Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 31 do 39 z 39

Temat: Alfa Romeo Brera

  1. #31
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Siwy_
    Dołączył
    11 2014
    Auto
    145 1.9 JTD
    Postów
    36

    Domyślnie

    Czyli w tej cenie mogę szukać jakiegoś klekota licząc że nie będzie to powypadkowy strup? bardzo zależy mi na jak najniższym spalaniu więc chyba tylko JTDM wchodzi w grę tym bardziej że jeszcze jest potencjał na chipa, obawiam się że benzyna będzie mnie za mocno korcić do butowania ale znowu z drugiej strony turbosprężarki, dwumasy itd. itp.

    Jeszcze po głowie chodzi mi Mercedes CLK w209 który bardzo dobrze pracuje na gazie.

  2. #32
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    Tez szukałem Mietka ale znalezienie ładnego poliftowego w209 z przebiegiem poniżej 300k km graniczy z cudem. Wypadlo na Brere bo udalo sie znaleźć szybciej ładny egzemplarz. Na bezwypadkowy bym nie liczył, wszystkie Brery jakie oglądałem z ogłoszeń byly po większych lub mniejszych przygodach. Byle nie miały tony szpachli. Poprzedni właściciel mojej nawet w garażu trzymał błotnik żeby bylo widac wielkość uszkodzenia. Wiec nie ma sie co bać aut po kolizjach byle wszystko bylo dobrze zrobione. Auta na zachodzie sa droższe niz w Polsce wiec skądś ta różnica sie brać musi. Albo sa zmęczone życiem albo uszkodzone blacharsko lub mechanicznie. Z tym potencjalem 2.4 na chipa to nie byl bym taki pewny z 200 zrobisz może z 230, a z 210, 240KM. Skoro jeździsz spokojnie w trasach to nie wiem czy jest sens.

  3. #33
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Siwy_
    Dołączył
    11 2014
    Auto
    145 1.9 JTD
    Postów
    36

    Domyślnie

    ale skoro idzie skorzystać z dodatkowych kucyków to czemu nie co do mietków to na polifta w209 trzeba mieć przynajmniej 30k w kieszeni żeby zacząć myśleć o nim, na allegro i otomoto jakoś mało który zwrócił na mnie uwagę, jeśli już wybór padłby na Merola to raczej pojechałbym za granicę po niego.

  4. #34
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    Na mobile.de ceny clk sa jakies 25-30% wyższe niz w pl. Jak ja kupowałem Brere byla na otomoto jedna ciekawa pięćsetka na wydechu akrapovica ztcp za 32k ale poszła raz dwa.

  5. #35
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Siwy_
    Dołączył
    11 2014
    Auto
    145 1.9 JTD
    Postów
    36

    Domyślnie

    A to mierzysz w AMG nie no ja raczej obstawiałbym za 3.2 PB + LPG

  6. #36
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    To było zwykłe CLK500 przedliftowe czyli 5.0 V8, AMG miało oznaczenie CLK55 i 5,5 litra. Wahałem się długo czy nie brać pięcsety ale rozum podpowiadał, że przy tych przebiegach na cholerę mi V8 i szczerze powiem trochę żałuje, ze jednak nie zaryzykowałem. Przy LPG koszty niewiele większe jak w 2.4, a w zamian mamy 300+ KM i RWD, w dodatku dźwięk V8 na akrapovicu to musi być poezja
    Ostatnio edytowane przez Pływak ; 28-10-2016 o 10:40

  7. #37
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Siwy_
    Dołączył
    11 2014
    Auto
    145 1.9 JTD
    Postów
    36

    Domyślnie

    No i przedliftowe V8 w CLK podobno jest nie do zdarcia nawet jak ma nalatane pół bańki

  8. #38
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    BRERA?
    Postów
    3

    Domyślnie

    Witam, tez szukam brery, może Byłeś coś oglądać z ogłoszeń w pl, ja dziś oglądałem jedna w Radomiu (wiem radom) i mocno uderzona musiała być, byłem tez w wawie w autoauto.pl i tez widać przygody na aucie, jest ich kilka w PL ale daleko. Każda pomoc się liczy

  9. #39
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    11 2016
    Auto
    brera
    Postów
    1

    Domyślnie ciekawa ?

    http: //allegro.pl/alfa-romeo-brera-2-0-jtdm-po-oplatach-piekna-i6677271441.html

Podobne wątki

  1. [Brera]Alfa Romeo Brera 2.2JTS warto kupić?
    Utworzone przez leon w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 09-02-2014, 14:09
  2. Alfa Romeo Brera
    Utworzone przez Szwajcar w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 26-07-2010, 07:52

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory