Strona 13 z 14 PierwszyPierwszy ... 34567891011121314 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 135

Temat: Alfa Romeo 159 2.2 JTS

  1. #121
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    ?
    Postów
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał magil Zobacz post
    Kupiłeś?
    Niestety nie ma dostępnej aktualizacji z językiem PL. Kiedyś maly_777 wykonał spolszczenie własnoręcznie, ale chyba nie jest dostępne
    Jeszcze nie,dopiero kwiecień,początek maja a do tego czasu muszę się wszystkiego dowiedzieć!.A jak z audio?ile głośników jakie,mp3 czyta,nie ma tragedii???.Widze na stronach ze navi jest dużo modeli(chodzi o stacje multimedialne).Czy w standardzie jest bluethoot?,aux?

  2. #122
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    Z navi nie ma ani Bt, ani AUX. Czasem jest zmieniarka CD, którą możesz zastąpić zmieniarką MP3 z Bt. Jakość dźwięku OK.
    Jeśli chodzi o radio Blaupunkt, to są dwa modele - jeden nie czyta MP3. Jakość dźwięku przeciętna. Po lifcie możesz trafić na Blue&Me, wtedy w schowku jest port USB i można puszczać dźwięki z pamięci zewnętrznej.

  3. #123
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    ?
    Postów
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał magil Zobacz post
    Z navi nie ma ani Bt, ani AUX. Czasem jest zmieniarka CD, którą możesz zastąpić zmieniarką MP3 z Bt. Jakość dźwięku OK.
    Jeśli chodzi o radio Blaupunkt, to są dwa modele - jeden nie czyta MP3. Jakość dźwięku przeciętna. Po lifcie możesz trafić na Blue&Me, wtedy w schowku jest port USB i można puszczać dźwięki z pamięci zewnętrznej.
    Blue&me???????

  4. #124
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    Cytat Napisał lucyfer1234 Zobacz post
    Blue&me???????
    Taki prymitywny zestaw głośnomówiący

  5. #125
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    ?
    Postów
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał magil Zobacz post
    Taki prymitywny zestaw głośnomówiący
    Mając parrota,nie muszę o to jakoś specjalnie zabiegać/szukać?I jeszcze jedno....czy 2,2 ma dwumase????.Jak z tym nagarem??,jest łatwy sposób aby się go pozbyć,zminimalizować na przyszłość?
    Ostatnio edytowane przez lucyfer1234 ; 25-02-2018 o 11:30

  6. #126
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    11 2017
    Mieszka w
    Wieluń
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.2 JTS
    Postów
    4

    Domyślnie

    Swoją 9 w 2.2 jts mam dopiero 5 miesięcy, ale sam jestem bardzo zadowolony. Dwumas jest, chyba tylko 1.8MPI go w 159 nie miało, ale generalnie jest mniej obciążony i może się okazać, że wytrzyma znacznie więcej. Co do nagaru to chyba przede wszystkim polecam zaopatrzyć się w dobry markowy olej, najlepiej low/mid saps c2/c3 i zmieniać go co 10tys+dobra płukanka. Ja ze swojej strony polecam zalać go od czasu do czasu PB98 bo też potrafi ładnie czyścić układ. Egzemplarz z nagarem więcej pali i ma mniej mocy więc gdubyś miał porównanie da się to wykryć.

  7. #127
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    Do walki z nagarem polecam oil catch tank lub inne kombinacje z odmą. "Popiół" niestety nie ma wielkiego wpływu na tworzenie się nagaru, są jeszcze inne substancje w oleju.
    159 1.9 JTDm 16V '06 => 2.2 JTS '07 => 1750 TBi '09 => 3.2 JTS Q4 '06 => 159 2.2 JTS '08, Nuova Bravo 1.4 T-Jet '10

  8. #128
    jersey
    Gość

    Domyślnie

    Panowie, ile powinna kosztować w miarę zadbana 159 2.2 w Polsce? Taka, która po zestawie startowym (olej, filtry i co tam się jeszcze w 2.2 robi) pojeździ rok bez jakichś większych problemów.

    Czarna 159 w sedanie to w sumie moje ostatnie niespełnione marzenie Alfowe i chciałbym jeszcze sobie taką pojeździć zanim zmienię markę. Patrząc na oeliksy i inne takie to rozrzut jest spory, a w TBi i V6 nie chcę wchodzić bo z a duży koszt jak na krótki czas użytkowania.

  9. #129
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    ?
    Postów
    18

    Domyślnie

    A ja mam kolejna prośbę otóż posiadam nieco więcej jak 20 tysięcy na zakup AR159 i tu mam 2 pytania:Czy nadal trzymać się silnika 2,2 itd???,chodzi o to czy mając trochę więcej szukać innej może bardziej udanej jednostki(tylko benz).Drugie pytanie z jakich lat wybierać autko ???moze w jakiś latach „poprawiano”błędy???

  10. #130
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    Lepszej benzyny w 159 z takim budżetem nie kupisz. Wersje poliftowe (X09) też raczej będą poza zasięgiem cenowym. Skup się na szukaniu zadbanego egzemplarza po prostu. Większość sztuk i tak pewnie będzie już po wymianie rozrządu. Pisałem wcześniej jak poznać poprawiony napinacz itp.
    159 1.9 JTDm 16V '06 => 2.2 JTS '07 => 1750 TBi '09 => 3.2 JTS Q4 '06 => 159 2.2 JTS '08, Nuova Bravo 1.4 T-Jet '10

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory