Strona 3 z 15 PierwszyPierwszy 12345678910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 149

Temat: www.superalfa.pl

  1. #21
    Administrator weteran Romeo Avatar ozzy
    Dołączył
    12 2007
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Ford Mondeo MK3 2.0 DuraTec Ghia Kombi
    Postów
    915

    Domyślnie

    Z tego co opisał sirpawel, to www.superalfa.pl bez rewelacji.
    To samo się zdarza w komisach za rogiem. Tak sobie myślę
    że każdy by chciał żeby jego Alfa była prawie idealna, a kolesie
    z www.superalfa.pl po prostu biznes kręcą. Nie warto dorabiać
    sobie tutaj ideologii. Kasa to kasa. Alfa sprzedana, kasa na koncie jest.

    Czy na Alfach się znają? Najwyraźniej tak. Ale widocznie tyle aut sprzedają
    że już nie mają czasu na dokładne oględziny. Pewnie na początku bardzo
    się starali... ale z czasem... no cóż, najwyraźniej mniej się starają.
    Opinie mają już dobrą, slogan dobry, znany. Widocznie tyle wystarczy.
    Jest: Outlander II, 2.0MIVEC, CVT, 2WD, Lift
    Były: Mitsubishi Lancer Sportback CYxA 1.8; Ford Mondeo MK3 2.0 DuraTec Ghia; Alfa Romeo 156 2.0 T.S. Selespeed; Alfa Romeo 166 3.0 V6 SporTronic; Honda Civic 1.4i EJ9; Fiat 126p 650.

  2. #22
    Administrator ds. zlotu Romeo Avatar fr33
    Dołączył
    08 2006
    Mieszka w
    Czestochowa, Poland
    Auto
    164 Super TS
    Postów
    1,618

    Domyślnie

    przejezdzam czesto obok ich parkingu gdzie stoja te wszystkie alfy... musze kiedys tam wpasc i z ciekawości zerknac na stan tych autek ..
    Jurajski Klub Alfa Romeo
    www.jkar.org

    Warsztat samochodów włoskich
    www.flar-ital.pl

    Dorabianie części, elementów itp na zamówienie - kontakt PW

  3. #23
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2008
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    166 2,4jtd 2002r
    Postów
    105

    Domyślnie

    Cytat Napisał ozzy
    ... Ale widocznie tyle aut sprzedają
    że już nie mają czasu na dokładne oględziny. Pewnie na początku bardzo
    się starali... ale z czasem... no cóż, najwyraźniej mniej się starają.
    Opinie mają już dobrą, slogan dobry, znany. Widocznie tyle wystarczy.
    W dniu mojego kupna sprzedali 2 Alfy i Chryslera, następnego dnia rano nie było już kolejnej.

  4. #24
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Konin
    Auto
    jest: alfa 156 jtd 8V 2002r, fiat uno 1,4 1997r była: alfa 166 3,0 V6 24V 2001r
    Postów
    290

    Domyślnie

    Cytat Napisał sirpawel
    Oczywiście panowie znają sięz ASOwcami.
    Też dlatego bardzo chętnie zabierają auto do ASO.
    Fakt faktem że każde auto trzeba pożądnie sprawdzić nawet jak sprzedający wydaje się bardzo wiarygodny :mrgreen:
    takie jest moje zdanie pozdro
    czarny dym power!!!

  5. #25
    rebellion1
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Garos
    sirpawel gratuluję zakupu

    Cytat Napisał sirpawel
    sam sobie załatwiasz cło itp.
    szkoda,przy troszkę wyższych cenach za Alfy myślałem iż już są wliczone dodatkowe opłaty.Powinni to szybko zmienić.
    Jak rozumiem rachunek dostaje sie niemiecki gdzie sprzedającym jesy przysłowiowy hans shmidt i oczywiscie był przy transakcji i własnoręcznie podpisał umowę kupna sprzedaży. I jeszcze jedno jaka była cana auta na umowie czy rzeczywista czy tradycyjnie 1000 eurosów bo to też może być przyczyną niezłych siupów z celnym. Pryzpominam że mają na to 5 lat i jeśli porównają cene i kupującego z tym co ma u siebie hans shmitd to masz dodatkowo pg na karku i zarzut podrabiania dokumentów a kolesie którzy ci sprzedali auto wszystkiego sie wyprą.

  6. #26
    Administrator weteran Romeo Avatar ozzy
    Dołączył
    12 2007
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Ford Mondeo MK3 2.0 DuraTec Ghia Kombi
    Postów
    915

    Domyślnie

    Cytat Napisał rebellion1
    bo to też może być przyczyną niezłych siupów z celnym. Pryzpominam że mają na to 5 lat i jeśli porównają cene i kupującego z tym co ma u siebie hans shmitd to masz dodatkowo pg na karku i zarzut podrabiania dokumentów a kolesie którzy ci sprzedali auto wszystkiego sie wyprą
    No tak, to co mówisz jest prawdą. Ale nie można zarzucić tego tylko www.superalfa.pl bo tak robią praktycznie wszyscy. Poza tym każdy podejmuje takie ryzyko na własną odpowiedzialność. Nie musi kupować auta z sfałszowanymi papierami dt. zakupu. Robi to świadomie aby przyoszczędzić. Jestem przekonany, że gdyby znalazł się klient, który chciałby nabyć auto w sposób legalny i poprawny to by się chłopcy z www.superalfa.pl zgodzili, przy doliczeniu wszystkich kosztów takiego zakupu, a więc podatek+czas poświęcony na załatwianie formalności. Nie będzie to tanio.
    Jest: Outlander II, 2.0MIVEC, CVT, 2WD, Lift
    Były: Mitsubishi Lancer Sportback CYxA 1.8; Ford Mondeo MK3 2.0 DuraTec Ghia; Alfa Romeo 156 2.0 T.S. Selespeed; Alfa Romeo 166 3.0 V6 SporTronic; Honda Civic 1.4i EJ9; Fiat 126p 650.

  7. #27
    rebellion1
    Gość

    Domyślnie

    Wiem że tak sie sprawy mają co najmniej w 80% sprowadzanyxh aut dziwi mnie tylko że ludzi na to idą w chwili obecnaj gdzie alcyza jest na poziomie 3,1% na wiekszość sprowadzanych wózków ludzie idą na zaniżanie faktur ile na tym zaoszczędzą? kilkaset złotych. A druga sprawa jak można być tak naiwnym i kupić auto w zasadzie od nie wiadomo kogo i sie pod tym podpisać.
    Dodam tylko że u mnie w rejonie w kilku komisach grasował celny a teraz grzebie policja w łaśnie w sprawie fałszowania dokumentów.

  8. #28
    Administrator weteran Romeo Avatar ozzy
    Dołączył
    12 2007
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Ford Mondeo MK3 2.0 DuraTec Ghia Kombi
    Postów
    915

    Domyślnie

    Cytat Napisał rebellion1
    u mnie w rejonie w kilku komisach grasował celny a teraz grzebie policja w łaśnie w sprawie fałszowania dokumentów
    I gdyby od początku boom'u na sprowadzone samochody byli Urzędnicy Celni czynnie zajmujący się takimi przekrętami problemu by nie było. A ludzie przyzwyczajeni do bezkarności, niezadowoleni z zawyżonej akcyzy, bezprawnej jak się zresztą okazało poradzili sobie w inny sposób.

    A poza tym dla wielu ludzi w Polsce te kilkaset złotych to wciąż jest bardzo dużo pieniędzy.
    Jest: Outlander II, 2.0MIVEC, CVT, 2WD, Lift
    Były: Mitsubishi Lancer Sportback CYxA 1.8; Ford Mondeo MK3 2.0 DuraTec Ghia; Alfa Romeo 156 2.0 T.S. Selespeed; Alfa Romeo 166 3.0 V6 SporTronic; Honda Civic 1.4i EJ9; Fiat 126p 650.

  9. #29
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar alfaholik-Bioły
    Dołączył
    08 2007
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    Auto
    147 1.9JTD, Lybra 1.9JTD, Delta 1.6JTDm
    Postów
    423

    Domyślnie

    Ja sobie zawsze dzwonię do Bielska jak już mam kupić autko i podaje nr nadwozia i Pani informuje o roku produkcji,silniku,itp raz mi koleś chciał wcisnać alfę z 2000r a była w papierach z 2002... Więc w papierach też mieszają,nie jeden sprzedający proponował zmienę rocznika np z 99 na 00 bo mi nie pasowała data. Upewniajcie się jak możecie. Ja dokładnie oglądałem swoje alfy,ale następne jeszcze bardziej sprawdzę ponieważ człowiek się uczy na błędach, nię będe oczekiwał od auta używanego wielkich cudów...ale postaram sie dogadac ze sprzedawcą, aby obniżył cenę...Czasem lepiej niż do ASO pojechać do mechanika pierwszego lepszego i on też dużo powie...

  10. #30
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar KKrzysztof
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    Starogard Gdański
    Auto
    Mercedes CLK W208
    Postów
    333

    Domyślnie

    Cytat Napisał rebellion1
    Wiem że tak sie sprawy mają co najmniej w 80% sprowadzanyxh aut dziwi mnie tylko że ludzi na to idą w chwili obecnaj gdzie alcyza jest na poziomie 3,1% na wiekszość sprowadzanych wózków ludzie idą na zaniżanie faktur ile na tym zaoszczędzą? kilkaset złotych.
    bo kilka set złotych to nadal więcej niż kilkadziesiąt. Ja zgadzam się z tym że ludzie chcą mniej zapłacić. Pamiętajcie Państwo to my a płacimy dla rządu. Im mniej tym lepiej bo głupie pomysły tylko wymyślają za naszą ciężko zarobioną kasę.
    zapraszam na nasz kanał o samochodach
    https://www.youtube.com/channel/UCNv...J62Gm0itanaAsg

Podobne wątki

  1. AR 166 www.superalfa.pl
    Utworzone przez Balsam w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 31-05-2013, 17:14
  2. 156 Superalfa
    Utworzone przez cwaniur w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 17-06-2011, 11:32
  3. AR 166 JTD z Superalfa
    Utworzone przez mario_pil w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 02-01-2011, 02:03
  4. gta-superalfa
    Utworzone przez Tacka w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 19-05-2010, 02:03
  5. Alfa 156 z www.superalfa.pl
    Utworzone przez endriu73 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 30-09-2009, 15:56

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory