Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Temat: Doradźcie jaką Alfę Romeo kupić?

  1. #11
    Użytkownik Świeżak Avatar Abacar
    Dołączył
    12 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    147, 1.6, 105 km, 2005/2006 disti.5d--ar159tbi-2010Ti, Giulia 200km Btech
    Postów
    107

    Domyślnie

    tak silnik z 510 kucami "niewiele stawi ci czoła", myślę że wszystkie petrochemie będą bić brawo.

  2. #12
    Użytkownik Rowerzysta Avatar treboR L
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    W-wa
    Auto
    AR Stelvio pełna opcja
    Postów
    267

    Domyślnie

    Cytat Napisał Abacar Zobacz post
    tak silnik z 510 kucami "niewiele stawi ci czoła", myślę że wszystkie petrochemie będą bić brawo.
    Jesteś nowy więc nie krzyczę. Alfy nigdy nie kupuje się patrząc na spalanie. Możemy później ponarzekać, że chla za dużo, ale na wschodzie to normalne. Tu chodzi tylko o FRAJDĘ z jazdy i posiadanie czegoś wyjątkowego.

  3. #13
    jersey
    Gość

    Domyślnie

    Nie gnijąca i nie awaryjna [notranslate]Alfa[/notranslate]? To żeś pomylił fora. Takie rzeczy to u Niemców, a nie tutaj. Tutaj liczy się frajda z naprawy zawieszenia, łatania blacharki i wrzucania garściami kasy w wydech. Serio - odpuść sobie Alfę. To piękne wozy, ale... nic poza tym. Kup BMW, nowszego Passata, jakiego japończyka.

  4. #14
    Użytkownik Rowerzysta Avatar treboR L
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    W-wa
    Auto
    AR Stelvio pełna opcja
    Postów
    267

    Domyślnie

    Cytat Napisał jersey Zobacz post
    ... Serio - odpuść sobie Alfę. To piękne wozy, ale... nic poza tym. Kup BMW, nowszego Passata, jakiego japończyka.
    Mam tylko jedno pytanie: CZEMU JEŹDZISZ 166-tką???, a nie w/w autami

  5. #15
    jersey
    Gość

    Domyślnie

    Kupiłem bo byłem wystarczająco głupi, żeby dać się ponieść urodzie tego samochodu. A jeżdżę nadal bo szkoda mi go sprzedawać i robić komuś prezent jak już tyle kasy w ten wóz włożyłem. No i nadal mi się podoba. Ale poza urodą i wygodną kanapą 166 nie ma żadnych zalet, ma za to mnóstwo typowo włoskich wad.

    Wysłane z mojego SM-T710 przy użyciu Tapatalka

  6. #16
    Użytkownik Rowerzysta Avatar treboR L
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    W-wa
    Auto
    AR Stelvio pełna opcja
    Postów
    267

    Domyślnie

    Może czas, abyś spróbował pojeździć jakimś młodszym modelem. Przyznaję, iż modele starsze były jedynie powieleniem Fiata tylko w ładniejszej karoserii. Ja odczuwam poprawę jakości na przestrzeni 16 lat. Chciałbym, aby zgodnie z zapowiedziami FCA to się zmieniło nadal in plus.

  7. #17
    jersey
    Gość

    Domyślnie

    Wpakowałem w tą 166 połowę ceny salonowego MiTo, albo 100% czegoś w rodzaju Dacii. Nie opłaca mi się jej sprzedawać bo "zachodniej" ceny w PL nikt mi nie da, a jakbym miał sprzedać za polską rynkową to wolałbym rozpiździć młotem i oddać na złom. Więc będę jeździł 166 dopóki nie rozwali się coś, czego naprawiać się nie będzie opłacało (pewnie silnik), albo dopóki ekolodzy nie zakażą poruszania się dieslem Co nie zmienia faktu, że włoskiej motoryzacji nikomu nie polecę.

  8. #18
    Użytkownik Rowerzysta Avatar treboR L
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    W-wa
    Auto
    AR Stelvio pełna opcja
    Postów
    267

    Domyślnie

    Cytat Napisał jersey Zobacz post
    Wpakowałem w tą 166 połowę ceny salonowego MiTo, albo 100% czegoś w rodzaju Dacii. Nie opłaca mi się jej sprzedawać bo "zachodniej" ceny w PL nikt mi nie da, a jakbym miał sprzedać za polską rynkową to wolałbym rozpiździć młotem i oddać na złom. Więc będę jeździł 166 dopóki nie rozwali się coś, czego naprawiać się nie będzie opłacało (pewnie silnik), albo dopóki ekolodzy nie zakażą poruszania się dieslem Co nie zmienia faktu, że włoskiej motoryzacji nikomu nie polecę.
    Twoją subiektywną ocenę szanuję, ale bym z nią polemizował. Nie jest tak źle jak piszesz. W Niemieckiej motoryzacji są równie wielkie wpadki, a zwłaszcza w przeciągu ostatnich 5-8 lat i nie myślę tu o VW i jego kombinacjach ze spalaniem (afera w USA). Jak byś poczytał fora BMW, czy Mercedesa to byś zobaczył, że nie jest tak różowo!

Podobne wątki

  1. Jaką alfę kupić by mieć moc i porządne LPG
    Utworzone przez mmlover w dziale LPG Zone
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 13-12-2011, 16:26
  2. [159] Chciałbym kupić Alfę Romeo 159
    Utworzone przez Damian76 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 05-11-2011, 20:10
  3. Czy warto kupić Alfę Romeo 156 1.9 JTD
    Utworzone przez Javier66 w dziale 156
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 16-02-2011, 18:07
  4. [159] Pada mi skrzynia w JTDm 150 KM. Jaką skrzynie mam kupić? Gdzie kupić?
    Utworzone przez AndrzejJ w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-06-2010, 07:47
  5. Chciałbym kupić tę Alfę romeo 146 1,4 T-Spark 16V
    Utworzone przez stefano w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 26-03-2010, 14:46

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory