Strona 16 z 16 PierwszyPierwszy ... 678910111213141516
Pokaż wyniki od 151 do 158 z 158

Temat: Brera czy 159

  1. #151
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    Cytat Napisał Intruz Zobacz post
    jak wygląda porównanie wnętrze Brery ze 147? Interesuje mnie ilośc miejsca z tyłu - czy jest ciaśniej czy podobnie? Przy moim wzroście 180 cm, gdy mam fotel w 147 ustawiony pod siebie, to na tylnej kanapie mam wystarczająco miejsca. A jak będzie w Brerze? Czy bagażnik Brera ma większy?
    Tylna kanapa w Brerze nie istnieje to raczej półka na zakupy czy inna torbę. Przesiadłem się, ze 147 w wersji 5D na Brere i za mną w 147 spokojnie ktoś mógł usiąść, a w Brerze nie wejdzie nic co ma nogi. Odległość oparcia przedniego fotela od siedziska tylnej kanapy to było kilka centymetrów. Brera to auto 2+2 czyli dwie osoby i dwie torby.

    Cytat Napisał AdiCarrion Zobacz post
    bagażnik to już wogóle jest mniej więcej taki jak w Nissanie Micrze mojej mamy....tyle,że niższy.
    Chyba nie widziałeś nigdy Brery na żywo bo akurat bagażnik w niej był większy niż w mojej 147.
    Ostatnio edytowane przez Pływak ; 29-01-2018 o 22:16

  2. #152
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    Byłą 156 TS, GT 1.9 z wiruskiem :),jest 166 3.0 FL
    Postów
    806

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pływak Zobacz post

    Chyba nie widziałeś nigdy Brery na żywo bo akurat bagażnik w niej był większy niż w mojej 147.
    Odbiję piłeczkę-chyba nie widziałeś nigdy Micry na żywo i nie wiesz,że wielkość bagażnika zależy od ustawienia foteli.Przy pewnym ustawieniu, przy którym i tak na tylnej kanapie jest więcej miejsca niż w Brerze bagażnik w Micrze ma większą pojemność.
    Akurat 2 lata temu miałem dylemat-Brera, czy GT więc się zainteresowałem tematem, więc proszę mi nie zarzucać,że piszę o aucie, którego nie widziałem na żywo.

  3. #153
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    Byłą 156 TS, GT 1.9 z wiruskiem :),jest 166 3.0 FL
    Postów
    806

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pływak Zobacz post

    Chyba nie widziałeś nigdy Brery na żywo bo akurat bagażnik w niej był większy niż w mojej 147.
    Odbiję piłeczkę-chyba nie widziałeś nigdy Micry na żywo i nie wiesz,że wielkość bagażnika zależy od ustawienia foteli.Przy pewnym ustawieniu, przy którym i tak na tylnej kanapie jest więcej miejsca niż w Brerze bagażnik w Micrze ma większą pojemność.
    Akurat 2 lata temu miałem dylemat-Brera, czy GT więc się zainteresowałem tematem, więc proszę mi nie zarzucać,że piszę o aucie, którego nie widziałem na żywo.

  4. #154
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    Między interesowaniem sie, a użytkowaniem auta jest delikatna różnica ponadto kolega wyraźnie pytał o Brere w odniesieniu do 147, a nie micry twojej mamy

    Jako ciekawostkę dodam, ze po położeniu jednej cześć oparcia kanapy można spokojnie zapakować bagaże plus kompletny sprzęt narciarski. Wchodzą spokojnie narty od długości prawie 180cm no ale jak wspomniałem trzeba sie nastawić, ze to auto dwuosobowe no max 3 jeśli na miejscu pasażera siedzi ktoś niski i przysunie się do przodu. Przy moich 185cm nie ma szans aby ktoś za mną siedział.
    Ostatnio edytowane przez Pływak ; 30-01-2018 o 08:28

  5. #155
    Użytkownik Znawca Avatar Intruz
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    147 2.0 TS, 159 2.0 Jtdm SW
    Postów
    1,189

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedzi. Czyli generalnie jest ciaśniej niz w siódemce. Liczyłem na to , że będzie podobnie, bo w końcu Brera jest dużo większa...Nadzieja w tym ,że mam 180 cm i fotel pójdzie ciut do przodu, a z tyłu będą jeździć tylko dzieci, a i to raczej rzadko. Rozważam Brerę lub Mustanga, który w środku wydaje się znacznie wiekszy...
    Czy z tyłu da sie zamontowac typowy fotelik dziecięcy?

  6. #156
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    Brera ma isofixa wiec teoretycznie idzie na tyle zamontować fotelik.

  7. #157
    Użytkownik Znawca Avatar Intruz
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    147 2.0 TS, 159 2.0 Jtdm SW
    Postów
    1,189

    Domyślnie

    a jakbyś porównął Brere do Meganki rs?

  8. #158
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    Wygląd i jakość wykonania szczególnie wnętrza po stronie Brery ale osiągi, prowadzenie i radość z jazdy bezapelacyjnie RS. Ogólnie bez porównania lepiej mi się jeździ Meganką niż Brerą. Co do miejsca na tyle w megance jest trochę więcej miejsca niż w Brerze i od biedy ktoś za mną usiądzie. Mniej więcej porównywalnie do 147.
    Ostatnio edytowane przez Pływak ; 31-01-2018 o 19:00

Podobne wątki

  1. [Brera] Alfa Brera z Krakowa
    Utworzone przez wandal007 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 20-02-2015, 07:29
  2. [Brera]Alfa Romeo Brera 2.2JTS warto kupić?
    Utworzone przez leon w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 09-02-2014, 14:09
  3. [Brera] Alfa Brera 2.0 JTDm w Opolu
    Utworzone przez mateoski w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 24-09-2013, 16:27

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory