Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33

Temat: Panowie tragedia-zakup auta w komisie

  1. #1
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2016
    Mieszka w
    wejherowo
    Auto
    nissan p12 sedan
    Postów
    51

    Unhappy Panowie tragedia-zakup auta w komisie

    Witam wszystkich maniaków alfistów .Zakładam taki temat o naszych handlarzynach-pozalę sie trochę. oczarowany wyglądem ar 159 w sedanie postanowiłem stać się włascicielem takiej oto belli i zaczęły się przygody. Ponad dwa miesiace jezdziłem po komisach i oglądałem perełki i to co tam zobaczyłem przechodzi ludzkie pojecie Ludzie z komisów myślą chyb aże klient jest to inaczej jakiś debil albo niedorozwój.Tak czy inaczej nie kupiłem nic a w dwóch przypadkach zastanawiam się czy nie zgłosić sprawy na Policję. Oszustwo i perfidia jest w komisach na porządku dziennym. Panowie jeśli macie na sprzedaż taka 159 w sedanie to ja bym kupił z chęcią z pewnego zródła.

  2. #2
    Użytkownik Alfista Avatar zieloo007
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Racibórz
    Auto
    Była 156 1.9 jtd, jest Toyota Avensis t27 '18
    Postów
    4,144

    Domyślnie

    Dla mnie prosta sprawa - robią wały, robią z ludzi idiotów, bo widocznie ma to sens. Choćby sprawa z przebiegiem. 130 tyś to idealny przebieg, z takim każde auto prędzej czy później pójdzie. I to samo tyczy się pozostałych spraw związanych z autem. Rynek sam weryfikuje, co oznacza, że jest popyt na lewiznę. Ja się śmieję, bo w mojej belli mam oryginalny przebieg teraz 250tyś km. Świeżo obszytą kierownicę, fotele w skórze w bdb stanie, lakier w bdb stanie. I śmiało mógłbym zrobić konkretnego wałka i sprzedać auto z przebiegiem 90 tyś km pisząc bzdury, że w ogóle nie jeżdżone i tp...

  3. #3
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2016
    Mieszka w
    wejherowo
    Auto
    nissan p12 sedan
    Postów
    51

    Domyślnie

    masz to sie ciesz a ja szukam narazie. dopuszczam ewentualnie 166 w sedanie ale po lifcie

  4. #4
    Użytkownik Znawca Avatar SCHNNAZZI
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Biłgoraj
    Auto
    Fiat Tipo 2020 bianca
    Postów
    1,720

    Domyślnie

    Co to znaczy: "masz to się ciesz" ?? Chcesz być zabawny to ci nie wyszło.
    Fiat Tipo 2020 - Alfa Romeo 916 Spider 1996 - Ducati Multistrada 1100 2007
    Mam chorobę zwaną ITALIA

  5. #5
    Użytkownik Świeżak Avatar wolnemiasto
    Dołączył
    12 2015
    Mieszka w
    freie stadt Danzig
    Auto
    Giulietta QV, Suzuki Swift Sport
    Postów
    171

    Domyślnie

    podaj jakie to komisy
    Władcy Północy

  6. #6
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2016
    Mieszka w
    wejherowo
    Auto
    nissan p12 sedan
    Postów
    51

    Domyślnie

    komisy od wejherowa w strone szczecina po trasie

  7. #7
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Kraków, Poland
    Auto
    156SW 2.4 175@218KM Powerd by Cinsoft.pl
    Postów
    360

    Domyślnie

    Może zamiast jeździć po okolicznych komisach warto przyglądnąć się autom z polecanych komisów?
    Jest paru polecanych sprzedawców na forum. Nie są to najtańsze oferty na rynku ale skoro same padaki spotkałeś to warto tam zobaczyć.

  8. #8
    kazikx
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał zieloo007 Zobacz post
    Rynek sam weryfikuje, co oznacza, że jest popyt na lewiznę. Ja się śmieję, bo w mojej belli mam oryginalny przebieg teraz 250tyś km fotele w skórze w bdb stanie, lakier w bdb stanie. I śmiało mógłbym zrobić konkretnego wałka i sprzedać auto z przebiegiem 90 tyś km
    W mojej 156 mam podobnie - wnętrze jest bardzo zadbane, a przebieg ponad 270 tyś. Zresztą silnik 1.9 też pięknie chodzi i dużo rzeczy zrobionych w zeszłym roku w cenie ponad obecną wartość rynkową. Tylko na zewnątrz odrapana niemiłosiernie, bo uczyłem się na tym aucie jeździć. A małżonka podobnie

  9. #9
    Użytkownik Fachowiec Avatar ris
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    KRK
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.0
    Postów
    2,194

    Domyślnie

    Cytat Napisał nismo Zobacz post
    Witam wszystkich maniaków alfistów .Zakładam taki temat o naszych handlarzynach-pozalę sie trochę. oczarowany wyglądem ar 159 w sedanie postanowiłem stać się włascicielem takiej oto belli i zaczęły się przygody. Ponad dwa miesiace jezdziłem po komisach i oglądałem perełki i to co tam zobaczyłem przechodzi ludzkie pojecie Ludzie z komisów myślą chyb aże klient jest to inaczej jakiś debil albo niedorozwój.Tak czy inaczej nie kupiłem nic a w dwóch przypadkach zastanawiam się czy nie zgłosić sprawy na Policję. Oszustwo i perfidia jest w komisach na porządku dziennym. Panowie jeśli macie na sprzedaż taka 159 w sedanie to ja bym kupił z chęcią z pewnego zródła.
    A jakie są Twoje oczekiwania rocznik przebieg cena ?

  10. #10
    Użytkownik Ogier Avatar ToKo
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    GLE / GDA
    Auto
    Alfa Romeo GT 1.9 JTDm
    Postów
    169

    Domyślnie

    Kolego, jestem z pomorza i z całym szacunkiem - potwierdzasz słowa GWE to stan umysłu...


    PO JAKĄ CHOLERE TY JEŹDZISZ PO KOMISACH ?|

    Masz OLX,
    masz otomoto
    masz allegro
    masz ogloszenia.trojmiasto.pl

    a ty obskakujesz komisy i to żeby było śmiesznie, właśnie wszystkie te najbardziej dziadowskie... ale żeby był komplet to jedź na kaszubowo..tzw. GKA albo GPU tam to już w ogóle się przeżegnasz ....prawą nogą przez lewe ramie... ;-)


    po pierwsze: nie zawężaj swoich poszukiwań do +100 km od miejsca zamieszkania... dlaczego ? ja tak robiłem przez miesiąc... i na końcu okazało się, że pojechałem po auto 500 km w jedną stronę... gdzie i tak musiałem doprowadzać do stanu używalności, ale przynajmniej gość był szczery.. a dzisiaj po 2ch miesiącach użytkowania banan z twarzy mi nie schodzi...

Podobne wątki

  1. Alfa Romeo 159 zakup w komisie
    Utworzone przez silaros88 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 22-02-2016, 08:25
  2. Zakup auta
    Utworzone przez bodzio_piotr w dziale 166
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 05-03-2009, 23:33

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory