Strona 19 z 24 PierwszyPierwszy ... 9101112131415161718192021222324 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 235

Temat: Polecane(niepolecane) komisy, handlarze, sprzedawcy opinie o sprzedajacych.

  1. #181
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2018
    Auto
    skoda
    Postów
    34

    Domyślnie

    Cytat Napisał abezus Zobacz post
    Typowe podejście rycerza miernika. Samochód już 11 letni więc ma prawo być coś malowane, szpachlowane. Powiem więcej w 11 letnim egzemplarzu szyba też ma prawo być wymieniana bo przecież to auto jeździło, nie stało w szopie. Jak się jeździ to i o przycierkę nie trudno i kamień w szybę jebnie i trzeba wymienić. Idąc dalej kupujesz alfę, to że 11 letnia alfa ma coś wymieniane z powodu korozji to przecież normalne bo te auta rdzewieją heeeeloooołłł?? No i na koniec szkoda za 16 tyś euro. Kupiłeś sobie pewnie jakiś raporcik z autodna czy innej strony i fajnie, z tym że wypadałoby po zakupie jeszcze przemyśleć sprawę. To są Niemcy, tam każde malowanie, cokolwiek kosztuje pieniądze. Tym bardziej dwuletniego samochodu na gwarancji. Gdyby było to coś poważnego, samochód dostałby całkę i przyjechał do naszego kraju i był sprzedawany jako dwuletnia "perełka" "jedyna taka".
    Reasumując klasycznie... Znalazłeś standardowe mankamenty starego samochodu a myślisz że ktoś robi Cię w wała i oferuje kupę gruzu.
    Dodam że nie znam ani kubicze, ani nie widziałem tego samochodu, ale jak czyta się takie pierdoły to jedyna myśl która przychodzi na myśl jest taka że do używania miernika i internetu powinno być jakieś specjalne pozwolenie.

    Otworzyłem sobie teraz to ogłoszenie. Auto z przebiegiem 130 tyś za 20 tyś zł i taki cyrk z kupnem. Ja rozumiem paro letnie auto za 50 tyś zł i filozofować ale przy starym aucie za niewielkie pieniądze z prawdopodobnie ORYGINALNYM śmiesznie niskim przebiegiem? Brać z pocałowaniem ręki.
    glupoty gadasz. mam 9 letnia skode kupiona z salonu. nie mam szpachli obcierek po drziwach, wgniotek i cudow na kiju. najbardziej mnie smieszy pisanie panie 10 letnie auto musi byc obite. mam przytarty lekki zderzak plastikowy i z przodu i z tylu. jak czytam w ogoloszeniu auto garazowane a widze korozje na elemantach zawieszenia to sie smieje. w moim rzeczywiście garażowanym aucie nie ma grama rdzy na zawieszeniu belce czy nawet śrubach mocujacych. wszystko można odkrecic zwyklym kluczem bez napierdzielania mlotem. cale auto ma na mierniku 140~160 mikronow i o dziwo mimo sportowych bilsteinow b8 gumy nie sa powywalane. tylko to auto ma naprawde jednego wlasciciela [choc jezdzilem ostro i auto mialo czipa], stalo w garazu i rzeczywiście jest bezwypadkowe, mimo 2 stluczek robionych w aso

    mozna? mozna

    Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

  2. #182
    Użytkownik Świeżak Avatar Grzmot
    Dołączył
    05 2017
    Mieszka w
    Przemyśl / Lublin
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 16V
    Postów
    134

    Domyślnie

    Jak auto jest garażowane to wcale nie znaczy, że nie będzie miało rdzy a czasami wręcz przeciwnie może jej mieć więcej przez nasze kochane drogi zimą

  3. #183
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2018
    Auto
    skoda
    Postów
    34

    Domyślnie

    moje nie ma .mimo ze zimą w miejscach kół gdzie spływa woda na posadzke w garażu wytrąca sie na betonie sól. co ma spłynąć spłynie i nie stoi na elementach metalowych

  4. #184
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Alfa 159 SW TI 2.4 qtronic polift // Giulietta 1.4 MA '10
    Postów
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał xtremesystems Zobacz post
    [...] rzeczywiście jest bezwypadkowe, mimo 2 stluczek robionych w aso
    Czyli jest bezwypadkowe ale nie bezstluczkowe? Wytlumacz gdzie lezy granica miedzy wypadkiem a stluczka? Wydaje sie to subiektywne. Tak dla Ciebie to moze byc przytulenie sie na parkingu a dla drugiego (handlarza np.) auto bez tylu bo przeciez konstrukcja nie ruszona wiec stluczka. Prawda jest taka, ze jesli auto mialo jakiekolwiek przygody to nie mozesz juz pisac o swojej skodzinie "bezwypadkowa" bo to znaczenie zero jedynkowe. Do wyboru nie ma wiecej synonimow tego slowa przy wystawianiu auta na sprzedaz.
    Mysle, ze 7/10 aut na polskich drogach jest po przejsciach ale dla swoich wlascicieli dalej beda bezwypadkowe ;-) o handlarzach juz nie wspomne

  5. #185
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    wypadek - są ranni
    nie ma rannych - kolizja
    to tyle względem policji itp ale równie dobrze auto może dachować i być obite jak diabli ale rannego nie będzie :-)








  6. #186
    Użytkownik Znawca Avatar kowal78
    Dołączył
    04 2013
    Mieszka w
    100lica
    Auto
    AR 159 Q-tronic 2009
    Postów
    1,329

    Domyślnie

    Bocian w sam punkt! Kłamstwo jest kłamstwem.
    Ludzie zamiast piętnować takie zachowania to jeszcze tłumaczą się za sprzedającego.

  7. #187
    Użytkownik Świeżak Avatar kriso221
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Alfa 156 2.0.JTS 16v PB 155km
    Postów
    184

  8. #188
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar grzewro
    Dołączył
    12 2010
    Mieszka w
    Lubartów
    Auto
    AR 156 1.8 rosso
    Postów
    26

    Domyślnie

    Witam
    Uwaga na ogłoszenie z Zegrza. Czarna alfa 159 2.0 jtdm sedan w opisie określona jako "nierozbite".
    VIN ZAR93900007273975
    Brak jakichkolwiek informacji w raporcie autodna.

    http://www.olx.pl/oferta/alfa-romeo-...5-IDvZ5Bo.html

    Auto ma 250 000 przebiegu ale w ASO dostałem info że prawie połowa została przejechana w ciągu półtora roku od produkcji.

    Jak wygląda sytuacja na prawdę? Pojechałem tym autem na oględziny do ASO Fiata gdzie zostałem poinformowany rzeczywistym stanie auta.
    Co było lakierowane:
    lewy przedni błotnik, drzwi kierowcy, maska, błotnik tylny prawy.
    Lewy błotnik nierówno spasowany - maska również, brak naklejki giugiaro na lewym błotniku. Drzwi kierowcy wewnątrz przesunięte o ok 1 cm w dół w stosunku do tych po stronie pasażera.
    Wystrzelone poduszki boczne.
    Brak osłony silnika od spodu.
    Wyciek oleju w okolicy pompy wtryskowej ale trudno ocenić jak duży bo silnik ładnie umyty.
    Tuleje wahaczy górnych zerwane.
    Klocki hamulcowe przód i tył - zużyte.
    Opony zużyte.
    Przykry zapach z klimatyzacji. Po kilku minutach pracy klima zaczyna hałasować.
    Turbo - słychać wycie kiedy się uruchamia.
    Brak zbieżności.
    Skrzynia biegów ciężko pracuje ( prawdopodobnie coś z cięgnami).
    Kierownica wytarta, gałka zmiany biegów również.
    Wymieniana przednia szyba.
    Przypomniało mi się. Niedawno podwozie zostało pociągnięte barankiem.
    Ostatnio edytowane przez grzewro ; 13-10-2018 o 15:17 Powód: Przypomniała mi się dodatkowa informacja.

  9. #189
    Użytkownik Świeżak Avatar kriso221
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Alfa 156 2.0.JTS 16v PB 155km
    Postów
    184

    Domyślnie

    Niemiec szanuje auta trzyma pod dachem i mało jezdzi ,żeby polak jeszcze długo nim sie nacieszył (Od zawsze ten naród o nas dba)
    Myrkel chciała nam zapewnić wiecej rak do pracy , a my nie przyjeliśmy pomocy.

  10. #190
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    Audi A3 8L
    Postów
    22

    Domyślnie

    Wie ktoś coś na temat tej Alfy ?

    otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-159-1-9-jtdm-8v-120km-2006-klimatyzacja-navigacja-full-opcja-ID6zN1el.html?utm_source=refferals&utm_medium=traf fic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

    Ciekawi mnie bo długo już stoi, co chwile niższa cena, i z tego co kojarze wcześniej miała większy przebieg na aukcji.

Podobne wątki

  1. komisy, handlarze znacie jakieś godne uwagi
    Utworzone przez siwybialy w dziale Pomorskie
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 12-07-2015, 06:42
  2. Handlarze Olkusz, opinie? Alfa Romeo GT
    Utworzone przez extremer206 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-10-2012, 09:54
  3. Jaki rozrząd kupić-polecane/niepolecane
    Utworzone przez bella w dziale 166
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 11-02-2011, 14:37

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory