Resultaten tonen van 1 Aan 3 met 3

Onderwerp: Zakup AR 147 JTD

De gebruiker Ik ben nieuw -niet huilen!
    Hij sloot zich aan bij de
    02 2018
    Auto
    Różnie to bywa

Domyślnie Zakup AR 147 JTD

Panowie, panie, podpytałem już o 156 i pojechałem oglądać. Jednak nie spełniła moich oczekiwań, dlatego zabrałem się na koliene poszukiwania. Sporo tańsza ale fajnie wyposarzona AR 147 jest w mojej okolicy (ma 6b i tempomat na którym mi zależy) koła 17" tristary i jest 5d w stalowym de kleur van deze. Wszystko pasuje ale ma lekko korozji na progach (tutaj sobie poradzę zaprawką z miniguna) natomiast podłoga dużo lepsza niż a oglądanej 156 (może dlatego że jest nie bita i przyjechała od niemca w 2014).
    motor ma już jakąś mapkę i podobno 167ps ale to szczegół.

Powiedzcie mi moi mili, bo internety piszą że 147 niby całkiem udane ale jednak się psuje, nawet bardziej od 156. Jakieś problemy z klimą która chłodzi twarz i rozpuszcza nogi. Jakieś piski w zawieszeniu-które też słyszałem na jezdzie próbnej. Coś jeszcze jest nie tak z tym modelem?

Na jakimś innym forum czytałem, że kolega wymieniał naderczęsto sprzęgła i turbiny, 3 razy w ciągu jednego roku, a i że się wsteczny w skrzyni stracił.
    Jak to w końcu jest? Pomożecie?

De gebruiker De piraat manier
    11 2016
    Woont in
    Nowy Sacz / Rzeszow
    Auto
    Alfa Romeo 147, 1.9JTD 85kW

Domyślnie

Użytkuję swoją 7mkę od 1.5 roku, dużo rzeczy zostało zrobionych i nie narzekam na ten samochód. Jeśli chodzi o rdzę to 156 i 147 nie odbiega od siebie zbytnio, bo nawet wszystkie modele AR gniją. Gdzie takie bzdury wyczytałeś że 147 się een deel van deej psuje niż 156? Jak w jedym i drugim są takie same części: Motor, de Turbo, de opschorting van de itp. Wszystko zależy od poprzedniego właściciela jak dbał o samochód, jeżeli nie było nic robione albo w ostateczności to nie ma się co dziwić, że jest to studnia bez dna. Wspomniałeś o sprzęgle, zależy od tego kto to montował, jak stylu kierowcy i też od samej het bedrijf skąd pochodzi. W przypadku turbiny to nie jest wina fabryczna czy kierowcy, że się rozlatuje bo to zależy również od zakładu, który to robi.

De gebruiker Ik ben nieuw -niet huilen!
    02 2018
    Auto
    Różnie to bywa

Domyślnie

AR 147 jaką oglądałem przyjechała do kraju w 2014roku. Przez ten czas prywatnie była użytkowana na dostation do pracy po 60km w stronę.
    Jedynie co to program był zrobiony ale wydaje mi się że nie wykorzystywano potencjału w codziennej jeździe-użytkownik kobieta.

Progi zewnętrzne zkorodowane końcami przy tylnym kole, ciekawe jak pod spodem. Mam nadzieję, że jako import będzie lepiej z rudym niż w rodzimych AR.

Kurcze-chyba się zdecyduję, ale poczytam jeszcze wasze opinie na temat tego modelu, im więcej tym lepiej.

Soortgelijke onderwerpen

1. Het kopen van een 156 JTD
    Gemaakt door mario13021 in sectie 156
    Reactie: 9
    Last post/Auteur: 08-04-2013, 22:21
  2. Het kopen van 156
    Gemaakt door krisphilips in sectie 156
    Reactie: 8
    Last post/Auteur: 26-06-2011, 06:54

Labels voor dit onderwerp

Machtigingen

• U kunt niet nemen van een nieuw onderwerp