Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Alfa Romeo GT wiele pytań a brak odpowiedzi

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    V70 XC w oczekiwaniu na MiTo
    Postów
    1

    Domyślnie Alfa Romeo GT wiele pytań a brak odpowiedzi

    Witam
    Jako, że pogoniłem mojego wielkiego Szweda, chciałbym spełnić swoje marzenie z dzieciństwa i przygarnąć kolejną Włoszkę Jako, że za dzieciaka kiedy grubo trzaskałem w TDU spodobała mi się jedna Alfa to też ją chciałbym przygarnąć. A mianowicie Alfa Romeo GT Patrząc w kwestiach ekonomicznych padło na wersję 1.9 JTD. No ale jak to kupno innego samochodu narodziło się wiele pytań:
    - Czy opłaca się szukać samochodów z nagłośnieniem BOSE? A może lepiej w późniejszym czasie kupić jakieś inne głośniki?
    - Czy wersja z BOSE jest lepiej wyciszona? Bo i takie plotki mnie doszły aczkolwiek średnio w to wierzę.
    - Czy nawigacja jest coś warta prócz ładnego wyglądu? Bo to, że jest przestarzała to wiem, pytam w sensie informacji, czytelności ,jakości dźwięku.
    - Czy ktoś przekładał fotele, kanapę, boczki etc? Bo wymarzyła mi się GT z czerwonymi skórami no ale jest ich bardzo mało na rynku więc myślę nad przekładką
    - Czy gdzieś pojawia się rdza jeszcze prócz tyłu progów?
    - No i moje ostatnie pytanie czy jest możliwość przełożenia drążka zmiany biegów z benzyny do diesla ? Chodzi mi tylko o sam pałąk i kulkę bo przyznam szczerze, że ta spartańska rurka robi robotę

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar GTBodek
    Dołączył
    03 2013
    Auto
    Alfa Romeo GT 1,9JTD 331KM 609NM
    Postów
    530

    Domyślnie

    Witaj, jako były użytkownik GT mogę podpowiedzieć kilka rzeczy:
    BOSE jest opcja która chyba była w każdej GT-tutaj moge sie mylic ale trudno o GT bez BOSE.
    Nawigacja-czy ona jest ładna? Commodore Amiga- jak dla mnie. Kwestia gustu.
    Przekładaj boczki, fotele co tam bedziesz chciał,
    Rdza moze byc wszedzie- jest to mało szczelne nadwozie-u mnie była w bagażniku pod kołem zapasowym

  3. #3
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar improwizowawszy
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    GT 1,9 JTD Distinctive 2007
    Postów
    7

    Domyślnie

    Na twoim miejscu bardziej bym się skupiał na technicznych aspektach auta, bo znalezienie GTka w dobrym... wróć, w zadawalajacym stanie mechanicznym nie należy do najprostszych czynności na świecie. Reszta o czym piszesz to detale, no może poza przełożeniem lewarka zmiany biegów z wersji benzynowej, bo to mi akurat pachnie bardziej Sci-Fi, acz przyznaję, też bym wolał w swoim jtd tą ze srebrną kulką a'la Ferrari

    Rdza to głównie progi, ale formalnie i tam nie powinna się pojawiać, bo GT jest raczej dobrze zabezpieczona antykorozyjnie. Nagłośnienie Bose (dla mnie, jako wymagającego melomana - zadawalające) jest opcją, która występuje w niemal każdym modelu GT dostępnym na rynku, więc musisz się natrudzić, żeby na Bose w GT nie trafić, acz to możliwe. O lepszym wyciszeniu pierwsze słyszę. Tu cudów nie ma, w każdym GT, w środku i przy większych prędkościach czuć duch kabrioleta, ale ja tam nawet polubiłem ten szum powietrza

    Powodzenia

  4. #4
    Użytkownik Znawca Avatar opozycjonista
    Dołączył
    12 2015
    Auto
    Kotek XE
    Postów
    1,169

    Domyślnie

    większość GT nie miało Bose...

    - nie
    - nie
    - nie
    - tak, nie raz, żaden problem
    - obejrzyj całą od spodu, także wózek/sanki
    - wykonalne, podnoszony pierścień da się pominąć, nie będzie się zgadzał rysunek ruchu biegów twz."rozpiska"
    ...

  5. #5
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    Cytat Napisał opozycjonista Zobacz post
    większość GT nie miało Bose...
    no i raczej nie ma czego żałować :-) a tym bardziej nie kierowałbym się tym przy poszukiwaniu auta








Podobne wątki

  1. [159] Wtryski- Dużo pytań mało odpowiedzi
    Utworzone przez Daro0905 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 25-03-2019, 23:21
  2. Wiele pytań o klimatyzację
    Utworzone przez patalacho w dziale 156
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 14-05-2015, 07:27
  3. [GTV Spider] Zakup - wiele pytań
    Utworzone przez stpman w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 08-05-2015, 20:03

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory