Cześć! Niedawno zrobiłem prawo jazdy. Moim pierwszym autem jest Honda Civic V, która kupiona była do upalania, zabawy i nabrania pewności na drodze. Niestety zaczęła się już sypać, więc przyszedł czas na kolejne auto. Bardzo podoba mi się Alfa Romeo GT (1.9 JTD 150km tylko do rocznika 2004) i Alfa Romeo 147 (po fl. do 140km 2005-2006). Jestem ciekawy co sądzicie o takim samochodzie dla młodego kierowcy (szczerze mówiąc bardziej jestem za GT, bo podobno nie miała tylu udziwnień co nowsza 147 po fl. ). Chciałbym się dowiedzieć jak było z EGR, DPF, klapami wirowymi czy w tych rocznikach, które podałem były montowane? Dodam, że mój budżet to ok. 12k na zakup +2k na pakiet startowy - czy to wystarczy na zakup sensownego GT z 2004 (słyszałem, że w tym roku nie montowano klap i dpf czy to prawda?)? Jeszcze jak jest z zawieszeniem czy faktycznie jest tak straszne jak je wszyscy malują? I czy części do Alfy są tak drogie jak do BMW? Pytam dużo, bo nie chcę wpaść na minę i później w ogromne koszty.