Strona 5 z 24 PierwszyPierwszy 123456789101112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 235

Temat: Polecane(niepolecane) komisy, handlarze, sprzedawcy opinie o sprzedajacych.

  1. #41
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Blue
    Dołączył
    03 2015
    Auto
    Alfa Romeo Gt 1.9 JTD 2007
    Postów
    2

    Domyślnie niepolecam

    Cytat Napisał kamorado Zobacz post
    Czy ktos cos moze powiedziec o firmie Top Cars z Proszowic??
    maja wiele alf wystawionych, jakie slyszeliscie o tym komisie opinie, moze ktos z was kupowal u nich i sie wypowie ?
    właśnie tam kupiłem swoją , w ogloszeniu co innego niz w rzeczywistosci ale mialem juz dosc jazdy po polsce i szukania wiec wyjalem ja z tego komisu. b. duzo usterek, trzeba wpakowac kupe kasy.ect.ect.

  2. #42
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar lufa
    Dołączył
    07 2014
    Mieszka w
    Czerwienne
    Auto
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD 2005, Crosswagon 1.9 JTD 16V 2005, GTV Spider 2.0 TS 1999, AR 166 3.0 V6 2002
    Postów
    274

    Domyślnie

    Witam serdecznie wszystkich w ostatnim tygodniu poszukiwałem AR 156 Crosswagon, ilość ogłoszeń nie powala jednak wybrałem swoje sztuki do oględzin. I tu chciałem poinformować kolegów, że wybrałem się do typa z Płocka, który wystawił zieloną AR Crosswagon sprowadzoną z Belgii. http://otomoto.pl/oferta/1-9jtd-150k...-ID4pb02Z.html W trakcie rozmowy z panem Tomkiem, oczywiście oświadczał, że jego egzemplarz to reasumując igła wszech czasów. Wysłał mi 17 zdjęć środka pojazdu, wyglądało wszystko dobrze. Lecz na miejscu ledwo zakręcił silnik, akumulator denat, dalej idąc otwieram drzwi tapicerki latają jak świński ryj po korycie, obicia słupków przednich wiszą, gość podłącza szelki odpala a tu do kompletu po uruchomieniu chmura niebieskiego i walenie silnika, opony łyse, sprzęgła praktycznie nie ma, brak jakiegokolwiek wyposażenia koła zapasowego. W silniku od wycia rolek do piszczenia nawet trudno stwierdzić czego. Tarcze hamulcowe masakra. ZŁOM totalny nie polecam tego auta nikomu wyjeżdżone do granic możliwości. Mówiłem przez tel. że jadę kawałek drogi. Twierdzenie tego oszusta panie naprawdę dobrze zachowany egzemplarz. Myślałem, że pęknę na miejscu. Omijajcie tego pana szerokim łukiem.

  3. #43
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Jest: Skoda Superb 2.0 TDI. Było: 159 SW 1,9 JTD AR 147 1.9 JTD 16V 170 KM 2003 r. Passatto B5 1.8
    Postów
    1,268

    Domyślnie

    Płock i wszystko jasne ...

  4. #44
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulietta 1.4 MA 170 + LPG
    Postów
    563

    Domyślnie

    Cytat Napisał lufa Zobacz post
    Witam serdecznie wszystkich w ostatnim tygodniu poszukiwałem AR 156 Crosswagon, ilość ogłoszeń nie powala jednak wybrałem swoje sztuki do oględzin. I tu chciałem poinformować kolegów, że wybrałem się do typa z Płocka, który wystawił zieloną AR Crosswagon sprowadzoną z Belgii. http://otomoto.pl/oferta/1-9jtd-150k...-ID4pb02Z.html W trakcie rozmowy z panem Tomkiem, oczywiście oświadczał, że jego egzemplarz to reasumując igła wszech czasów. Wysłał mi 17 zdjęć środka pojazdu, wyglądało wszystko dobrze. Lecz na miejscu ledwo zakręcił silnik, akumulator denat, dalej idąc otwieram drzwi tapicerki latają jak świński ryj po korycie, obicia słupków przednich wiszą, gość podłącza szelki odpala a tu do kompletu po uruchomieniu chmura niebieskiego i walenie silnika, opony łyse, sprzęgła praktycznie nie ma, brak jakiegokolwiek wyposażenia koła zapasowego. W silniku od wycia rolek do piszczenia nawet trudno stwierdzić czego. Tarcze hamulcowe masakra. ZŁOM totalny nie polecam tego auta nikomu wyjeżdżone do granic możliwości. Mówiłem przez tel. że jadę kawałek drogi. Twierdzenie tego oszusta panie naprawdę dobrze zachowany egzemplarz. Myślałem, że pęknę na miejscu. Omijajcie tego pana szerokim łukiem.
    trzeba mu było zajeba** kiedy to sie u nas zmieni..

  5. #45
    Użytkownik Romeo Avatar sneijder
    Dołączył
    06 2013
    Mieszka w
    Lubuskie -Jasień/Żary
    Auto
    AR 166 FL, 3.0V6 sportronic-LPG, AR 159 1.9 JTDm 16v 180KM , Była-AR 166, 2.4 JTD 175KM, 2004r
    Postów
    443

    Domyślnie

    Witam. Potrafi ktos powiedziec cos o komisie z Płocka o nazwie MOT-CAR na ul bielskiej 67. Sprzedaje niejaki KWADI.

  6. #46
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Competizione
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Wołczyn
    Auto
    166 2.4 jtd 10v
    Postów
    444

    Domyślnie

    Kiedyś właśnie widziałem 166 3.0 na blachach kwadi2 na alledrogo. Photoshopem była pięknie zrobiona i było zdjęcie jej z tyłu to wydech miała tak zgnity jakby 2 lata w oceanie stała. Generalnie ziomek to typowy "mirek" z resztą sam sobie odpowiedziałeś- Płock i wszystko jasne.

    Zapomniałem dodać że wszystkie auta nawet te 15 letnie mają mniej niż 200 k najechane.

    Wejdź i przekonaj się:

    http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=12556317

    Jedyne co mi się rzuciło w oczy to ma "ładne" 166 fl na zender packu. Ładne wziąłem w cudzysłowie bo nie wiem ile photoshopa w tych zdjęciach.
    Ostatnio edytowane przez Competizione ; 08-05-2015 o 00:25

  7. #47
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar lufa
    Dołączył
    07 2014
    Mieszka w
    Czerwienne
    Auto
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD 2005, Crosswagon 1.9 JTD 16V 2005, GTV Spider 2.0 TS 1999, AR 166 3.0 V6 2002
    Postów
    274

    Domyślnie

    Witam, w podanym linku http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=12556317 można znaleźć 166, ale widać, że auto jest wypicowane na maksa do zdjęć tylko, bo w rzeczywistości wygląda słabo. Szczególnie zderzaki, listwy boczne mają obdarcia, rysy itp. Na przednim zderzaku na samym dole widać białe zacieki, które nie zostały umyte po polerowaniu samochodu pastą Farecla, która to pozostawia białe ślady trudne do umycia. Na pewno ma wiele rys na sobie już niemożliwych do usunięcia. Zobaczcie jak wygląda nawet uszczelka na ścianie grodziowej na zdjęciu silnika jest aż biała od tej wody z pastą. Plaka to poszło tyle co normalny użytkownik zużywa w ciągu 2 lat. Samochód w mojej ocenie kupiony został tanio bo był zniszczony wizualnie, a jeżeli tak było to świadczy, że poprzedni właściciel nie dbał o ten egzemplarz. Dobra mina do złej gry - tak wygląda ta Alfa.

  8. #48
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulietta 1.4 MA 170 + LPG
    Postów
    563

    Domyślnie

    wczoraj natrafilem na auto w mumia-car z kreconym licznikiem takze nie ma uczciwych ludzi

  9. #49
    Użytkownik Rowerzysta Avatar mamel
    Dołączył
    01 2015
    Auto
    AR 159 1.9 JTDM 8v
    Postów
    469

    Domyślnie

    Ja ostatnio sprawdzałem alfe wystawioną w autka.pl, które tutaj są bardzo polecane. Teraz auto ma 160k przejechane, a okazało się że w 2009 miało 120k. Wychodzi na to ze w 6 lat zrobilo 40tys. km., możliwe to? Po zapytaniu przez otomoto o stan autka, dostąłem bardzo fajną odpowiedź, gdzie większość moich pytań została wyjaśniona, następnie zapytalem o ilość właścicieli i o co chodzi z tym przebiegiem (może miało duzo właścicieli i kazdy inaczej jeździł) ale niestety już żadnej odpowiedzi nie dostałem. Nie posądzam tutaj autek o kręcenie ani jakiekolwiek oszustwa, tylko przedstawiam swoje spostrzeżenia, które niestety pozostawiły mały niesmak. Może Tomek_KRK przeczyta tego posta i on mi jakoś wyjaśni to, bo ciężko mi uwierzyć w taki przebieg (i brak odezwu z ich strony), ale też ciężko mi uwierzyć w to, że można u nich kupić kręcone auto, więc sam już nei wiem co mysleć... Tak naprawde to przebieg nie jest dla mnie ważny, liczy się bardziej uczciwość i wole mieć 250k rzeczywistego niż 100k kręconego. I tak mam nadzieję, że jest jakieś racjonalne wytłumaczenie na taki stan rzeczy oraz to, że dostane od nich odpowiedź bo to chyba jeden z sensowniejszych komisów w tym kraju, z tego co wiem

  10. #50
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    05 2015
    Auto
    Alfa romeo Crosswagon
    Postów
    2

    Domyślnie

    a ja probuje sprzedac alfe w duzo lepszym stanie i doinwestowana, ale jak opisalem uczciwie usterki to zero chetnych, bo wesza podstep, ze tanio wiec zlom. nie rozumiem Was Panowie, sami chcecie czytac bzdury w necie, a pozniej placz. tez moge napisac rozne cuda w ogloszeniu, ale jak ktos przyjedzie sie zdziwi, po co mi to?. ja jakis dziwny jestem, poprzedni samochod jak sprzedawalem to powiedzialem nawet czlowiekowi, ze nie zauwazyl jednej usterki, ktorej koszt to 1500 zl i jego cena wg mnie jest za wysoka, wiec sprzedaje mu taniej i informuje o usterce...ale byl zdziwiony.

    niestety Panowie, ciezko sprzedac uczciwie, bo nie chcecie kupowac uczciwie tylko nowke sztuke. juz mowie co mam do sprzedania: crosswagon, kupiony w Polsce u Boltowicza, 3 wlasciciel, przebieg 185 tys prawdziwy, bezwypadkowy szczerze, wal napedowy po kompletnej odbudowie, zawieszenie wlasnie dzis odbieram po naprawach (wymiany wahaczy, tulei, itd), wymienione sprzeglo i dwumasa, pompa hamulcowa, plyn hamulcowy, klocki, tarcze, uszczelnienie, rozrzad, oleje itd. to wszystko w ostatnim roku. dalem cene niska, bo wymaga konserwacji i czysczzebnia podlogi i sa juz purchle nad kolami, wiec trzeba zabezpieczyc. oczywiscie moglem to po chamsku zamaskowac na rok, ale po co, cena!. w srodku czarny welur zadbany, bez przetarc...i co? i nic, dobra, jade po niego do mechanika, rachunek spory, ale podobno najmniejszego stukniecia nie ma w zawieszeniu, zobaczymy...

    milego szukania igielek sciagnietych z zachodu, radze sprawdzic ile tam takie igly (prawdziwe) kosztuja
    Ostatnio edytowane przez uszyuszu ; 29-05-2015 o 11:06 Powód: literowki

Podobne wątki

  1. komisy, handlarze znacie jakieś godne uwagi
    Utworzone przez siwybialy w dziale Pomorskie
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 12-07-2015, 06:42
  2. Handlarze Olkusz, opinie? Alfa Romeo GT
    Utworzone przez extremer206 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-10-2012, 09:54
  3. Jaki rozrząd kupić-polecane/niepolecane
    Utworzone przez bella w dziale 166
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 11-02-2011, 14:37

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory