
    Alfa Romeo 155 V6 1996
    Alfa Romeo 155 V6 1993 3.0 12V przekładka do 1.8 8v 1995

  6. #16
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    03 2011
    Auto
    lexus is250
    Postów
    1,595

    Domyślnie

    uważaj na sformułowania, jakich używasz: matacz, krętacz, oszust itd. To woda na młyn dla prawnika. Prawnicy, wiadomo, kto zapłaci papudze więcej temu papuga będzie śpiewała.
    Czyli jeśli doszłoby do sprawy, jesli twój prawnik będzie słabszy, przegrasz. Na sądy nie licz. Dobrze pasuje tutaj cytat z "Paragrafu 22", Hellera: "Tu nie jest sprawiedliwość! Tu jest sąd!".

    Nie licz na to, że jak Cię jakiś gnojek oszwabi, z automatu racja będzie po twojej stronie. Radzę ci, zmień część obelżywych określeń, zostawiając opis faktów. I tylko tych faktów, jakie masz udokumentowane.

    A my na forum już wiemy, ze nikt z nas z usług Superalfy nie skorzysta. No to już gość dostaje ekonomicznie po dupsku.
    Sergio! Ragazzo! Amore mio! Dove si trova la bella Giulia?

  7. #17
    Użytkownik Romeo Avatar CodeMaker
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 159 1,9 JTS
    Postów
    1,259

    Domyślnie

    Jezeli zamowienie bylo udokumentowane a koles miga sie od zaplacenia faktury to zglaszasz go do BIKu/KRD i juz mu zaden bank nie udzieli kredytu. A wypisac sie z takich rejestrow nie jest latwo...

  8. #18
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar CARENZO
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    SBE
    Auto
    88147
    Postów
    142

    Domyślnie

    Cytat Napisał KRS Zobacz post
    uważaj na sformułowania, jakich używasz: matacz, krętacz, oszust itd. To woda na młyn dla prawnika. Prawnicy, wiadomo, kto zapłaci papudze więcej temu papuga będzie śpiewała.
    Czyli jeśli doszłoby do sprawy, jesli twój prawnik będzie słabszy, przegrasz. Na sądy nie licz. Dobrze pasuje tutaj cytat z "Paragrafu 22", Hellera: "Tu nie jest sprawiedliwość! Tu jest sąd!".

    Nie licz na to, że jak Cię jakiś gnojek oszwabi, z automatu racja będzie po twojej stronie. Radzę ci, zmień część obelżywych określeń, zostawiając opis faktów. I tylko tych faktów, jakie masz udokumentowane.

    A my na forum już wiemy, ze nikt z nas z usług Superalfy nie skorzysta. No to już gość dostaje ekonomicznie po dupsku.
    Masz rację, nie będę używał niestosownych słów na temat pana z SuperAlfy, nie zasłużył na to. Jest dobrym partnerem biznesowym przecież.

  9. #19
    Użytkownik Znawca Avatar SCHNNAZZI
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Biłgoraj
    Auto
    Fiat Tipo 2020 bianca
    Postów
    1,720

    Domyślnie

    Niezły dziad z tego typka. Widać że jeszcze nie miał styczności z karkami. Jakby zajechały dwie czarny alfy z karkami na pokładzie i przetelepały mu dupsko to inaczej by śpiewał. To jest ten typ co nikogo się nie boi bo wie że nikt mu nie podskoczy. Był w moich okolicach taki. Podpalili mu furę i wysłali list z groźbami. Niewiadomo kto, niewiadomo jak, ale szybko zaczął z ludźmi inaczej rozmawiać.
    Fiat Tipo 2020 - Alfa Romeo 916 Spider 1996 - Ducati Multistrada 1100 2007
    Mam chorobę zwaną ITALIA

  10. #20
    ViP Znawca Avatar cinas
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Tomaszów Maz. czasem Piła
    Auto
    Alfa 159 SW -> 2007->1.9 16v JTD->136KM
    Postów
    1,612

    Domyślnie

    Mam tylko pytanie - czy był termin zapłaty na tej fakturze ? Bo jak wystawiłeś fakturę bez odroczenia terminu spłaty to...... to tylko tyle, że sobie popiszemy

    Było Skromne 156 1.8 TS 144 km i mniej skromne 156SW 2,5 V6 i były powody do mruczenia
    Jest
    klekot 159 SW 1.9 JTD i 136 km i nie ma powodów do mruczenia
    ALFA-i każdy dzień jest inny

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Klimatyzacja - strona kierowcy działa, strona pasażera dmucha ciepłym powietrzem
    Utworzone przez radosuaf w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 239
    Ostatni post / autor: 03-04-2024, 17:26
  2. "SuperAlfa" częstochowa - sprostowanie / oświadczenie
    Utworzone przez pampik w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 01-06-2014, 11:57
  3. jasne skóry, ciemna podłoga??
    Utworzone przez wojtcem w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-04-2012, 18:01
  4. Ciemna 164 q4, Kraków
    Utworzone przez bimsky w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 19-01-2009, 22:37

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory