Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy 1234567891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 105

Temat: Ciemna strona SuperAlfa Częstochowa

  1. #91
    Użytkownik Świeżak Avatar BartekDrobniak
    Dołączył
    01 2017
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Giulietta 1.4 TB LPG
    Postów
    145

    Domyślnie

    Nie zamierzam komentować ani dyskutować żadnej innej sytuacji niż zakup mojej Alfy. Nie mnie oceniać czy pan Robert przeszedł cudowną metamorfozę, czy aspiruje do tytułu sprzedawcy roku itp.

    Wyraziłem swoje zdanie na temat całości transakcji zakupu Czerwonej Giulietty 1.4 z fabrycznym LPG z 2013 roku - transakcji z której jestem bardzo zadowolony.

    Kolejne posty to już odpowiedź na Twoje słowa - żeby zamknąć temat, pracuję w Krakowie w jednej z korporacji i nie dorabiam w Super Alfa.

    Raz jeszcze pozdrawiam i proponuje zakończyć snucie teorii spiskowych.

  2. #92
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2014
    Postów
    883

    Domyślnie

    Słusznie. Miło było poznać. Życzę długiej i ciekawej jazdy piękną Julką.

  3. #93
    Użytkownik Świeżak Avatar Leszek_Zal
    Dołączył
    07 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 159, Giulia Super, Stelvio B
    Postów
    167

    Domyślnie

    Po moich doświadczeniach z autka.pl uważam, że sprzedawca jak każdy inny. Piona!

  4. #94
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar NieZaSzybki
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Doge Coronet Royal 1955
    Postów
    11

    Domyślnie

    No ja niestety nie wierzę w metamorfozy. Burak posypany cukrem to nadal burak.

  5. #95
    Użytkownik Świeżak Avatar Patryk20
    Dołączył
    07 2016
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 159 - 1.75 tbi - 200km
    Postów
    97

    Domyślnie

    Cytat Napisał BartekDrobniak Zobacz post
    Nie zamierzam komentować ani dyskutować żadnej innej sytuacji niż zakup mojej Alfy. Nie mnie oceniać czy pan Robert przeszedł cudowną metamorfozę, czy aspiruje do tytułu sprzedawcy roku itp.

    Wyraziłem swoje zdanie na temat całości transakcji zakupu Czerwonej Giulietty 1.4 z fabrycznym LPG z 2013 roku - transakcji z której jestem bardzo zadowolony.

    Kolejne posty to już odpowiedź na Twoje słowa - żeby zamknąć temat, pracuję w Krakowie w jednej z korporacji i nie dorabiam w Super Alfa.

    Raz jeszcze pozdrawiam i proponuje zakończyć snucie teorii spiskowych.
    Podepnę się pod temat, z ciekawości przeczytałem przed chwila cały wątek, na przełomie kwietnia i maja minie rok, jak kupiłem w SuperAlfie swoją 159 TBI w pakiecie TI. Zrobiłem do tej pory tym autem nieco ponad 15.000 km i jestem całkowicie zadowolony z zakupu. Mało tego, procedura oglądania i zakupu auta u Roberta przebiegła podobnie, jak napisał BartekDrobniak. Także wypisywanie, że BartekDrobniak jest podstawiony może być całkowicie nieuzasadnione. Według mnie każdy przypadek powinien byc rozpatrywany z osobna bo każdy jest inny. Jeśli miałbym komuś doradzić, to szczerze poleciłbym zakup auta BIORĄC POD UWAGĘ TYLKO MÓJ PRZYPADEK. Pzdr

  6. #96
    Użytkownik Świeżak Avatar BartekDrobniak
    Dołączył
    01 2017
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Giulietta 1.4 TB LPG
    Postów
    145

    Domyślnie

    [MENTION=70634]Patryk20[/MENTION] - niestety, zawsze najwięcej do powiedzenia w temacie mają osoby, które nie kupiły, a nawet nie oglądały samochodów w SuperAlfa. Właśnie za tydzień mija rok odkąd kupiłem swoją Julkę od tego złego handlarza, ponad 20 tysięcy przejechanych kilometrów, a z napraw...wymieniony łącznik stabilizatora. Co nie zmienia faktu, że jeśli kiedykolwiek w przyszłości chciałbym kupić samochód od Roberta, to prześwietliłbym go dokładnie tak samo jak moją.

  7. #97
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    159
    Postów
    39

    Domyślnie

    jak takie super te autka od tego Pana, to czemu nie podaje do zadnego nr vin, ktory powinien byc standardem w uczciwej ofercie, a wrecz wklejony wykupiony raport z autodna.pl czy autobaza.pl - jaki to jest koszt 50-100 pln dla handlarza, ktory na jednej sztuce zarabia kilka tys - chyba wrecz zaden
    to tylko swiadzy/potwierdza lub nie uczciwosc ofert - nie sliczne foty i przepastowanie wszerz i wzdluz
    tu ciekawa stronka:
    http://autoprawo.pl/na-czym-polega-rekojmia/
    http://autoprawo.pl/samochod-uzywany...d-przy-kupnie/
    i ciekawe komentarze/przypadki
    pzdr
    p.s. niestety w tej branzy czesto handlarze gora, bo jak ktos placi za fure wszycho co ma to potem ani na naprawe, ani na prawnika, ani na zakup na szybko drugiego wozidla zanim z tym nie zalatwi tematu - czesto kilka lat w sadzie a fura uziemniona - stad ludzie odpuszczaja a handlarzyny na tym zeruja niestety, czyli siano , jeszcze raz siano

  8. #98
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2019
    Auto
    Gilietta 2015 1,6JTDM
    Postów
    13

    Domyślnie

    Niestety na handlarzy trzeba uważać jednak trafiają się uczciwi i nie ma co wszystkich wrzucać do tego samego wora

  9. #99
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2020
    Auto
    Alfa 159
    Postów
    1,030

    Domyślnie

    od marca będzie już obowiązek podawania numeru VIN w ogłoszeniach zamieszczanych na Otomoto.
    Superalfa bedzie musiał podawać.
    Ciekawe, jak się zmieni rynek?

  10. #100
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2020
    Auto
    Szukam
    Postów
    12

    Domyślnie

    Witam, jako że przymierzam się do zakupu auta i tak czytam sobie ten temat i mam takie Myśli:

    Czy to aby czasem nie jest tak że Wszystkie Auta o których tu mówimy to auta 10cio letnie bądź starsze, i nieważne gdzie kupimy czy u Kowalskiego czy u SA, czy Autka.pl , czy to będzie Alfa BMW, Audi itp. to to są tak wiekowe auta że chcąc nie chcąc te auta Wymagają, ZAWSZE wkładu finansowego? Nie spotkałem się jeszcze z autem wiekowym który po zakupie jeździ kolejne 3,4 lata bez ani jednej naprawy... Chcecie takie Auta to może warto kupić nowe z Salonu?

    Czy mam rację?

    Jak są chętne osoby na forum to kto pomoże wybrać mi jakąś ciekawą "sztukę" 159 aby nie wpaść na minę?

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Klimatyzacja - strona kierowcy działa, strona pasażera dmucha ciepłym powietrzem
    Utworzone przez radosuaf w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 239
    Ostatni post / autor: 03-04-2024, 17:26
  2. "SuperAlfa" częstochowa - sprostowanie / oświadczenie
    Utworzone przez pampik w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 01-06-2014, 11:57
  3. jasne skóry, ciemna podłoga??
    Utworzone przez wojtcem w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-04-2012, 18:01
  4. Ciemna 164 q4, Kraków
    Utworzone przez bimsky w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 19-01-2009, 22:37

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory