Strona 1 z 16 1234567891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 158

Temat: Brera czy 159

  1. #1
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    koło koła
    Auto
    emty
    Postów
    477

    Domyślnie Brera czy 159

    dylemat jest taki co by tu wybrac, 159 dobra bo wieksza i dla rodziny lepsza ale brera to chyba jeszcze ładniejsza, a rodzina to w moim przyppadku 2+1(10 lat) wiec ne wiem czy on tam z tyłu moze jeździć ?
    i czy to auto nadaje sie do codziennej jazdy ? jakie są typowe usterki, koszty części itp? mam na myśli 2,2jts ?
    konkretnie ten okaz czy ktoś z kolegów moze widział, zna to auto ?
    http://polcar.otomoto.pl/alfa-romeo-...C16705593.html

  2. #2
    Użytkownik Znawca Avatar karmal
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Maserati Ghibli S 3,0 410KM
    Postów
    1,894

    Domyślnie

    Miałem podobny dylemat i wybrałem 159
    Choć jestem singlem ale 159 była sporo tańsza i bardziej praktyczna

    Kupiłem ją właśnie od Pol Car i jestem zadowolony

    Na resztę dylematów nie odpowiem

    P.S Kierując się sercem - brerrrrrrrra !! A kierując się sercem i rozumem 159
    Ostatnio edytowane przez karmal ; 09-01-2011 o 13:06

  3. #3
    Kowalski
    Gość

    Domyślnie

    159.

  4. #4
    superglide
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał jjokocha Zobacz post
    dylemat jest taki co by tu wybrac, 159 dobra bo wieksza i dla rodziny lepsza ale brera to chyba jeszcze ładniejsza
    kiedyś macałem to dokładnie, problem polega na potencjalnym braku miejsca NA NOGI na tylnych siedzeniach. Jeżeli piszesz o 2+1 i to 1 ma 10 lat, czyli teraz będzie szybko rosło, to któreś z tych 2 musi być mniejszego wzrostu. Jeden z foteli przednich musi być przesunięty w przód. Przy wzroście powyżej 175 i opuszczenia fotela kierowcy z tyłu nie ma miejsca na nogi. Z kolei niewysoki pasażer może się przysunąć i zrobić to miejsce z tyłu, ale i tak nikomu super wygodnie nie będzie. Więc albo wyrzeczenia w imię urody, albo jako drugie auto w domu, albo jeździć tylko z żoną, albo tylko z dzieckiem, albo tylko z koleżanką, no i można też samemu. Można też z kolegą, to auto wygrało kiedyś konkurs na najlepszy samochód dla kolegów :-)
    Ostatnio edytowane przez superglide ; 09-01-2011 o 13:12

  5. #5
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    koło koła
    Auto
    emty
    Postów
    477

    Domyślnie

    dzieki panowie, a co z usterkowością ? częściami, wadami fabrycznymi tegoz modelu ? i czy to mozna na co dzien uzywac

  6. #6
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    10 2009
    Auto
    AR159 Q-tronic
    Postów
    1,121

    Domyślnie

    Nie da rady na co dzien - wchodzisz 2 zdrowaski i test, jak nie pojedzie to na 2gi dzien znowu proba.
    Zarty sobie stroisz?

  7. #7
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    XJ
    Postów
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał jjokocha Zobacz post
    dylemat jest taki co by tu wybrac, 159 dobra bo wieksza i dla rodziny lepsza ale brera to chyba jeszcze ładniejsza, a rodzina to w moim przyppadku 2+1(10 lat) wiec ne wiem czy on tam z tyłu moze jeździć ?
    i czy to auto nadaje sie do codziennej jazdy ? jakie są typowe usterki, koszty części itp? mam na myśli 2,2jts ?
    konkretnie ten okaz czy ktoś z kolegów moze widział, zna to auto ?
    http://polcar.otomoto.pl/alfa-romeo-...C16705593.html
    masz dylemat ale sadze ze skierowany jestes na brere bo tylko do niej pokazujesz link jak mozesz to daj link do wybranej 159 wtedy pogadamy i doradzimy.
    Ja osobiście jestem za 159SW lub 159. Brere bym brał jako drugie auto bo nie ma co ukrywac jest piekna ale jak dla mnie mniej praktyczna.
    Dziś nie potrzebujesz moze praktycznego auta ale jutro moze tak. No chyba że na brak finansow nie narzekasz to zawsze mozesz zmienic auto po roku lub dwoch na bardziej praktyczne
    ___________________________
    (_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)
    JESTEŚ SERCA BICIEM

  8. #8
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    koło koła
    Auto
    emty
    Postów
    477

    Domyślnie

    Cytat Napisał axel40 Zobacz post
    masz dylemat ale sadze ze skierowany jestes na brere bo tylko do niej pokazujesz link jak mozesz to daj link do wybranej 159 wtedy pogadamy i doradzimy.
    Ja osobiście jestem za 159SW lub 159. Brere bym brał jako drugie auto bo nie ma co ukrywac jest piekna ale jak dla mnie mniej praktyczna.
    Dziś nie potrzebujesz moze praktycznego auta ale jutro moze tak. No chyba że na brak finansow nie narzekasz to zawsze mozesz zmienic auto po roku lub dwoch na bardziej praktyczne
    na monetę oczywiscie narzekam, oszczędziłem te 50k i chce alfe!!!!!
    brera dlatego ze - ten konkrektny egzemplarz wydaje sie byc mało jezdzony (27k - jesli to prawda to nie wiele) jesli jak piszą ze bezwypakowy to tez to co wszyscy bysmy chcieli, tak sobie kombinuje ze w tej kwocie dostanę pewnie łądną 159 ale z większym ryzykiem ze licznik i blacha będą podrasowne - tak sobie myślę oczywiscie moge sie mylić
    no coz kombinuje zeby zostac z jednym autem ale jak bedzie trzeba to zostanę z dwoma czyli vectra "do roboty i brera do kośćioła"

  9. #9
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar R.Y.D.Z.U
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Brzeszcze / Wieliczka / Bieruń
    Auto
    MiTo - dzikie 78KM :)
    Postów
    945

    Domyślnie

    Oczywiście Brera jest ładniejsza, ale 159 praktyczniejsza. Mi w decyzji "pomogła" kobita, ale i tak marudziła czemu nie SW.

  10. #10
    Użytkownik Znawca Avatar karmal
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Maserati Ghibli S 3,0 410KM
    Postów
    1,894

    Domyślnie

    Cytat Napisał jjokocha Zobacz post
    na monetę oczywiscie narzekam, oszczędziłem te 50k i chce alfe!!!!!
    brera dlatego ze - ten konkrektny egzemplarz wydaje sie byc mało jezdzony (27k - jesli to prawda to nie wiele) jesli jak piszą ze bezwypakowy to tez to co wszyscy bysmy chcieli, tak sobie kombinuje ze w tej kwocie dostanę pewnie łądną 159 ale z większym ryzykiem ze licznik i blacha będą podrasowne - tak sobie myślę oczywiscie moge sie mylić
    no coz kombinuje zeby zostac z jednym autem ale jak bedzie trzeba to zostanę z dwoma czyli vectra "do roboty i brera do kośćioła"
    Zostaw vectre i bierz brerrrrrrrrrrrre

Podobne wątki

  1. [Brera] Alfa Brera z Krakowa
    Utworzone przez wandal007 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 20-02-2015, 07:29
  2. [Brera]Alfa Romeo Brera 2.2JTS warto kupić?
    Utworzone przez leon w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 09-02-2014, 14:09
  3. [Brera] Alfa Brera 2.0 JTDm w Opolu
    Utworzone przez mateoski w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 24-09-2013, 16:27

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory