Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: alfa romeo 166 colecione 2,4 jtd

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    brzydki
    Postów
    14

    Domyślnie alfa romeo 166 colecione 2,4 jtd

    witam wszystkich .
    Jestm tu nowy na forum.
    Obserwuje i czytam i podziwiam nabytki forumowiczów.
    wreszcie przyszedł czas abym i ja przestał się bać i kupił swoją pierwszą alfę w życiu.
    Jako ,że interesuje mnie 166 to znalazłem w komisie superalfa w częstochowie taką w wersji colezcione.
    Naczytałem się trochę o tym komisie i mam mieszane uczucia ,ale nie o tym teraz.:
    Chciałem zapytać użytkowników czy jesli wyeliminuje wszystkie bolączki tego auta to da się nią jezdzić bezawaryjnie w miarę.?
    Moje dotychczasowe auto było brzydkie ale bezawaryjne - ale nie chcę już brzydkiego auta...

  2. #2
    Użytkownik Świeżak Avatar RedDevil19
    Dołączył
    09 2017
    Mieszka w
    Sopot
    Auto
    Alfa GTV PH2 1.8TS
    Postów
    27

    Domyślnie

    Pół roku temu stałem przed podobnym problemem - kupiłem 166 w której musiałem troszkę pogrzebać i włożyć trochę kasy (wiedziałem o tym z góry). Mam w niej 2.4JTD, spalanie jest na dobrym poziomie, w trasie jest bardzo dobrze - ok 6l/100km. Co masz na myśli mówiąc o bolączkach auta? Zawieszenie? Od pół roku jazdy dzień w dzień nic mi nie wyskoczyło oprócz "skrzypiących" tulei wahaczy, ich wymiana nie jest skomplikowana i cena za poliuretany też jest do przejścia. Co do elektroniki u mnie żyje ze mną w symbiozie, nie miewa odchyłów. Ja auto w 100% polecam. Oczywiście nie jest to samochód bezobsługowy, trzeba czasem mu wybaczyć i się nim zainteresować.

  3. #3
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Łukasz 166
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Podlasie
    Auto
    Peugeot 406 Coupe 3.0 Była Alfa Romeo 166 2.4
    Postów
    750

    Domyślnie

    Cytat Napisał mintaka Zobacz post
    witam wszystkich .
    Jestm tu nowy na forum.
    Obserwuje i czytam i podziwiam nabytki forumowiczów.
    wreszcie przyszedł czas abym i ja przestał się bać i kupił swoją pierwszą alfę w życiu.
    Jako ,że interesuje mnie 166 to znalazłem w komisie superalfa w częstochowie taką w wersji colezcione.
    Naczytałem się trochę o tym komisie i mam mieszane uczucia ,ale nie o tym teraz.:
    Chciałem zapytać użytkowników czy jesli wyeliminuje wszystkie bolączki tego auta to da się nią jezdzić bezawaryjnie w miarę.?
    Moje dotychczasowe auto było brzydkie ale bezawaryjne - ale nie chcę już brzydkiego auta...
    http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...ezione-12.html
    Post #112
    Jest Peugeot 406 Coupe 2002r 3.0 V6
    Była Alfa Romeo 166 2002r. 2.4 JTD
    Była Vectra B 2000r 2.0 DTI
    Była Vectra A 1993r 1.8 B+G

Podobne wątki

  1. [Zapowiedź] 30-lecie Alfa Romeo 164 w Museo Storico Alfa Romeo w Arese, 24.06.2017
    Utworzone przez AlfaWhiz w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-06-2017, 14:12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory