Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 56789101112131415
Pokaż wyniki od 141 do 149 z 149

Temat: www.superalfa.pl

  1. #141
    Kayrol
    Gość

    Domyślnie

    Nom, zacytował bym jego słowa ale sam sie przekonasz ze gościu jest uczciwy . Kupiłem od niego samochod i zgłego słowa nie powiem o tym handlarzu Alfów
    Ostatnio edytowane przez Kayrol ; 23-06-2009 o 14:09

  2. #142
    Administrator ds. społecznych Fachowiec Avatar Majkel
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Koszalin, Gdynia
    Auto
    Ducati Hypermotard 796
    Postów
    2,908

    Domyślnie

    Temat o Superalfa.pl był już poruszany na forum KLIK
    Alfa Romeo Brera 3.2 V6 JTS Q4
    Wcześniej:
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 8V 160KM
    Alfa Romeo 156 Crosswagon Q4
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD 110CV
    Alfa Romeo 147 2.0 16V Selespeed
    Alfa Romeo Spider 916 1.8 16V
    Alfa Romeo 166 3.0 V6
    Alfa Romeo 147 1.9 8V JTD
    Lancia Delta 1.8 8V
    Alfa Romeo 156 SW 1.8 16V M1.5.5
    Alfa Romeo 164 2.5 TD VM
    Alfa Romeo 146 1.6 Boxer
    Lancia Dedra Kombi 1996 1,6 MPI
    Alfa Romeo 155 2.5 V6
    Alfa Romeo 33 1.7 Boxer

  3. #143
    Użytkownik Świeżak Avatar herbig
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    166 2.4 20v, CLS 350 CDI, JEEP Grand 5.2, Q7
    Postów
    227

    Domyślnie

    Mam pytanie. Chce kupic AR 166 2.4 jtd min. z roku 2001(140 km) czarna + ksenon.
    Cena do +/- 20 tys zl. Myslicie ze sa.pl znajdzie albo miala juz w ofercie spelniajacy moje kryteria?

    Dzieki slip83 za odpowiedz.
    Napisale ze jestem klientem ktory nie doceni auta "gotowego do jazdy" Mowa tu o alfie 166, samochodzie niemalze 10-cio letnim. Napisales rowniez ze Robert nie bawi sie w starsze modele, wiec pytam sie czy Ty dalbys za AR 166 z rocznika 2001 ok 30 tys zl- taka gotowa do jazdy? JA chce kupic za 20 k zl pomijajac fakt ze na allegro, najdrozsza z tego rocznika kosztuje 17 tys zl. Mysle ze za ta kwote powinienem znalezc juz w miare porzadny egzemplarz.
    JA nie mowie ze auto ma byc w idealnym stanie ("Igla,nic nei stuka itd poniewaz zawsze cos sie znajdzie do zrobienia, nawet w pojazdach o wiele mlodszych.

    Jeszce jedno, bylbym ponownie wdzieczny gdybys wrazil swoja opinie na temat tego modelu z mojego tematu.
    http://www.forum.alfaholicy.org/show...928#post400928

    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez herbig ; 12-10-2010 o 21:24

  4. #144
    slip83
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał herbig Zobacz post
    Mam pytanie. Chce kupic AR 166 2.4 jtd min. z roku 2001(140 km) czarna + ksenon.
    Cena do +/- 20 tys zl. Myslicie ze sa.pl znajdzie albo miala juz w ofercie spelniajacy moje kryteria?
    Wątpię żeby Robert chciał sprowadzić 166 z przed 2004r. Ostatnio mówił że nie bawi się w starsze modele bo jest w nich za dużo do zrobienia, a klienci nie doceniają tego że dostają autko gotowe do jazdy... :-(
    Ty jak widzę byłbyś właśnie takim klientem, bo w okolicach 20k zł to na bank będzie coś do zrobienia przy niej - taka smutna prawda.
    Jedyne wyjście to samemu zająć się sprowadzeniem. Lub trafić na jelenia :-)

  5. #145
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar Adalbrecht
    Dołączył
    12 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Hyundai i30N
    Postów
    107

    Domyślnie

    Nawiązując do "Superalfy" chciałbym się podzielić z Wami sytuacją, która miała miejsce dzisiaj rano. W środę zadzwoniłem do właściciela i umówiłem się z nim na oględziny samochodu, diagnostykę w ASO i finalizację transakcji - żegnaliśmy się słowami "do zobaczenia w piątek rano", "samochód czeka na Państwa", itp. Przyjechałem dzisiaj rano na miejsce, dzwonię do gościa i dowiaduję się, że samochód został sprzedany w środę po naszych uzgodnieniach, o czym oczywiście nie mógł mnie poinformować. Niepotrzebnie przejechałem 220 km i poniosłem koszty tej podróży, niepotrzebnie zwolniłem się z pracy i poświęciłem pół dnia. Według mnie właściciel komisu "Super Alfa" to niepoważny człowiek oraz typowy handlarz mający klientów w dupie, którego trzeba traktować jak 5-letniego chłopca, bo w tym przypadku nie można liczyć na odpowiedzialność i rozwagę dorosłego człowieka. To po prostu palant.

    Pozdrawiam i życzę większego szczęścia w kontaktach z handlarzami samochodów.

  6. #146
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar 145Q
    Dołączył
    03 2008
    Mieszka w
    Piotrków Trybunalski/Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD M-Jet 2004
    Postów
    735

    Domyślnie

    Pan SuperAlfa nie miał podstaw, żeby nie sprzedawać auta, ponieważ nie uiściłeś zaliczki/zadatku. Ale w dobrym tonie byłoby zadzwonić i powiedzieć jak wygląda sprawa...

    ---------- Post dodany o godzinie 00:04 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 00:03 ----------

    Przypuszczam, że chodzi o Alfę 147 bordową/czarną.

  7. #147
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar Adalbrecht
    Dołączył
    12 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Hyundai i30N
    Postów
    107

    Domyślnie

    Pewnie - nie mam pretensji, że sprzedał samochód, ale byliśmy umówieni, więc powinien zadzwonić i powiedzieć, że ogłoszenie jest nieaktualne, a tymczasem zachował się bardzo nieprofesjonalnie. Szkoda, bo miałem wrażenie, że rozmawiam z poważnym człowiekiem.

    ---------- Post dodany o godzinie 00:08 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 00:07 ----------

    Chodziło o czarną Alfę Romeo 147.

  8. #148
    superalfa.pl
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Adalbrecht Zobacz post
    Nawiązując do "Superalfy" chciałbym się podzielić z Wami sytuacją, która miała miejsce dzisiaj rano. W środę zadzwoniłem do właściciela i umówiłem się z nim na oględziny samochodu, diagnostykę w ASO i finalizację transakcji - żegnaliśmy się słowami "do zobaczenia w piątek rano", "samochód czeka na Państwa", itp. Przyjechałem dzisiaj rano na miejsce, dzwonię do gościa i dowiaduję się, że samochód został sprzedany w środę po naszych uzgodnieniach, o czym oczywiście nie mógł mnie poinformować. Niepotrzebnie przejechałem 220 km i poniosłem koszty tej podróży, niepotrzebnie zwolniłem się z pracy i poświęciłem pół dnia. Według mnie właściciel komisu "Super Alfa" to niepoważny człowiek oraz typowy handlarz mający klientów w dupie, którego trzeba traktować jak 5-letniego chłopca, bo w tym przypadku nie można liczyć na odpowiedzialność i rozwagę dorosłego człowieka. To po prostu palant.

    Pozdrawiam i życzę większego szczęścia w kontaktach z handlarzami samochodów.
    Słuchaj no człowieku dobieraj słowa inaczej, bo palant to jesteś ty
    Ja mam biznes, z którego żyje i jeśli mam człowieka na placu, który daje mi kasę to chyba trzeba by być idiotą żeby nie sprzedać auta
    Jaką ja miałem gwarancje, że auto w piętek byś wziął? Żadną
    Ostatnio jakiemuś baranowi przygotowałem, 2 cromy i nawet frajer nie zadzwonił, że nie przyjedzie i tak jest bezprzerwy, więc nie mam zadatku nie ma rezerwacji
    Nie powiedziałem, że auto będzie na was czekało, bo to jest komis chcesz zarezerwować wpłać zadatek albo przyjedź szybciej niż za 2 dni
    Druga sprawa po twoim telefonie dzwoniło jeszcze kilka osób o różne auta, więc wybacz, że nie spisuje sobie wszystkich numerów, kto do mnie dzwoni
    Ogłoszenie zniknęło w środę wystarczyło zobaczyć nawet w czwartek, że auta już nie ma a można był, bo była jeszcze jedna Pani chętna na to auto, która już miała bilet kupiony na pociąg i ona miała być czwartek z warszawy i kobieta zadzwoniła, bo właśnie widziała już w środę, że auto zniknęło i nie wywala gorzkich żalów, ale i tak przyjechała i wzięła druga, 147 która miałem i jest zadowolona
    A tak w ogóle człowieku naucz się, że wciągu 2 dni mogłem właśnie sprzedać, trafić do szpitala, rozchorować się, mogło się zdarzyć wszystko a ty właśnie jak palant się zachowałeś, bo jedziesz w ciemno 120 km bez potwierdzenia dzień wcześniej, o które prosiłem
    I tak oto znowu znalazł się następny dzieciak, który wylewa swoją głupotę na forum
    Szkoda słów
    Jak najmniej takich klientów

  9. #149
    ʇɧɹqoq Romeo Avatar bobryt
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    Gorzów Wielkopolski
    Auto
    OPC
    Postów
    1,221

    Domyślnie

    Tym samym zamykam ten temat. Forum to nie miejsce na obelgi, kto chce niech czyta co dotychczas jest napisane. Zawsze jest PW.
    1997 Alfa Romeo 155 2.0 16v
    2000 Subaru Forester S-Turbo

    2002 Opel Zafira OPC


    1999 Volvo V70

Podobne wątki

  1. AR 166 www.superalfa.pl
    Utworzone przez Balsam w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 31-05-2013, 17:14
  2. 156 Superalfa
    Utworzone przez cwaniur w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 17-06-2011, 11:32
  3. AR 166 JTD z Superalfa
    Utworzone przez mario_pil w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 02-01-2011, 02:03
  4. gta-superalfa
    Utworzone przez Tacka w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 19-05-2010, 02:03
  5. Alfa 156 z www.superalfa.pl
    Utworzone przez endriu73 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 30-09-2009, 15:56

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory