Strona 20 z 24 PierwszyPierwszy ... 101112131415161718192021222324 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 235

Temat: Polecane(niepolecane) komisy, handlarze, sprzedawcy opinie o sprzedajacych.

  1. #191
    Użytkownik Świeżak Avatar kriso221
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Alfa 156 2.0.JTS 16v PB 155km
    Postów
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał ziuket Zobacz post
    Wie ktoś coś na temat tej Alfy ?

    otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-159-1-9-jtdm-8v-120km-2006-klimatyzacja-navigacja-full-opcja-ID6zN1el.html?utm_source=refferals&utm_medium=traf fic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

    Ciekawi mnie bo długo już stoi, co chwile niższa cena, i z tego co kojarze wcześniej miała większy przebieg na aukcji.
    Nic o niej niewiem ale zdziadana to jest widac np podłokietnik jak ktos tak dbał o srodek to watpie zeby lepiej było z mechanika to jest skarbonka.
    cene obniza bo każdy który przyjedzie obejrzeć ucieka jak najszybciej,bo zdjęcia specjalnie są tak słabej jakości bo nikt by sie niezainteresował.
    Najprawdopodobniej służył we francji za woła.

  2. #192
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    159
    Postów
    39

    Domyślnie

    witam,
    czy ktos cos o tej:
    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...-ID6Bz0vJ.html
    bo ta to chyba juz z rok wisi
    http://www.superalfa.pl/index2.php?C...t=Alfa%20Romeo
    poza tym typa juz tu raczej chyba nikt nie poleca, widac nawet sie na inne marki przerzucil
    pzdr

  3. #193
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Poz
    Auto
    była - AR 156 2.4 JTD 2000r Distinctive, Brera 1.75, 159SW 1.9 JTDm 150km 2007, aktualnie 156 2.0jt
    Postów
    20

    Domyślnie

    witam,
    ma ktoś może jakieś info o firmie Auto-Centrum
    Browarna 82 - 09-402 z Płocka?

    ktoś oglądał może tę 159:
    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...tml#b82ad9102a

    ??

  4. #194
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2019
    Auto
    Giulietta
    Postów
    10

    Domyślnie

    Witam serdecznie,
    Chciałbym wam polecić Akoil
    Korzystam z ich usług wraz ze szwagrem już od pewnego czasu, nie było takiej sytuacji w której mielibyśmy jakieś uwagi.
    Pozdrawiam

  5. #195
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2019
    Auto
    Fiat Croma
    Postów
    2

    Angry Autka.pl

    Witam,
    Kiedy widzę jako polecany serwis i komis autka.pl (avatarauto) to mam odruch wymiotny.
    Osobiście ostrzegam przed współpracą z tym komisem i serwisem.
    Cztery lata temu zachęcony bardzo dobrymi opiniami kupiłem u nich fiata croma. Fiacik spoko jednak miał uszkodzony (niedziałający) szklany dach. Pan Tomek (handlarz bo trudno go nazwać sprzedawcą) stwierdził, że usterkę biorą na siebie i w cenie ją usuną. Dodam tylko, że do dzisiaj dach nie działa, ale po kolei.
    Oczywiście kazali odstawić auto. Oczywiście zabrali się za robotę. Trwało to już nie pamiętam, ale chyba z 2-3 tygodnie i pewnie trwałoby dłużej, ale wyjeżdżałem na wakacje i nie mogłem dłużej czekać. Pojechał do Chorwacji z niedziałającym dachem, roletką i resztą. Szkoda bo byłoby przyjemnie otworzyć dach przy 36 stopniach.
    Po powrocie kolejne 3 tygodnie grzebania w dachu i teksty Pana Marka typu: jakiś Włoch tam nieźle namieszał (auto z Włoch), nie możemy znaleźć części, nie mamy instrukcji itp.
    Po tym czasie UDAŁO SIĘ ! dach działa. Fajnie, ale już była jesień, więc może ze trzy razy otwarłem dach. Kolejny sezon dach znów się zepsuł. Przypadek? czy może fuszerka "na chwilę".
    Kolejnych podejść już nie liczę.
    Za każdym razem syf po mechanikach w aucie.
    Autem jeździ teraz już inna osoba w rodzinie i chyba też się poddała, chciał mamy zamiar sami to ustrojstwo rozebrać jak się ociepli bo on elektronik/elektryk a ja mechanik to może coś z pomocą kolegów na forum fiata poradzimy. Ew. przeszczep z innego samochodu.
    Wszystko to co wyżej wyraźnie pokazuje jak się kręci interesik w autak.pl
    Pozdrawiam,

  6. #196
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2018
    Mieszka w
    Żywiec
    Auto
    AR 159 TI 2009
    Postów
    34

    Domyślnie

    Hej, po krótce opiszę moją historię z komisem DS Cars z Płocka prowadzonego przez Pana Dawida S. Sprawa sprzed ponad miesiąca i chyba ktoś już kupił tę perełkę bo zniknęła jakiś czas temu, ale do rzeczy. Sprawa rozchodzi się o czerwoną Brerę w bardzo dobrej cenie (co ok 36 tys. po opłatach) ogłoszenie nic ino brać i jeździć, serwisowany w ASO, bez wypadkowy, bez kolizji, świeżo po wymianie tarcz i klocków, od pierwszego właściciela cuda wianki. Po rozmowie z Panem to samo, że świetny stan, świeżo sprowadzona, żadnych dolegliwości a że aktualnie byłem w Anglii i do przyjazdu miałem 2 tygodnie Pan poprosił mnie o 1000 zł zaliczki, bo nie będzie czekał na mnie z samochodem, na początku tak sceptycznie do tego podchodziłem ale w sumie czemu miałby mnie jakoś oszukiwać tym bardziej że z góry umówiłem się z nim że auto wcześniej sprawdzi Pan z autotesto i zda i cały raport, a w razie czegokolwiek zwróci pieniądze. Gdy już go otrzymałem byłem w szoku, bo myślałem że pan sprawdził zupełnie inne auto, napiszę niektóre bolączek:

    -Wyciek spod silnika
    -Wyciek spod amortyzatora
    -Nieudolnie i niestarannie lakierowane oba błotniki i maska
    -Połamana dolna osłona silnika
    -klocki i tarczę zużytę w 90% i 80% (ponoć świeżo po wymianie)
    -brak hamulca ręcznego
    -Pęknięty przedni reflektor
    -Niedziałająca regulacja foteli
    -Niedziałająca regulacja zagłówków
    -Niedziałające podnoszenie fotela kierowcy
    -Uszkodzona kratka nawiewu
    -Brak jakiejkolwiek dokumentacji o stanie licznika
    Jada próbna mocno ograniczona bo samochód nie posiadał nawet ubepieczenia

    Po przeczytaniu raportu coś mnie natchnęło żeby po danych do przelewu znaleźć tego Pana na FB. Szybko znalazłem, okazało się że Pan prowadzi komis a nie jest osobą prywatną jak w ogłoszeniu. Była tam galeria zdjęć owej Brery na pierwszy rzut oka wszystko takie samo, jednak na otomoto było 40 zdjęć a tam 41... Zaciekawiło mnie czego nie wrzucił na otomoto i znalazłem piękną focie gdy samochód miał jeszcze 278 tys. w (ogłoszeniu i na żywo ok 165 tys). Ja w szoku, dzwonie do Pana i mówie że nie kupie bo to zepsute, tamto nie działa, tu jest źle itd. Oczywiście usłyszałem że albo to niemożliwe, albo naciągane albo żale że on ma też inne auta i że nie da rady robić wszystkiego sam (jakby to kupującego obchodziło) Na koniec zapytałem czy udostępniał samochód na swoim fb i dodałem że źle zdjęcia dobrał i że wrzucił tam jeszcze sprzed cofnięcia licznika, oczywiście usłyszałem że to pomyłka, i niemożliwe (5 min później zdjęcie znikło) Oczywiście zaliczki nie chciał zwrócił, dopiero po straszeniu go sądem przez prawnika odesłał pieniądze.
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	50299051_315526532421974_5036078617482756096_n.jpg
Wyświetleń:	4
Rozmiar:	59.9 KB
ID:	256187   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	licznik d.jpg
Wyświetleń:	6
Rozmiar:	68.8 KB
ID:	256188   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	licznik m.jpg
Wyświetleń:	4
Rozmiar:	61.9 KB
ID:	256189   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1111111111111.jpg
Wyświetleń:	4
Rozmiar:	47.9 KB
ID:	256190  

  7. #197
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    Byłą 156 TS, GT 1.9 z wiruskiem :),jest 166 3.0 FL
    Postów
    806

    Domyślnie

    No nieżle.Najgorsze w tym wszystkim jest polecenie hu....przez autotesto.Mi tam wygląda to na ugadanie się z komisem.Warto by wrzucić gdzieś na FB ten raport i opisać stan faktyczny pojazdu.Sam myslałem o zakupieniu takiego raportu, ale teraz wybiłeś mi to z głowy.Szkoda tylko,że musiałeś zapłacić za....no łaśnie, za co właściwie, za celoe wprowadzenie błąd?Nie wierzę,że nie zauważyli usterek o których piszesz.

  8. #198
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2018
    Mieszka w
    Żywiec
    Auto
    AR 159 TI 2009
    Postów
    34

    Domyślnie

    Cytat Napisał AdiCarrion Zobacz post
    No nieżle.Najgorsze w tym wszystkim jest polecenie hu....przez autotesto.Mi tam wygląda to na ugadanie się z komisem.Warto by wrzucić gdzieś na FB ten raport i opisać stan faktyczny pojazdu.Sam myslałem o zakupieniu takiego raportu, ale teraz wybiłeś mi to z głowy.Szkoda tylko,że musiałeś zapłacić za....no łaśnie, za co właściwie, za celoe wprowadzenie błąd?Nie wierzę,że nie zauważyli usterek o których piszesz.
    Nieee, źle zrozumiałeś, zarówno w raporcie pisemnym i w telefonicznym kontakcie z Panem z autotesto nie polecał mi tego samochodu, wręcz przeciwnie, raport uważam za udany bo nie wpakowałem się na minę. a Te usterki o których napisałem wynikały właśnie z raportu.
    Ostatnio edytowane przez Fazzi ; 25-03-2019 o 21:29

  9. #199
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Calypso
    Dołączył
    02 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulietta QV Rosso Competizione
    Postów
    501

    Domyślnie

    Takie pytanie na marginesie o usługi autotesto... Ile czekałeś na raport od momentu zamówienia usługi sprawdzenia?

  10. #200
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2018
    Mieszka w
    Żywiec
    Auto
    AR 159 TI 2009
    Postów
    34

    Domyślnie

    Cytat Napisał Calypso Zobacz post
    Takie pytanie na marginesie o usługi autotesto... Ile czekałeś na raport od momentu zamówienia usługi sprawdzenia?
    W dzień jak doszedł przelew umówili wizytę na następny dzień i pod wieczór miałem raport a wcześniej jeszcze telefon zaraz po oględzinach.

Podobne wątki

  1. komisy, handlarze znacie jakieś godne uwagi
    Utworzone przez siwybialy w dziale Pomorskie
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 12-07-2015, 06:42
  2. Handlarze Olkusz, opinie? Alfa Romeo GT
    Utworzone przez extremer206 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-10-2012, 09:54
  3. Jaki rozrząd kupić-polecane/niepolecane
    Utworzone przez bella w dziale 166
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 11-02-2011, 14:37

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory