Strona 24 z 24 PierwszyPierwszy ... 1415161718192021222324
Pokaż wyniki od 231 do 235 z 235

Temat: Polecane(niepolecane) komisy, handlarze, sprzedawcy opinie o sprzedajacych.

  1. #231
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    05 2016
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.9 jtd 16V
    Postów
    609

    Domyślnie

    Cytat Napisał hurgadek Zobacz post
    Odświeżam wątek bo jestem na świeżo po zakupie samochodu. Sam szukałem opinii o różnych salonach i dealerach wiec dziele sie opinią o AAA Auto w Piasecznie bo to miejsce wybrałem na zakup naszej furki. Ogłoszenie znalezione w Internecie, telefon do dealera czy auto jest czy sprawne jaka cena ostateczna. Umówilismy sie na oglądanie, jazda próbna, zabrałem kumpla mechanika by swoim okiem auto ocenił. Zdecydowałem się na zakup bo auto fajne i cena atrakcyjna. Bez problemu poszło, obsługa miła konkretna i solidna
    A o "opłacie komisowej" dealer poinformował przez telefon? Czy jak mojego kolegę dopiero na placu, po przejechaniu kilkuset kilometrów do nich?
    Tfu, oszuści i złodzieje. I bardzo prymitywny marketing, serio.

  2. #232
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2022
    Auto
    citroen c4
    Postów
    5

    Domyślnie

    nie wiem co to ten marketing ale tak o oplacie dostalem informacje wczesniej po uwczesnym zapytaniu o dodatkowe koszty bo wiele komisow taka oplate pobiera i mialem tego swiadomosc, chcialem tylko wiedziec jaka to bedzie kwota. Gdy czlowiek jest ogarniety to pyta o wszystko zanim przejedzie te kilkaset kilometrow jak twoj "kolega" widocznie on nie byl odpowiednio przygotowany do rozmowy wiec pretensje tylko do siebie moze miec

    - - - Updated - - -

    A sory nie wiedzialem ze trzeba napisac tuzin zbednych wiadomosci na forum byle jakich by podbic sobie ilosc postow zanim napisze sie cos pozytywnego. Auto mam kupione teraz wiec teraz mam zalozone konto. Masz z tym problem? Nie planowalem Alfy, oglądałem inne auto ale staneło na tym wiec oto jestem

  3. #233
    Użytkownik Fachowiec Avatar FXX
    Dołączył
    07 2012
    Auto
    Volvo S60 D5 R-design/ Peugeot 308 T9
    Postów
    2,549

    Domyślnie

    I zamiast się przywitać w odpowiednim dziale, przedstawić swój samochód czy chociażby wpisać model jaki posiadasz w profilu - Citroen C4 to chyba nie Alfa to od razu zaczynasz wrzucać posty wychwalne na temat AAA Auto
    Ciekawe podejście do tematu [emoji1787]

    Wysłane z mojego M2007J3SY przy użyciu Tapatalka

  4. #234
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    05 2016
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.9 jtd 16V
    Postów
    609

    Domyślnie

    Cytat Napisał hurgadek Zobacz post
    nie wiem co to ten marketing ale tak o oplacie dostalem informacje wczesniej po uwczesnym zapytaniu o dodatkowe koszty bo wiele komisow taka oplate pobiera i mialem tego swiadomosc, chcialem tylko wiedziec jaka to bedzie kwota. Gdy czlowiek jest ogarniety to pyta o wszystko zanim przejedzie te kilkaset kilometrow jak twoj "kolega" widocznie on nie byl odpowiednio przygotowany do rozmowy wiec pretensje tylko do siebie moze miec

    - - - Updated - - -

    A sory nie wiedzialem ze trzeba napisac tuzin zbednych wiadomosci na forum byle jakich by podbic sobie ilosc postow zanim napisze sie cos pozytywnego. Auto mam kupione teraz wiec teraz mam zalozone konto. Masz z tym problem? Nie planowalem Alfy, oglądałem inne auto ale staneło na tym wiec oto jestem
    Rejestrujesz się na forum Alfy, posiadając citroena c4, żeby pochwalić jeden komis, to wzbudza "lekkie" wątpliwości co do rzetelności opinii.

    Aha, to ja zanim przyjadę mam zadać dziesiątki pytań, w tym o dodatkowe opłaty, żeby nie być zaskoczonym, że na miejscu mi doliczają 1,5 tys. zł do ceny auta? Mam się przygotować do rozmowy ze sprzedającym? Ja myślałem, że jeśli ktoś pyta o cenę to dostaję kwotę, jaką ma zapłacić, a nie, że na miejscu okazuje się, że jest jeszcze bonus. To jest bucowata zagrywka, która działa na zasadzie: no oszukali mnie, nikt mi nie powiedział o "opłacie komisowej", ale przejechałem te kilkaset km, no to dobra, zapłacę, bo szkoda trochę tego szmatu drogi na darmo. Tzn. kto jest bardziej zawzięty to nie zapłaci. I dobrze.

    Odwiedziłem kilka komisów w życiu i nigdzie nie było mowy o takiej opłacie.

    A mój kolega jest bardzo ogarnięty. I nie musisz pisać w cudzysłowie, bo to prawdziwy kolega.
    Ostatnio edytowane przez Maxi ; 28-12-2022 o 08:24

  5. #235
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2023
    Auto
    Giulia
    Postów
    7

    Domyślnie

    Ktoś kojarzy może Bracia Sikora z Mysłowic?

Podobne wątki

  1. komisy, handlarze znacie jakieś godne uwagi
    Utworzone przez siwybialy w dziale Pomorskie
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 12-07-2015, 06:42
  2. Handlarze Olkusz, opinie? Alfa Romeo GT
    Utworzone przez extremer206 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-10-2012, 09:54
  3. Jaki rozrząd kupić-polecane/niepolecane
    Utworzone przez bella w dziale 166
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 11-02-2011, 14:37

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory