Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31

Temat: alfa 159 lub 166

  1. #21
    jersey
    Gość

    Domyślnie

    To są samochody 11 letnie w najlepszym i 20 letnie w najgorszym razie. Czego się spodziewasz? Perełki spod koca? W Polsce? Tutaj nawet Alfaholicy z pierdolcem nie mają dość pieniędzy żeby utrzymać te wozy w takim stanie, albo do takiego doprowadzić bo jak ktoś teraz kupi to raczej gruchota. A nawet jak mają to wolą wydawać je na ciekawsze wozy w rodzaju 164 Q4, 90 i tak dalej.

    Chcesz dobrze utrzymanej 166 to szukaj za granicą i szykuj te swoje 50 tysięcy. Bo tyle mnie więcej będzie kosztować 166 w stanie idealnym. Gdzieś tu nawet niedawno było ogłoszenie z DE ze 166 V6 z niewielkim przebiegiem. Za 10000 euro. Ta za 22 tysiące wyglądała pewnie tak, jak wyglądać będzie 166 za te pieniądze w każdym innym kraju na zachód od Polski. Także nie, ten gościu prawdopodobnie nie miał "nierówno". Po prostu te 5-6 tysiecy Euro to normalna cena za codziennie tyrane 166.

  2. #22
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Mumins
    Dołączył
    03 2015
    Mieszka w
    Racibórz
    Auto
    Jest: 166 3.0 CF2 Sportronic; Syfik UFO. Były: 166 '02 2.4JTD, 166 '05 2.0TS Q2
    Postów
    472

    Domyślnie

    Cytat Napisał mintaka Zobacz post
    Oglądałem dziś 166 za 22 tys i stan w jakim była ta alfa zostawił trwałe i nieodwracalne uszkodzenia na mojej psychice.
    Ludzie to jednak maja nierówno pod dekielkiem niektórzy....

    - - - Updated - - -

    Pozostaje szukać za gramanicą ,albo sobie alfe odpuścic.
    To może chociaż pochwal się, które auto oglądałeś i co było z nim nie tak, żeby kolejni chętni nie marnowali czasu

  3. #23
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Łukasz 166
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Podlasie
    Auto
    Peugeot 406 Coupe 3.0 Była Alfa Romeo 166 2.4
    Postów
    750

    Domyślnie

    Cytat Napisał mintaka Zobacz post
    Oglądałem dziś 166 za 22 tys i stan w jakim była ta alfa zostawił trwałe i nieodwracalne uszkodzenia na mojej psychice.
    Ludzie to jednak maja nierówno pod dekielkiem niektórzy....

    - - - Updated - - -

    Pozostaje szukać za gramanicą ,albo sobie alfe odpuścic.
    A mówiłem że w tu takiej nie znajdziesz tylko za granicą
    Ale z ciekawości wrzuć to ogłoszenie które oglądałeś.
    Jest Peugeot 406 Coupe 2002r 3.0 V6
    Była Alfa Romeo 166 2002r. 2.4 JTD
    Była Vectra B 2000r 2.0 DTI
    Była Vectra A 1993r 1.8 B+G

  4. #24
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Krzemol
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    Auto
    Alfa Romeo 166 TI 2.4 175KM '05r
    Postów
    451

    Domyślnie

    166 za 22tys pachnie mi Collezione z SuperAlfy.

  5. #25
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    brzydki
    Postów
    14

    Domyślnie

    Kolego - jeśli mogę oczywiście moge tak mówić do Ciebie.
    Ja mam 16 letniego japończyka i na wieść ,że chcę sprzedać ustawia się kolejka jak po komunię....
    Jest w stanie gabinetowym - a więc można i ja takiego pierdolca właśnie mam ,i dbam jak tylko mogę najlepiej.
    Efekt jest taki ,że auto jedzie jak po szynach i silnika po 16 latach nie słychać.
    Są jeszcze ludzie dla których to jest normalne.
    Pozdrawiam.

    - - - Updated - - -

    Nie powiem ,żeby ta z superalfy nie była ze zdjęć ładna , ale ja oglądałem ar 166 ,której gość jeszcze nie zdążył wystawić i dotarło do mnie poczta pantoflową ,że jest na sprzedaż.
    Nie wiem jakie zdjęcia będzie miał na alegro ale będzie wystawiona w bolszewie koło wejherowa.
    Wersja z jasnymi skórami i jasną kierownicą.
    Środek wygląda na co najmniej 700 tys przebiegu, błędy poduszek na desce i wtryski nie żyją, a dwumas trzyma się tylko siłą woli...
    Nie poolecam. Kolor kawowy metalic i powiem szczerze ,że nie widziałem w żadnej 166 jeszcze takiego koloru lakieru - wygląda na całą przemalowywaną.
    Czujnik lakieru pokazał tylko 3 miejsca w których lakier był w normie , reszta to szpachel.
    Fakt jest taki ,że kolor bardzo ładny - no ale to tylko kolor...

    - - - Updated - - -

    Nie wiem jeszcze jakie pieniążki będzie kosztowało doprowadzenie 166 do stanu idealnego i malowanie na kolor taki jaki chcę , ale jeżeli nie więcej niż 25 tys to idę na taki projekt i liczę na wiedzę forumowiczów jeżeli chodzi o rynek części zamiennych i ori .

  6. #26
    Użytkownik Świeżak Avatar GrzeSiekS
    Dołączył
    06 2015
    Mieszka w
    okolice Wrocławia
    Auto
    Jest m.in. Brera 2.2 JTS, były 166 2.5 V6, FC 20VT LE, GT 2.0 JTS
    Postów
    59

    Domyślnie

    Ja kupiłem w styczniu 2.5v6 z 2003 r z przebiegiem 37 tyś km (1 właściciel od nowości, samochód z polskiego salonu) i mechanicznie wszystko bez zarzutu (do wymiany był tylko termostat), środek tez wygląda adekwatnie do przebiegu, ale z zewnątrz w zasadzie wypadałoby całość pomalować (może poza dachem i maską) bo ilość parkingowych obcierek,rys (i wgniotek) przyprawia o ból głowy. No ale samochód kosztował bliżej 4 niż 10 tyś euro...pytanie za ile byłby wystawiony gdyby stan wizualny dorownywal mechanicznemu. ..

    Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

  7. #27
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    brzydki
    Postów
    14

    Domyślnie

    wersja collezzione mi się marzy....

  8. #28
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    Byłą 156 TS, GT 1.9 z wiruskiem :),jest 166 3.0 FL
    Postów
    806

    Domyślnie

    Cytat Napisał mintaka Zobacz post
    Kolego - jeśli mogę oczywiście moge tak mówić do Ciebie.
    Ja mam 16 letniego japończyka i na wieść ,że chcę sprzedać ustawia się kolejka jak po komunię....
    Jest w stanie gabinetowym - a więc można i ja takiego pierdolca właśnie mam ,i dbam jak tylko mogę najlepiej.
    Efekt jest taki ,że auto jedzie jak po szynach i silnika po 16 latach nie słychać.
    Są jeszcze ludzie dla których to jest normalne.
    Pozdrawiam.

    - - - Updated - - -

    Nie powiem ,żeby ta z superalfy nie była ze zdjęć ładna , ale ja oglądałem ar 166 ,której gość jeszcze nie zdążył wystawić i dotarło do mnie poczta pantoflową ,że jest na sprzedaż.
    Nie wiem jakie zdjęcia będzie miał na alegro ale będzie wystawiona w bolszewie koło wejherowa.
    Wersja z jasnymi skórami i jasną kierownicą.
    Środek wygląda na co najmniej 700 tys przebiegu, błędy poduszek na desce i wtryski nie żyją, a dwumas trzyma się tylko siłą woli...
    Nie poolecam. Kolor kawowy metalic i powiem szczerze ,że nie widziałem w żadnej 166 jeszcze takiego koloru lakieru - wygląda na całą przemalowywaną.
    Czujnik lakieru pokazał tylko 3 miejsca w których lakier był w normie , reszta to szpachel.
    Fakt jest taki ,że kolor bardzo ładny - no ale to tylko kolor...

    - - - Updated - - -

    Nie wiem jeszcze jakie pieniążki będzie kosztowało doprowadzenie 166 do stanu idealnego i malowanie na kolor taki jaki chcę , ale jeżeli nie więcej niż 25 tys to idę na taki projekt i liczę na wiedzę forumowiczów jeżeli chodzi o rynek części zamiennych i ori .
    Ech...pomyśleć,że jeszcze rok temu było z czego wybierać.Za kilkanaście tys,mogłeś kupić wspaniale utrzymaną 166, którą można było jeżdzić spokojnie, bez obaw,że coś zrobione "na sztukę".Z drugiej strony ciesze się,że udało mi się kupić autko w tym ostatnim momencie

  9. #29
    Użytkownik Alfista Avatar tomaz
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    166 3.0V6 Sportronic | szybkie daily
    Postów
    4,453

    Domyślnie

    Cytat Napisał mintaka Zobacz post
    wersja collezzione mi się marzy....
    Piękne są... ale jeśli mógłbym podpowiedzieć po iluś-tam latach doświadczeń ze 166 - wersja 3.0 lub 3.2 jeśli chodzi o silnik, dobrze wyposażone Distinctive całkiem wystarczy, natomiast jest coś czego zapewne nigdy nie będę miał, a wolałbym nawet bardziej niż wersję Collezzione - mianowicie szyberdach. Jeśli tylko miałbyś okazję brać ładną 3.0 lub 3.2 z szyberdachem, to gorąco polecam. Całe wnętrze w skórze, kierownicę itp. bardzo łatwo i tanio można przełożyć, ale szyberdach już nie.

    Szukając smaczków oblukaj sobie też wersję TI z czerwonymi zegarami - mi osobiście nie podchodzi, ale wielu się jara

    Jeszcze jedna uwaga - jeśli zdecydujesz się na starszy egzemplarz i odbudowę (przedlift) to rozważ wersję CF2 (do 2000 roku), miała jedną sondę lambda (a nie 4 jak CF3) i w standardzie lepszy dźwięk V6 (bo nie stłamszony katalizatorami). Cały układ wydechowy w CF2 jest tańszy do zrobienia (np. w nierdzewce) właśnie ze względu na te sondy i katy.
    166 2.5V6 CF2 Sportronic była | 166 3.0V6 CF3 Sportronic @ 241KM / 291Nm jest
    Moja 166 Grigio Chiaro: http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...ml#post1222435
    Więcej Alfy: https://www.youtube.com/channel/UCA7...kh5YZ4Hy4vTsew
    Szybkie daily: https://www.forum.alfaholicy.org/prz..._s5_tomaz.html


  10. #30
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    brzydki
    Postów
    14

    Domyślnie

    Interesuje mnie polift , ja też mam 4 sondy więc wiem co to znaczy

    - - - Updated - - -

    A wersję z szyberdachem na pewno będzie ciężko znaleźć.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory