Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Alfa Romeo GT 1.9 JTD vs. Lexus IS200 2.0 LPG

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2018
    Mieszka w
    Nowy Sącz, Napoli
    Auto
    Alfa Romeo 33 1.3 S Boxer, Alfa Romeo GT 1.9 JTD 150KM 2004
    Postów
    11

    Domyślnie Alfa Romeo GT 1.9 JTD vs. Lexus IS200 2.0 LPG

    Tak jak w tytule, przedział cenowy do 13500zł z "pakietem startowym" proszę o wszystkie za i przeciw, wszystkie wasze obiektywne opinie są dla mnie na wagę złota, zamierzam kupić jeden z tych modeli, chodzi o ekonomie i głownie małą awaryjność.

    Z mojej strony to wygląda tak że Lexus mi się tak średnio podoba Alfa bardzo, ale znów Lexus jest nie do zajechania a z Alfą różnie, jednak części do Alfy są o wiele tańsze i mogę tak bez końca... to ciągła walka wewnątrz mnie to tak jak wybierać między piękną, nieobliczalną kobietą która da Ci niezapomniane emocje i wrażenia z "jazdy" ale każdy nowy dzień to znak zapytania i strach... a normalną kobietą z którą będziesz miał pewną przyszłość, ożenisz się, założysz rodzinę ale nie będzie jakichś fajerwerków. Mile widziane alternatywy które pogodzą to wszystko.

  2. #2
    kazikx
    Gość

    Domyślnie

    Niemądrze gadasz.

  3. #3
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2018
    Mieszka w
    Nowy Sącz, Napoli
    Auto
    Alfa Romeo 33 1.3 S Boxer, Alfa Romeo GT 1.9 JTD 150KM 2004
    Postów
    11

    Domyślnie

    Ok a coś więcej ? Jakieś argumenty ?

  4. #4
    Użytkownik Znawca Avatar Zenonzlasu
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Były: AR 156 JTD, AR 156 1.8 TS 144 KM | Zostało Reno, PT Cruiser i Lancia Thesis .
    Postów
    1,019

    Domyślnie

    Lexux IS ma obleśne, śmierdzące, patologiczne, drechowe tylne lampy. W sam raz dla małych pryszczatych skurwysynków z hondy. Takich, które aktualnie mieszkają piętro pode mną i puszczają hiphop, rap, czy inny syf. Jak bardzo trzeba mieć posrane we łbie, żeby słuchać hiphopu i jeździć Lexusem z takimi lampami?

    Masz moją obiektywną opinię

    Poza tym, niezapomniane wrażenia może też dać ci facet - możesz zostać geję i popylać tęczowym rowerę .

  5. #5
    WinnieThePooh
    Gość

    Domyślnie

    ładne w miarę młode (10-11lat) GT będzie ciężko kupić za te 11500-12000 że by mieć zapas na przegląd zerowy. w budżecie 15000 + coś na przegląd coś fajnego znajdziesz. Już szybciej za 12000 zadbaną 147-kę znajdziesz. a IS200.... no cóż popieram przedmówcę.

  6. #6
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    Byłą 156 TS, GT 1.9 z wiruskiem :),jest 166 3.0 FL
    Postów
    806

    Domyślnie

    Myślałem kiedyś o IS200, ale po bliższych oględzinach stwierdziłem,.że to taki Lexus-nie Lexus.O ile GS czy LS zawsze robi na mnie mega pozytywne wrażenie i coś tam świta nawet,żeby zagościł na dłużej , tak IS ani ładny, ani komfortowy, ani szybki...ot, jak ktoś koniecznie chce Lexusa za małe piniądze

  7. #7
    kazikx
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zenonzlasu Zobacz post
    Lexux IS ma obleśne, śmierdzące, patologiczne, drechowe tylne lampy. W sam raz dla małych pryszczatych skurwysynków z hondy. Takich, które aktualnie mieszkają piętro pode mną i puszczają hiphop, rap, czy inny syf. Jak bardzo trzeba mieć posrane we łbie, żeby słuchać hiphopu i jeździć Lexusem z takimi lampami?

    Masz moją obiektywną opinię

    Poza tym, niezapomniane wrażenia może też dać ci facet - możesz zostać geję i popylać tęczowym rowerę .
    Dobre.

    Chociaż mało zachęcające dla Kolegi.
    Któremu zdecydowanie polecam GT, tudzież lekturę licznych opinii o tym modelu na forum.
    Może być tylko problem z Twoim limitem cenowym, bo GT w dobrej jakości w tej cenie to mocno ryzykowna loteria.
    Zobacz, dla porównania, ile kosztuje GT w Italii lub w zachodzniej części UE, bez dzwonu i kręconego licznika.

  8. #8
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    bier gyty :-)
    1.9 16V tez nie jest z papieru i sporo przejedzie( odnosząc się do " lexusa nie do zajechania" )








  9. #9
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar strzelec
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    SD
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.4, Alfa Romeo 159 2.0 Mondeo Hybryd Vigniale
    Postów
    533

    Domyślnie

    Cytat Napisał AdiCarrion Zobacz post
    Myślałem kiedyś o IS200, ale po bliższych oględzinach stwierdziłem,.że to taki Lexus-nie Lexus
    Nie tylko Ty to stwierdziłeś. To auto ma praktycznie tylko znaczek lexusa, a po za tym to czysta toyota z tylnym napędem. Polecam się przejechać każdemu co ma zamiar go kupić BO TO lexus.

Podobne wątki

  1. 159 vs lexus is200
    Utworzone przez paaawel5 w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 03-02-2012, 16:20

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory