Strona 11 z 24 PierwszyPierwszy ... 23456789101112131415161718192021 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 235

Temat: Polecane(niepolecane) komisy, handlarze, sprzedawcy opinie o sprzedajacych.

  1. #101
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2016
    Auto
    Kia
    Postów
    6

    Domyślnie

    Do listy niepolecanych można dodać komis z Kobierzyc, ul. Witosa 1, parking koło Orlenu. Typowy handlarz, a dwie Alfy które tam oglądałem miały wiele wad przy wcale nie jakichś niskich cenach.

  2. #102
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    147 JTDm 140KM
    Postów
    16

    Domyślnie

    Witam, czy ktoś ma jakieś informacje na temat tego komisu? Najtansze.otomoto?

    Myślę oczywiście o tej 147.

  3. #103
    Użytkownik Świeżak Avatar wolnemiasto
    Dołączył
    12 2015
    Mieszka w
    freie stadt Danzig
    Auto
    Giulietta QV, Suzuki Swift Sport
    Postów
    171

    Domyślnie

    http://otomoto.pl/oferta/lexus-is-sa...tml#0c8e56822f

    wiem, że to nie alfa ale ...
    http://otomoto.pl/oferta/lexus-is-sa...tml#0c8e56822f

    miałem perypetie z zakupem tego auta w zeszłym roku! uwaga na nie, na papiery bankowe
    Władcy Północy

  4. #104
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    10 2015
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa Romeo 159 TI 2,4 JTDm
    Postów
    25

    Domyślnie

    Ma ktoś może opinie o komisie BAN-MOT z Radomia? Tak, tak wiem niby Radom i powinno być wszystko jasne ale chętnie usłyszałbym opinie o osobach, które kupiły tam auto albo przynajmniej były jakieś auto oglądać.

  5. #105
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    11 2016
    Auto
    BMW
    Postów
    1

    Domyślnie Bart Car Opole

    Witam wszystkich. Wystawiłem swój samochód w komisie Bart Car Opole. Samochód został sprzedany ponad dwa miesiące temu a pieniędzy nadal nie mam. Pan Bartosz wymyśla historie jak z bajki. To miał wypadek, nie ma gotówki, nie umie zrobić przelewu, nawet twierdził, że nie jest właścicielem swojego komisu. Nie polecam tej firmy. Na swojej własnej stronie usuwa negatywne komentarze. Unikajcie tego komisu jest to typowy handlarz. Nie polecam.

  6. #106
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    10 2016
    Auto
    159 1.9 8V JTDM
    Postów
    72

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kowala 93 Zobacz post
    Witam wszystkich. Wystawiłem swój samochód w komisie Bart Car Opole. Samochód został sprzedany ponad dwa miesiące temu a pieniędzy nadal nie mam. Pan Bartosz wymyśla historie jak z bajki. To miał wypadek, nie ma gotówki, nie umie zrobić przelewu, nawet twierdził, że nie jest właścicielem swojego komisu. Nie polecam tej firmy. Na swojej własnej stronie usuwa negatywne komentarze. Unikajcie tego komisu jest to typowy handlarz. Nie polecam.
    Sprzedali samochod 2 miesiace temu, nie wyplacili Ci pieniedzy a jedyne co robisz to piszesz negatywny komentarz na stronie i forum?

    Ostro.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Kowala 93 Zobacz post
    Witam wszystkich. Wystawiłem swój samochód w komisie Bart Car Opole. Samochód został sprzedany ponad dwa miesiące temu a pieniędzy nadal nie mam. Pan Bartosz wymyśla historie jak z bajki. To miał wypadek, nie ma gotówki, nie umie zrobić przelewu, nawet twierdził, że nie jest właścicielem swojego komisu. Nie polecam tej firmy. Na swojej własnej stronie usuwa negatywne komentarze. Unikajcie tego komisu jest to typowy handlarz. Nie polecam.
    Sprzedali samochod 2 miesiace temu, nie wyplacili Ci pieniedzy a jedyne co robisz to piszesz negatywny komentarz na stronie i forum?

    Ostro.

  7. #107
    Użytkownik Świeżak Avatar Poyeboos
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    NS/KRK
    Auto
    AR GT 1.9 JTD 08r
    Postów
    45

    Domyślnie

    A ja polecam tego Pana z Krakowa: http://moveon.otomoto.pl/

  8. #108
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 8v
    Postów
    2

    Domyślnie

    Hej,

    Obejrzałem dzisiaj kilka AR 159, od razu może podzielę się spostrzeżeniami.

    otomoto pl/oferta/alfa-romeo-159-serwisygwarancjastan-idealny-ID6yFhGd.html#7446eb80f4

    Pierwsza rzecz - rok produkcji to 2008 rok, nie 2009 jak podaje sprzedawca, wersja 120KM. Samochód stoi już od dłuższego czasu na placu,mocno zardzewiałe tarcze hamulcowe. Z pewnością nie jest to samochód w stanie idealnym. Wewnątrz jest kilka zadrapań, tapicerka jest bardziej zniszczona niż inne samochody z podobnych roczników. Za kierownicą siedzi się dziwnie wysoko, pomimo max obniżenia siedzenia. Silnik odpalił dopiero po podpięciu do prostownika (także za drugim razem, gdy już normalnie kręcił). Lewe drzwi z tyłu nie pasują do końca do karoserii (odstają na kilka mm), ale najlepsze jest to, że nie mogliśmy otworzyć bagażnika. Na jeździe próbnej prowadził tylko pracownik komisu. Mimo to można było wyczuć lekkie szarpanie, które nasilało się przy niższych obrotach. Gdy poprosiłem o zwolnienie do 50 kmh na 5 biegu, usłyszałem, że nie to zbyt wolno na ten bieg Silnik wyczyszczony na błysk.

    otomoto pl/oferta/alfa-romeo-159-1-9-jtd-150km-alcantara-full-kraj-1-wlasciciel-ID6yAynX.html#fc519fb031

    Wjeżdżając na plac byłem zachwycony widokiem tego samochodu. Jednak po zbliżeniu się do samochodu moim oczom ukazała się korozja. Na grilu, na prawym, przednim nadkolu i na tylnych lewych drzwiach. Dużo zarysowań na lakierze. Przednia szyba była wymieniana. Do środka zajrzałem już tylko przez szybę i nie jestem w stanie zrozumieć, jak można wystawić samochód na sprzedaż z tak zabrudzoną tapicerką.

    Jutro oglądam jeszcze 4 Alfy w Końskim w komisie Auto Jan Łukasz Młodziński - na pewno podzielę się wrażeniami

  9. #109
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2017
    Auto
    Mg zr
    Postów
    1

    Angry płock bielska

    Nie polecam komisu w Płocku komisu na ulicy Bielskiej 63 'TYLKO DOBRE AUTA' ma stronę też na oto moto nr tel do niego 666-886-674. Facet to oszust wystawił Forda Mondeo. Zgłosiłem się jako pierwszy, pytając czy dla potwierdzenia wpłacać zadatek odpowiedział że nie - on sobie zanotuje,że jestem pierwszym klientem z prawem pierwokupu. Umówiłem się z nim konkretnie w środę, że po samochód będe w czwartek od razu jak otworzy salon czyli o 13. Pojechałem z cała kwotą. Salon zamkiety....! Chyba jakieś zarty- dzwonie do własciciela a on mi mówi że Ford Mondeo Sprzedał się o 2 w nocy Litwinom. Kłamca i oszust! Umawiam się z nim a on za plecami sprzedaje samochód. Coś jest nie halo...Bardzo nieprofesjonalne podejście do klienta. Jechałem 300 km żeby zobaczyć zamknięty salon. Za paliwo oczywiście nikt mi nie zwróci. Jeśli ktoś jest chętny podeślę scany smsów i rozmów tel z właścicielem. Życzę mu, żeby jak najszybciej splajtował i już nikogo nie oszukał.! Krzysztof

  10. #110
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2017
    Auto
    Alfa Romeo GT
    Postów
    3

    Domyślnie

    Znalazłby się ktoś na forum kto miał do czynienia z idealneauto.pl ? Jeśli tak to warto zaufać?

Podobne wątki

  1. komisy, handlarze znacie jakieś godne uwagi
    Utworzone przez siwybialy w dziale Pomorskie
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 12-07-2015, 06:42
  2. Handlarze Olkusz, opinie? Alfa Romeo GT
    Utworzone przez extremer206 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-10-2012, 09:54
  3. Jaki rozrząd kupić-polecane/niepolecane
    Utworzone przez bella w dziale 166
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 11-02-2011, 14:37

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory