Strona 17 z 24 PierwszyPierwszy ... 789101112131415161718192021222324 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 235

Temat: Polecane(niepolecane) komisy, handlarze, sprzedawcy opinie o sprzedajacych.

  1. #161
    Użytkownik Znawca Avatar SliwusBuu
    Dołączył
    10 2014
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Mazda MX5 NBfl 1.8l, Alfa Romeo 159 2,4 JTDm 2006r.; Alfa Romeo 156, 1.9 JTD 115KM - była
    Postów
    1,075

    Domyślnie

    Wydaje mi się, że to nie ten dział ale skoro już piszę to doradzę. Części do Alfy zawsze kupuję w jednym z dwóch źródeł:
    1. www.autosklep24.pl - sklep z Łodzi, po wpisaniu w miejscu kodu rabatowego hasła alfaholicy dostajemy 10% rabatu. Warto się zarejestrować, bo często w weekendy są rabaty do 20%. Kolega [MENTION=26927]Gepard[/MENTION] z forum.
    2. Czasem kupuję też u Tomka Chwiesiuka (znajdziesz go na fb ale tutaj chyba też ma konto).
    W obu przypadkach można liczyć na profesjonalne doradztwo, bardzo dobrą obsługę klienta oraz atrakcyjne ceny.

  2. #162
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    peugeot
    Postów
    2

    Domyślnie auto od handlarz

    CARS ZONE PAWEŁ GAŁCZYŃSKI
    Górna, 40m12 - 09-402 Płock,

    F.H DURKA HUBERT
    SZLACHECKA 38 - 09-410 Płock,


    mozecie cos podpowiedzieć o tych handlarzach

  3. #163
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    peugeot
    Postów
    2

    Domyślnie auto od handlarz

    CARS ZONE PAWEŁ GAŁCZYŃSKI
    Górna, 40m12 - 09-402 Płock,

    F.H DURKA HUBERT
    SZLACHECKA 38 - 09-410 Płock,


    mozecie cos podpowiedzieć o tych handlarzach

  4. #164
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    GT
    Postów
    2

    Domyślnie

    poszukuje od miesiąca Alfy Gt i na razie jest porażka..

    dzis byłem obejrzeć GT z Żor wystawione na olx... jest w kiepskim stanie, malował to jakiś rzeźnik na balkonie, szkoda marnować czas

    z Chrzanowa także kiepskie mimo iż w opisie jest ze" utrzymana w pedantycznym stanie itp" oba zderzaki rozwalone i popękane, drzwi nadkola porysowane, w środku stan mocno średni do tego fatalne siedzenie kierowcy :/
    Ostatnio edytowane przez luczki2008 ; 28-03-2018 o 16:52

  5. #165
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    11 2016
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    156 2.4 150km
    Postów
    442

    Domyślnie

    ja takie pedantyczne ogladalem 2.4 jtd 156 nawet dzien przed tym co kupilem swoja bo trafila sie niedaleko sztuka w fajnym kolorze czekoladowym, paaaanieee jedna mala zagniotka na drzwiach tak to piekny stan w jednych rekach od milosnika marki....na zywo silnik zapadniety bo był dzwon, drzwi do wymiany, rdza na klapie i na podlodze, brak nawet teleskopow maski...a no i maska czarna ...myslal moze ze sie nie kapne ze nie jest inna, no i poza tym gnoj w bagolu a pod maska to szkoda gadac no i plecionka wyrwana wahacze stukaja...brak mocy. od miłośnika marki w sumie chyba miala jakas naklejke alfaklub chyba albo nasza juz nie chce nawet pamietac bo moja a tamta to 2 rozne swiaty a cena roznica 800 zł
    Alfa 156 2.4 10v Stage 2 -> 208,7 km i 416,4 Nm Stage 3 -> ?? ??
    moja alfa -->> http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...stinctive.html
    Powered by Dieselsoft Płock, Distinctive, Novitec, Fmic, Recaro, GTA, Bose, 18 Toora, nitro n2o
    FB https://www.facebook.com/Alfa-Romeo-...dmin_todo_tour

  6. #166
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    Alfa Romeo 155
    Postów
    1

    Domyślnie Gdzie wystawić auto?

    Jeśli chcecie sprzedać auto to polecam wystawić na motokult.pl gdzie mozna tez znaleźć unikatowe egzemplarze. Myślę że każdy znalazłaby tam coś dla siebie zwłaszcza ze portal jest głownie przeznaczony dla fanów klasyków.

  7. #167
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Alfa romeo
    Postów
    1

    Domyślnie

    Przed zakupem auta warto sprawdzić jego rzeczywisty przebieg. Ja się na tym przejechałem... Dobrze to jest opisane na stronce prawojazdytesty.pl/rzeczywisty-przebieg-auta

  8. #168
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    159
    Postów
    39

    Domyślnie

    Czy kupowal ktos u chlopakow z Lublina co sciagaja glownie Szwajcarie (jakies zaglebie tam normalnie):

    https://autocentrumlublin.otomoto.pl - ci Wiem ze np. maluja jak chociazby leonik cupra

    https://autogarazlublin.otomoto.pl/?...ated_at%3Adesc - ci maja ceny z kosmosu(podobno dlatego ze dzierzawia teren w galerii handlowej) - chyba ze stan wszytskiego ponad przecietny - moze ktos ogladal ta 159? juz dosc dlugo wisi - pytanie czy cena zaporowa czy stan kicha?

    https://bartekp001.otomoto.pl - ci polecani na jakims forum ,bodajze subaru i duza rotacja czyli wydaje sie ze stan ok tego co ciagna

  9. #169
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    08 2018
    Auto
    Alfa Romeo 159
    Postów
    2

    Domyślnie

    Dzień dobry,
    z przykrością muszę podzielić się z Wami moim rozczarowaniem po wizycie u jakże chwalonego tutaj alfafun.pl czyli Kubicze. Po kilku rozmowach telefonicznych i przeczytaniu w zasadzie samych pozytywnych opinii tutaj i w innych miejscach postanowiłem wybrać się na wycieczkę z Pomorza do Wrocławia po kupno mojej wymarzonej Alfy (tej z bananowymi skórami na ich stronie o VIN ZAR93900007127768). W treści oferty jak i przez telefon byłem zapewniany, że auto jest 100% bezwypadkowe. Miała być lakierowana tylko maska silnika, później okazało się, że wymieniana i lakierowana bo poprzednia zardzewiała. Wyjmując czujnik do pomiaru lakieru kolejny raz zapewniono mnie, że lakier jest 100 % oryginalny. Pierwsze przyłożenie do tylnego lewego błotnika pokazał ponad 200, na rancie już ponad 400. Przednie błotniki też malowane, a gdy na masce zabrakło podziałki, Pan przyznał, że oprócz wymiany i malowania, była jeszcze naprawiana. Nieoryginalna szyba przednia w połączeniu z malowaniem przodu działa na wyobraźnie i tłumaczenie, że była wymieniana od kamienia jakoś do mnie nie trafiło. Może i od kamienia ale jakoś początkowe zaufanie spadło do zera. Z pozytywów to niski przebieg auta był raczej oryginalny bo opony były również z 2007 roku, a felgi mają dużo więcej purchli niż szprych. Na koniec poinformowałem sprzedającego, że ten egzemplarz miał w Niemczech szkodę w 2009 roku i kosztorys na 16.000 euro (nie wiem co było uszkodzone bo ujawniłem tylko pierwszą stronę kosztorysu). Mam nadzieję, że to był tylko wypadek przy pracy panów z alfafun.pl i zmienią treść oferty, żeby inni nie robili na darmo przelotów do Wrocławia.

    Kolejną ich Alfę obejrzałem z ciekawości ale z powodu poprzedniej wpadki nie pochylałem się nad nią dokładnie, malowany był tylko przedni błotnik i drzwi o czym dowiedziałem się przed sprawdzeniem. Nie znalazłem tam takich niezgodności jak przy poprzedniej ale i tak radziłbym dokładnie ją sprawdzić zanim ją kupicie.

    Pozostaje mi powiedzieć, szkoda… ale Wrocław okazał się bardzo ładny i to jest pozytyw mojej wycieczki

  10. #170
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar MateuszXXX
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Dzierżoniów DDZ
    Auto
    2x 156 1.9 JTD, 166 2.4 JTD, GT Blackline JTDM, 159 1.9 JTDM, będzie?
    Postów
    84

    Domyślnie

    Ja u nich kupiłem GT 2 tygodnie temu, ogólnie miały być elementy gdzieś 2 warstwy lakieru lecz niestety było to więcej, buczące łożyska kół przednich i zawieszenie skrzeczące o czym dowiedziałem się przy kupnie, poza tym malowane elementy nie były lakierowane jakoś pięknie, było to robione w niemczech przez poprzedniego właściciela, poza tym auto jeździ cenę troszkę obniżyliśmy tak więc kupiłem, ogólnie do ukrycia nic nie mieli na miejscu, kanał u mechanika też był komputer wpięty też no i mierzenie lakieru, ja chłopaków polecam, mam nadzieję że mi się nie odbije

Podobne wątki

  1. komisy, handlarze znacie jakieś godne uwagi
    Utworzone przez siwybialy w dziale Pomorskie
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 12-07-2015, 06:42
  2. Handlarze Olkusz, opinie? Alfa Romeo GT
    Utworzone przez extremer206 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-10-2012, 09:54
  3. Jaki rozrząd kupić-polecane/niepolecane
    Utworzone przez bella w dziale 166
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 11-02-2011, 14:37

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory