Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Temat: Alfa Romeo 147 Edizione Cup jtd 140

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2016
    Auto
    ALFA 147
    Postów
    11

    Domyślnie Alfa Romeo 147 Edizione Cup jtd 140

    Witam,

    ile może być warta Alfa 147 oryginalna Edizione Cup JTD 140 km, rok 2004 przebieg ok 170 000 w pełni fabryczny stan bez tuningu, kolor czerwony, felgi 17 białe i wszystkie charakterystyczne elementy dla tej wersji,

    ile taka alfa jest warta bo ceny na allegro są zwariowane zaczynają się od 3000 zł i nie wiem czy opłaca się takie coś sprowadzić z zagranicy, czy ktoś by zaplacił jeszcze 6 tyś do opłat czy raczej nie ma szans.

  2. #2
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Jest: Skoda Superb 2.0 TDI. Było: 159 SW 1,9 JTD AR 147 1.9 JTD 16V 170 KM 2003 r. Passatto B5 1.8
    Postów
    1,268

    Domyślnie

    Za ile chcesz kupic samochód i to jeszcze w limitowanej edycji? Za 3 000 to możesz kupić ale rozbitą / uszkodzoną do remontu jak dla Ciebie 6000 zl to duzo i to jeszcze za sztrucla bo nikt w pełni sprawnego samochodu Ci nie sprzeda za śmieszne pieniądze a co dopiero limitowana edycja to ja nie mam już żadnych pytań

    wyklekotał i zadymil JTD

  3. #3
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Wesoły_Kr
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Alwernia
    Auto
    Lancia Delta III
    Postów
    483

    Domyślnie

    Cytat Napisał madmax6661 Zobacz post
    Witam,

    ile może być warta Alfa 147 oryginalna Edizione Cup JTD 140 km, rok 2004 przebieg ok 170 000 w pełni fabryczny stan bez tuningu, kolor czerwony, felgi 17 białe i wszystkie charakterystyczne elementy dla tej wersji,

    ile taka alfa jest warta bo ceny na allegro są zwariowane zaczynają się od 3000 zł i nie wiem czy opłaca się takie coś sprowadzić z zagranicy, czy ktoś by zaplacił jeszcze 6 tyś do opłat czy raczej nie ma szans.
    Zaczynasz karierę handlarza i szukasz na AH porad w stylu : "ile na tym zarobię ? " ?
    Powodzenia...

  4. #4
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2016
    Auto
    ALFA 147
    Postów
    11

    Domyślnie

    nie rozumiem skąd ta agresja ? czy to forum PIS-u ? moje pytanie jest banalnie proste dla fanów Alfa Romeo, czy wersja Edizione Cup jest warta więcej niż zwykła AR 147 czy nie ma to znaczenia i tyle, oraz ile jest realnie warta w Polsce taka wersja z 2004 roku 3D .

    nie zaczynam kariery handlarza, nie wiem czy jest sens jechać 700 km po taką alfe czy nie bo jeśli taka alfa to nic innego jak przykręcona blaszka do popielniczki i pare naklejek to nie ma sensu.

  5. #5
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    159 1.75 TBI TI
    Postów
    93

    Domyślnie

    Za 15 lat będzie pewnie trochę więcej warta niż zwykła 147. Aktualnie musiałby być ktoś mocno napalony na konkretnie taką wersję, żeby zapłacić dużo więcej. Jeśli faktycznie jest uczciwa i w dobrym stanie to można zapłacić więcej niż aktualne ceny rynkowe, ale raczej ze względu na stan niż wersje.

  6. #6
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar KrzysiekK
    Dołączył
    01 2016
    Mieszka w
    Grudziądz
    Auto
    147 JTD 150 KM
    Postów
    36

    Domyślnie

    Każde auto jest warte tyle ile będzie chciał za nią dać kupiec

  7. #7
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Jaso
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    WAW
    Auto
    MiTo 1.4 16V 95km, Brera 2.0jtdm 09' BYŁA: AR 156 1.8 T.S. 98'
    Postów
    314

    Domyślnie

    Cytat Napisał madmax6661 Zobacz post
    nie rozumiem skąd ta agresja ? czy to forum PIS-u ? moje pytanie jest banalnie proste dla fanów Alfa Romeo, czy wersja Edizione Cup jest warta więcej niż zwykła AR 147 czy nie ma to znaczenia i tyle, oraz ile jest realnie warta w Polsce taka wersja z 2004 roku 3D .
    chłopaku chyba agresji na tym forum nie widziałeś na tym forum jest alergia na handlarzy... więc albo odpuść AR na handel i te forum, albo ściągnij dla siebie
    w PL jest realnie warta tyle ile zwykła wersja, handlarze tak zepsuli rynek, że nawet jak masz auto w idealnym stanie to i tak nikt nie bedzie chciał za nie zapłacić tyle ile jest warte bo
    1. to Alfa (cała ta Polska otoczka),
    2. Panie taką czerwoną to ja w Radomiu za 3000 widziałem.
    Brera Team Warsaw

  8. #8
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2016
    Auto
    ALFA 147
    Postów
    11

    Domyślnie

    Ja nie chciałem kupic na handel, obecnie posiadam AR 147 2005 po lifcie jtd zwykła wersja i trafiła mi się taka jak w temacie, pomyślałem że może kupić a swoją sprzedać lub jak mi nie będzie pasować to sprzedać tą co kupilem i tyle, dwóch AR nie zamierzam mieć, tyle wszystkiego , myślałem że to Edizion Cupe to coś w stylu GTI i chciałem usłyszeć opinię znawców a tu masz naskoczyli jak muchy na g...o, jedynie Roonie i Jaso wykazali się wiedzą - dzięki

    AR EC sobie odpuściłem chociaż cena była atrakcyja ale zostaje przy swojej

  9. #9
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Oswiecim
    Auto
    BMW
    Postów
    571

    Domyślnie

    Takie GTI to Ducati Corse, a ta Cup to tylko limitowana seria 600 szt. dla rynku w DE. Z wizualnych rzeczy, których raczej nie da się dokupić, to tylko plakietka z numerem.

    pzdr,
    ap2

  10. #10
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Jaso
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    WAW
    Auto
    MiTo 1.4 16V 95km, Brera 2.0jtdm 09' BYŁA: AR 156 1.8 T.S. 98'
    Postów
    314

    Domyślnie

    Cytat Napisał ap2 Zobacz post
    Takie GTI to Ducati Corse
    ostatnio wyceniałem taką w pracy to przy przelocie 120000 km kwota 14 tysi...
    Brera Team Warsaw

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory