Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Bagażnik 159 SW vs Lancia Delta

  1. #1
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    Bielsko-Biala
    Auto
    Alfa Giulietta Veloce - biała :-)
    Postów
    245

    Domyślnie Bagażnik 159 SW vs Lancia Delta

    Pytanie do osób, które orientują się w obu tych samochodach. Według dostępnych danych w Delcie po przysunięciu foteli do przodu bagażnik ma aż 465 litrów pojemności. 159 SW posiada 445 litrów. Jednakże jakbym nie porównywał na zdjęciach (w rzeczywistości nie miałem jeszcze okazji skonfrontować obu tych bagażników razem), wygląda to tak, jakby 159 miała sporo pojemniejszy bagażnik...

    Moja rodzinka to 2+1 z perspektywą 2+2 w najbliższych latach. Muszę w końcu zmienić moją ukochaną 147 3D na coś większego, do czego zmieszczą się 2 osoby dorosłe i 2 foteliki.

    Delta czy 159? I co z tym bagażnikiem?

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    08 2016
    Auto
    Osobowe
    Postów
    34

    Domyślnie

    Delta to Hatchback a 159 SW to kombi. Jak będziesz jechał z rodziną na wakacje, to tych foteli i tak maksymalnie do przodu nie przesuniesz. A jakbyś chciał przewieźć mebelki z Ikei to znów SW okaże się praktyczniejsze, bo po złożeniu foteli(technicznie rzecz biorąc) masz aż 1245l pojemności, pominąwszy już to, że złożone siedzenia nie utworzą z bagażnikiem linii idealnie prostej.

    Jak dla mnie to rozrzut duży, kombi a hatchback, który z założenia jest mały

  3. #3
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    Bielsko-Biala
    Auto
    Alfa Giulietta Veloce - biała :-)
    Postów
    245

    Domyślnie

    Delta po przesunięciu foteli do przodu nie prezentuje się wcale tragicznie. Dorosła osoba ma jeszcze kilka centymetrów miejsca przed kolanami. A w 159 też się chyba nie składają na płasko.
    No nic, jutro jestem w FAP, to pójdę z metrem i poproszę, żeby mi pokazali jedno i drugie. Zmierzę głębokość i szerokość obydwu i będę wiedzieć na czym stoję.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory