Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Temat: Poszukiwana Alfa 147 (najlepiej 1,9 JTD)

  1. #1
    limdow
    Gość

    Domyślnie Poszukiwana Alfa 147 (najlepiej 1,9 JTD)

    Witam wszystkich Alfaholików,

    jestem na forum nowy i dopiero od paru tygodni przeglądam co się tu dzieje. Generalnie, od prawie 2 miesięcy próbuję kupić Alfę 147, która będzie moim pierwszym prywatnym samochodem.

    Muszę powiedzieć - jest ciężko. Widziałem już kilka/kilkanaście autek i nadal nie udało mi się kupić. Albo egzemplarze bardzo zaniedbane (glownie w komisach, sprowadzone) albo za drogie. Już raz się zdecydowałem na zakup (jedyny sensowny egzemplarz w moim zasięgu) i niestety parę godzin przede mną ktoś inny autko kupił.

    Szukam: Alfa Romeo 147, najlepiej 1,9 JTD (ze względu na niższe spalanie i mniejszą awaryjność niż w przypadku silników benzynowych), wymarzony kolor: czarny, 3drzwi, ale inne kombinacje też przejdą, jeśli auto jest zadbane.
    Rocznik: 2001(najlepiej powyzej 2002)-2004.
    Mój budżet: do 14 tys zł.

    Auto zadbane to dla mnie takie, które nie przeżyło większych stłuczek (wiadomo, że w aucie 10-letnim zdarzają się otarcia i obicia), które na bieżąco było serwisowane. Nie chcę do auta na początku dokładać, chcę kupić coś do czego mogę wsiąść i jeździć, bo w tym momencie nie mam czasu na zabawy w mechanika. Straciłem już dużo czasu i na wycieczki dalekie wybierać się nie mam jak, bo pracuję. Szukam czegoś najlepiej w Krakowie lub okolicach, ewentualnie całe małopolskie i śląskie.

    Będę bardzo wdzięczny za informację, gdy ktoś z Was zdecyduje się na sprzedaż swojej Alfy, bądź też usłyszycie, że ktoś znajomy chciałby taką sprzedać. I trzymajcie za mnie kciuki, to może niedługo dołączę do Was na stałe.


    Wojtek


    Podobny temat zalozylem rowniez w forum regionalnym malopolskie/slaskie - niestety w "bazarze" posta dodac jeszcze nie mogę, stąd zakładam tematy w innych działach.

  2. #2
    Użytkownik Świeżak Avatar dimasinho
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Lębork
    Auto
    Spider 2.4, GT 1.9, 147 3.0 V6
    Postów
    122

    Domyślnie

    Śledź dział bazar, co jakiś czas pojawiają się fajne autka od forumowiczów. Z takim budżetem 147 z 2001 roku powinna być osiągalna. Ja cierpliwie czekałem na swoją Alunię tu na forum i opłaciło się. Od roku żadnych większych problemów z autem. Pozdrawiam!

  3. #3
    limdow
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał dimasinho Zobacz post
    Śledź dział bazar, co jakiś czas pojawiają się fajne autka od forumowiczów. Z takim budżetem 147 z 2001 roku powinna być osiągalna. Ja cierpliwie czekałem na swoją Alunię tu na forum i opłaciło się. Od roku żadnych większych problemów z autem. Pozdrawiam!
    Tak, przegladam bazar codziennie. Ale z drugiej strony mam juz coraz bardziej noz na gardle, bo auto jest mi niezbedne na codzien. A jak tak dalej pojdzie to skoncze z jakims golfem bo najlatwiej kupix, z ktorego frajdy miec na pewno miec nie bede...

  4. #4
    mikespeed
    Gość

    Domyślnie

    Ja również poluję na Alfę 147 z identycznymi preferencjami jak ty. Na szczęście ja jestem z Mazowieckiego więc się nie będziemy bić o Alfę

  5. #5
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Sebek2442
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Mistrzewice
    Auto
    147 1.9 JTD
    Postów
    807

    Domyślnie

    To jest nas 2 z mazowieckiego bo ja również poszukuje alfy

  6. #6
    mikespeed
    Gość

    Domyślnie

    Ja już jestem umówiony z ''alfą'', zobaczymy co z tego wyjdzie

  7. #7
    limdow
    Gość

    Domyślnie

    Na razie szukam na południu Polski, ale jak sie nie uda to w Warszawie tez bywam

  8. #8
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar Krispl
    Dołączył
    05 2010
    Mieszka w
    Kielce
    Auto
    Ford Focus MK2
    Postów
    133

    Domyślnie

    Jutro jeden z forumowiczów przyjezdza po moja 147, jesli nie zakupi to dam Ci znac i dodatkowo będziesz miał opinie kogoś z zewnątrz niz tylko sprzedającego... Oczywiscie południe polski, dokładnie Kielce

  9. #9
    mikespeed
    Gość

    Domyślnie

    Ciekawe kto pierwszy dorwie 147 ;>

  10. #10
    karol147
    Gość

    Domyślnie

    Z postu wynika, że nie skreślasz silnika benzynowego, dlatego nieśmiało proponuję moje autko:
    http://alfa147.osc.pl
    http://SprzedamAlfe.osc.pl

Podobne wątki

  1. Poszukiwana Alfa 147 (najlepiej 1,9 JTD)
    Utworzone przez limdow w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-04-2012, 21:25

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory